Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup 2019, løp nr. 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2019, løp nr. 2
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: tirsdag 9 april 2019

D 11-12

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helene ScheeleNydalens SK21.27
2Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering27.13+5.46
3Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering29.43+8.16
4Synne Syversen GihleOppsal Orientering36.02+14.35
5Iben Johansen-BarliOppsal Orientering38.42+17.15
6Tuva Wilkens JernbergNydalens SK38.47+17.20
7Astrid ReuschHeming Orientering39.11+17.44
8Caroline SlungaardHeming Orientering46.32+25.05
9Tomine RavnOppsal Orientering47.40+26.13
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orienteringdiskvalifisert
Åse LuråsOppsal Orienteringikke startet
Erle Elise WoldOK Mossikke startet

H 11-12

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erlend SommerheinFossum IF20.41
2Viktor Meland-TangenBækkelagets SK23.41+3.00
3Boye WangensteenLillomarka OL28.15+7.34
4Magnus Rørlien JevanordFossum IF28.35+7.54
5Even Nygård ThorsengFossum IF30.35+9.54
6Leon KnudsenOppsal Orientering32.42+12.01
7Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb33.03+12.22
8Sebastian WettergreenFossum IF33.32+12.51
9Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll34.44+14.03
10Jørgen LerFet OL36.37+15.56
11Nikolai TesloHadeland OL38.55+18.14
12Eskil OlaussenOppsal Orientering41.01+20.20
13Sondre HafskjoldNydalens SK44.19+23.38
14Gaute SkjønhaugFet OL55.26+34.45
15Silas Mestad HansenLillomarka OL1.10.45+50.04
Fredrik GrønsethFossum IFdiskvalifisert
Alfred Holtan SanderudLillomarka OLdiskvalifisert
Magnus Flydal JenstadFossum IFdiskvalifisert
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringikke startet
Elias Azagra NæssNydalens SKikke startet

D 13-16

61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering19.10
2Martine SkjelsvikLillehammer OK19.58+0.48
3Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL20.11+1.01
4Marie ScheeleNydalens SK20.54+1.44
5Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL21.01+1.51
6Hanna RehnKolbotn og Skimt OL21.08+1.58
7Linnea HolstTyrving IL21.37+2.27
8Inga Skaarer WiklundNydalens SK21.48+2.38
9Ragnhild Mathea HelmersenFet OL22.03+2.53
10Marie SaugestadNydalens SK22.05+2.55
11Johanne Rognerud BøeFossum IF22.07+2.57
12Ane HustvedtOppsal Orientering22.47+3.37
13Janna Sofie TellesbøØstmarka OK22.49+3.39
14Kajsa Meyer LarssonTyrving IL22.52+3.42
15Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF23.31+4.21
16Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering23.38+4.28
17Nora Christine HansenAsker Skiklubb23.58+4.48
18Astrid RognstadHadeland OL24.13+5.03
19Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering24.25+5.15
20Helene Bjørkvold JendalFossum IF24.34+5.24
21Elise Wærp HaugeNydalens SK24.45+5.35
22Gunde TumelionisFossum IF24.56+5.46
23Ida Marie FlågenHeming Orientering25.07+5.57
24Anna Mæhre TorjussenFossum IF25.15+6.05
25Martha WisløffAsker Skiklubb25.25+6.15
26Pauline MyklebustIL Koll25.33+6.23
26Anne ØstvoldHeming Orientering25.33+6.23
28Emilie RehnKolbotn og Skimt OL25.49+6.39
29Mari AarsethNydalens SK25.54+6.44
30Astrid YtterbøAsker Skiklubb25.57+6.47
31Noor Dirro-HeluMåren OK26.08+6.58
32Kathinka Zahl HagenFossum IF26.14+7.04
33Helene Margarethe KristensenHeming Orientering26.20+7.10
34Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering26.43+7.33
35Julie Sophie WoldOK Moss27.04+7.54
36Selma Tørudbakken JendalFossum IF27.17+8.07
37Maja Kalleson RøedOppsal Orientering27.43+8.33
38Frida SolsrudNydalens SK28.22+9.12
39Sara MartiniAsker Skiklubb30.17+11.07
40Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering30.20+11.10
41Ella BerstadHeming Orientering30.46+11.36
42Tuva HøyerFossum IF31.03+11.53
43Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK31.13+12.03
44Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb31.40+12.30
45Luciana Maria SvadsMåren OK33.49+14.39
46Martine Arntzen HaugØstmarka OK33.51+14.41
47Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering34.06+14.56
48Kristine SolbakkenTyrving IL36.36+17.26
49Marie Bjordal VegganOppsal Orientering38.47+19.37
50Tiril Ebon EspedalNydalens SK47.12+28.02
51Hanne Wærp HaugeNydalens SK48.53+29.43
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubbdiskvalifisert
Elise ThorsengFossum IFdiskvalifisert
Eira Skaarer WiklundNydalens SKdiskvalifisert
Ragnhild Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKdiskvalifisert
Mari BrendeFossum IFdiskvalifisert
Ingrid LuråsOppsal Orienteringdiskvalifisert
Mari KallesonOppsal Orienteringdiskvalifisert
Tiril HolenKonnerud ILdiskvalifisert
Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orienteringdiskvalifisert
Sigrid NermoenØstmarka OKikke startet
Gina BrevikØstmarka OKikke startet
Maja Mo HjelsethNydalens SKikke startet
Selma Størmer-AntonsenNydalens SKikke startet
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubbikke startet
Ingunn Høst FossgardLillomarka OLikke startet
Netta Bar-NathanLillomarka OLikke startet
Hannah Syrdal ØenHeming Orienteringikke startet
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLikke startet

H 13-16

56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigurd RødnesOppsal Orientering15.53
2Adam ConwayKongsberg OL16.51+0.58
3Martin Størmer-AntonsenNydalens SK17.03+1.10
3Philip Lehmann RomørenFossum IF17.03+1.10
5Kasper Bakken UlsethNydalens SK17.13+1.20
6Simen Gløgård StensrudNittedal OL17.44+1.51
7Sondre OlaussenOppsal Orientering17.50+1.57
7Gaute BerganNydalens SK17.50+1.57
9Axel AaldeNydalens SK17.51+1.58
10Sindre Vie StrislandFossum IF18.05+2.12
11Ask OlaussenOppsal Orientering18.16+2.23
12Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb18.35+2.42
13Eirik Vie StrislandFossum IF18.38+2.45
14Gustav Andresen SkotteFossum IF18.52+2.59
15Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK19.02+3.09
16Birk Felland SætnanFossum IF19.09+3.16
17Christoffer ÅnensenOppsal Orientering19.54+4.01
18Rolf Andreas BergNydalens SK19.55+4.02
19Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK20.04+4.11
20Jonas MyhrAsker Skiklubb20.09+4.16
21Eskil BrændenLillomarka OL20.34+4.41
22Stian Måseide SørlieRaumar Orientering20.45+4.52
23Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL20.54+5.01
23Jonas HickenIL Koll20.54+5.01
25Lukas Jones ArnesenHeming Orientering21.09+5.16 Last ned GPS-spor i gpx-format
26Marius E. AamodtOppsal Orientering21.18+5.25
27Håvard EikRaumar Orientering21.46+5.53
28Mathias LinløkkenØstmarka OK21.49+5.56
29Erlend OtterleiØstmarka OK22.10+6.17
30Kristian Juell LarsenTyrving IL22.17+6.24
31Jonathan WoodhouseLillomarka OL22.34+6.41
32Jakob A. GjedeboOppsal Orientering22.41+6.48
33Teodor Mo HjelsethNydalens SK22.53+7.00
34Simen SkeideOppsal Orientering23.27+7.34
35Elias StubberudNydalens SK23.50+7.57
36Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering24.55+9.02
37Tobias Tronbøl LiumIL Koll26.00+10.07
38Elias AndenæsAsker Skiklubb27.47+11.54
39Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK27.50+11.57
40Aksel EideBækkelagets SK28.14+12.21
41Jesper Lunde StorløkkenOppsal Orientering28.42+12.49
42Max Skjerpen HusebyNydalens SK28.46+12.53
43Andreas SandernesØstmarka OK31.15+15.22
44Eskil HafskjoldNydalens SK32.17+16.24
45Emil Sønstabø BerglundOppsal Orientering33.25+17.32
46Gabriel SolemOppsal Orientering34.47+18.54
47Simen HøyerFossum IF37.21+21.28
48Kidus Abiy GirmaIL Koll38.18+22.25
49Jo Randar HolmøyHadeland OL41.02+25.09
Eskil KolshusOppsal Orienteringdiskvalifisert
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Fridtjof ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
Henning ReichenbachOppsal Orienteringdiskvalifisert
Marius Juell LarsenTyrving ILdiskvalifisert
Martin Christoffer BorgIL Kolldiskvalifisert
Jonas AarsethNydalens SKikke startet
Kristian Norum MeløysundNydalens SKikke startet
Anders Håvard LarsenNydalens SKikke startet
Kristoffer EngebretsenRaumar Orienteringikke startet
Daniel NystuenRøyken OLikke startet
Håvard RønningenØstmarka OKikke startet
Erlend BakkeFossum IFikke startet
Einar ØstvoldHeming Orienteringikke startet
Jakob GilljamØstmarka OKikke startet
Johannes Salvesen-LundeIL Kollikke startet
Børge Nilsen BergFossum IFikke startet
Paul Johan SlungaardHeming Orienteringikke startet

D 17-

69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK16.25
2Anine LomeHamar OK16.58+0.33
3Gunvor Hov HøydalFossum IF17.21+0.56
4Marthe GløersenBækkelagets SK17.42+1.17
5Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb18.11+1.46
6Lone BrochmannBækkelagets SK18.12+1.47
7Oda J SikkelandTyrving IL18.22+1.57
8Andrea RanvikKonnerud IL18.44+2.19
9Oda ScheeleNydalens SK18.45+2.20
10Marie LilandNydalens SK18.58+2.33
11Lisbeth VollHaugesund IL Orientering19.09+2.44
12Maya Jones ArnesenHeming Orientering19.17+2.52
13Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK19.18+2.53
14Ina MartiniAsker Skiklubb19.19+2.54
15Live LindemarkAsker Skiklubb19.22+2.57
16Jenny BaklidKonnerud IL19.29+3.04
17Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering19.36+3.11
18Ragnhild HjermstadFossum IF19.39+3.14
18Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF19.39+3.14
20Ea LunøeNydalens SK19.40+3.15
21Mina JørgensenTyrving IL19.57+3.32
22Margrethe WisløffNTNUI20.06+3.41
23Tina KallesonOppsal Orientering20.08+3.43
24Kari Lien JohnsenMulticonsult ASA20.19+3.54
25Agnethe HasliBækkelagets SK20.22+3.57
26Hedda SkatvedtRaumar Orientering20.30+4.05
27Maren NorderudTyrving IL20.39+4.14
27Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering20.39+4.14
29Linn HokholtTyrving IL20.44+4.19
30Maria BrodinFossum IF20.47+4.22
31Marte Madslien BakkenNydalens SK20.48+4.23
32Ingvil AhlsandNydalens SK20.50+4.25
33Malene Teresia JebsenHeming Orientering21.04+4.39
34Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL21.14+4.49
35Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering21.18+4.53
36Marie Hammer IversenØstmarka OK21.36+5.11
37Live ØstvoldHeming Orientering21.49+5.24
38Iris HolstTyrving IL21.50+5.25
39Stella HolmboeTyrving IL22.06+5.41
40Ada WulfsbergNydalens SK22.15+5.50
41Karen BjergaardNydalens SK22.30+6.05
42Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb22.34+6.09
43Yngvild Langedal BreivikNydalens SK22.45+6.20
44Solveig Eline BergTyrving IL22.51+6.26
45Malin EijsinkNydalens SK23.34+7.09
46Eline Storvik GrønvoldNOTEAM23.41+7.16
47Ingrid Lund HovdenTyrving IL24.16+7.51
48Linn Mei WaalerMåren OK24.33+8.08
49Frida Bakken UlsethNydalens SK24.44+8.19
50Kirsten Bjerkreim PedersenFossum IF25.13+8.48
51Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK25.27+9.02
52Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK25.32+9.07
53Julie MeinickeTyrving IL25.48+9.23
54Julie BakkeFossum IF26.18+9.53
55Emeline MjølnerødHalden SK26.47+10.22
56Frida GuerreroNydalens SK27.11+10.46
57Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering27.30+11.05
58Frida AamotNydalens SK27.35+11.10
59Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK27.42+11.17
60Frida van MegenOppsal Orientering29.00+12.35
61Carmen DirroMåren OK31.05+14.40
62Ingrid UrsethVingelen IL31.21+14.56
63Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL32.28+16.03
64Helena GranbergØstmarka OK35.34+19.09
Celine YtternesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Silje SlungaardTyrving ILdiskvalifisert
Elena GrandLillomarka OLdiskvalifisert
Anne Marie OtterudNOTEAMdiskvalifisert
Hilde Kristin NjøtenNOTEAMdiskvalifisert
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OLikke startet
Berthe TesloHadeland OLikke startet
Ingrid G. KvålsgardFossum IFikke startet
Rikke Blakkestad IngesenFossum IFikke startet
Ingrid BlindheimLillomarka OLikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Maren Jansson HaverstadTyrving ILikke startet
Karoline Egner GranerudAsker Skiklubbikke startet
Karen Hoel JomaasFossum IFikke startet
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKikke startet
Anja Berge GjellestadNydalens SKikke startet
Ane Sofie KroghOppsal Orienteringikke startet
Ida TiltnesTyrving ILikke startet
Julie Hilland AndersenHalden SKikke startet
Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orienteringikke startet

H 17-

65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL14.16
2Ulrik Astrup ArnesenNTNUI14.40+0.24
3Aslak HeimdalKonnerud IL14.59+0.43
4Karl FremstadTyrving IL15.03+0.47
5Erling HjermstadFossum IF15.21+1.05
6Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering15.56+1.40
7Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb15.58+1.42
8Haakon IngvaldsenNittedal OL16.07+1.51
9Øyvind HjermstadFossum IF16.12+1.56
9Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK16.12+1.56
11Ove SætraHadeland OL16.20+2.04
12Anders VisterNydalens SK16.21+2.05
13Marius BakkeFossum IF16.32+2.16
14Mathias BenjaminsenLillomarka OL16.35+2.19
15Trygve MyhrAsker Skiklubb16.44+2.28
16Mathias NipenBækkelagets SK16.45+2.29
17Erik Hæstad BjørnstadFossum IF16.51+2.35
18Sondre Zahl HagenFossum IF16.59+2.43
19Thomas JakobsenNydalens SK17.29+3.13
20Lars GrønlundRingerike OL17.40+3.24
21Linus OlhansÅs-NMBU Orientering17.50+3.34
22Emil StørmerFossum IF17.52+3.36
23Sveinung SyversenOppsal Orientering17.57+3.41
23Mikkel KatlaFossum IF17.57+3.41
25Kristian ØstermannHeming Orientering17.58+3.42
26Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering18.12+3.56
27Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL18.20+4.04
28Henning StrandhagenRøyken OL18.29+4.13
29Anders BirkenesØvrebø IL18.38+4.22
30Petter Astrup ArnesenHeming Orientering18.39+4.23
31August Syrdal ØenHeming Orientering18.53+4.37
32Henrik ReuschHeming Orientering19.04+4.48
33Vebjørn Blom-HagenFossum IF19.05+4.49
34Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK19.06+4.50
35Donatas KontautasOK Moss19.12+4.56
36Peter GisholtFossum IF19.28+5.12
37Mathias Pedersen VoldLillomarka OL19.30+5.14
38Lars Loennechen SkjelbekBlank bedriftsidrettslag19.34+5.18
39Eivind Berner MyhreFossum IF19.37+5.21
40Kristian RuudBækkelagets SK20.01+5.45
41Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL20.10+5.54
42Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering20.24+6.08
43Magnus Woxholtt-JensenNydalens SK21.45+7.29
44Erik RåbergFossum IF22.18+8.02
45Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb22.33+8.17
46Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering23.39+9.23
47Audun JørgensenØstmarka OK23.48+9.32
48Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering23.57+9.41
49Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering24.34+10.18
50Birk Otto StrømNOTEAM24.44+10.28
51Endre MellaOppsal Orientering24.45+10.29
52Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb25.40+11.24
53Torbjørn DalløkkenTynset IF26.09+11.53
54Hans Henrik GjeterudNOTEAM26.51+12.35
55Vegar ArnesenFredrikstad SK30.09+15.53
56David EriksenNOTEAM35.51+21.35
57Tom Erik LienAker Ishockeyklubb40.30+26.14
Tobias EspedalNydalens SKdiskvalifisert
Johan Kristian UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Inge LindsethNydalens SKdiskvalifisert
Mathias GløersenBækkelagets SKdiskvalifisert
Jonas MelsnesNOTEAMdiskvalifisert
Markus WoxholtNOTEAMdiskvalifisert
Aleksander SkøyeneieOslostudentenes IKdiskvalifisert
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OLdiskvalifisert
Felix FinsrudAsker Skiklubbikke startet
Lars Øderud VatneBækkelagets SKikke startet
Sander ArntzenAsker Skiklubbikke startet
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFikke startet
Eskil Sande GullordBækkelagets SKikke startet
Ferdinand FremmingHeming Orienteringikke startet
Simen A BjøringsøyNydalens SKikke startet
Christian SchiveNydalens SKikke startet
Ådne SkjærsteinTyrving ILikke startet
Sondre YtterbøAsker Skiklubbikke startet
Håkon NjåsteinTyrving ILikke startet
Theo Ring GiskeNydalens SKikke startet
Øyvind EngerNydalens SKikke startet
Sindre RønningNydalens SKikke startet

D 40-

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Heidi TronbølFet OL20.44
2Kristine ThorsengFossum IF20.57+0.13
3Britta FismenFossum IF21.20+0.36
4Helena AxelssonNydalens SK21.42+0.58
5Cecilie Wærp HaugeNydalens SK21.44+1.00
6Kine DirroMåren OK22.00+1.16
7Audrun UtskarpenIL GeoForm22.42+1.58
8Atanaska BedelevaNydalens SK23.25+2.41
9Elise HafskjoldNydalens SK24.02+3.18
10Hilde JarstadmarkenØstmarka OK24.05+3.21
11Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering24.22+3.38
12Kristin Nergaard BergFossum IF24.41+3.57
13Christine TeigNydalens SK24.44+4.00
14Anne RusteLillomarka OL25.07+4.23
15Line Bar-NathanLillomarka OL26.11+5.27
16Heidi ØstliRaumar Orientering26.24+5.40
17Hanne WoldOK Moss27.09+6.25
18Gunnhild VikhamarLillomarka OL27.51+7.07
19Lene ColquhounLillomarka OL28.02+7.18
20Ingrid SkaarerNydalens SK28.44+8.00
21Rikke Kristin GåsholtHedrum OL30.41+9.57
22Aase MestadLillomarka OL31.31+10.47
23Elisabeth StrandbergLillomarka OL33.13+12.29
24Hildegunn GrønsethFossum IF37.58+17.14
25June HerredsvelaØstmarka OK38.11+17.27
26Vera HalsaaAsker Skiklubb38.32+17.48
27Kristine RomørenFossum IF39.22+18.38
28Ruth-Marie Høilund LerFet OL42.34+21.50
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert
Ann Elin FlågenHeming Orienteringdiskvalifisert
Nina WoldeneFossum IFdiskvalifisert
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SKikke startet
Maiken Skirstad MoNydalens SKikke startet
Katrine SolbakkenTyrving ILikke startet

H 40-

46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer JacobsenTyrving IL15.16
2Sigve VågsnesOppsal Orientering15.50+0.34
3Erling SommerfeldtAsker Skiklubb16.05+0.49
4Vegard BroxTyrving IL16.28+1.12
5Geir HoffTyrving IL17.00+1.44
6Harald BakkeFossum IF17.04+1.48
7Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering17.20+2.04
8Tommy SkårbøRaumar Orientering17.38+2.22
9Torbjørn Blom-hagenFossum IF17.49+2.33
10Bjørn WangensteenLillomarka OL18.04+2.48
11Torstein HoleNydalens SK18.19+3.03
12Runar HafskjoldNydalens SK18.37+3.21
13Torstein BerntsenTyrving IL18.43+3.27
14Asgeir LiumFet OL18.57+3.41
15Henning Bratland CarlsenOK Moss19.09+3.53
16Eirik JørgensenTyrving IL19.30+4.14
17Brynjar FredheimLillomarka OL19.31+4.15
18Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL19.34+4.18
19Christian ReuschHeming Orientering19.35+4.19
20Knut Jostein SætnanFossum IF19.46+4.30
21Atle PedersenFossum IF20.01+4.45
22Kyrre GranFet OL20.10+4.54
23Bjørn HaugeNydalens SK20.16+5.00
24Karl Arne Lein KjølbergOppsal Orientering20.39+5.23
25Fredrik LarsenIndre Østfold OK20.52+5.36
26Aksel OlsenAsker Skiklubb21.01+5.45
27Trond MyhreFossum IF21.19+6.03
28Tor RingstadHedrum OL21.22+6.06
29Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK21.44+6.28
30Sverre WisløffAsker Skiklubb22.33+7.17
31Torgeir SkjønhaugFet OL23.03+7.47
32Atle StrømHedrum OL23.10+7.54
33Ove HildrumLillomarka OL23.26+8.10
34Fredrik SaugestadNydalens SK23.44+8.28
35Eskil ÅsmulOppsal Orientering23.54+8.38 Last ned GPS-spor i gpx-format
36Ola NilsenOppsal Orientering23.59+8.43
37Haakon KnudsenOppsal Orientering24.50+9.34
38Espen JernbergNydalens SK25.04+9.48
39Ram RayamajhiOppsal Orientering25.33+10.17
40Alexander RødstenHeming Orientering28.21+13.05
41Morten HelminsenFredrikstad SK29.18+14.02
Steinar EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert
Karl Even RyghHeming Orienteringdiskvalifisert
Audun HvenekildeOppsal Orienteringdiskvalifisert
Michael DähnnNydalens SKdiskvalifisert
Thierry MattheyIL Gulardiskvalifisert
André JægtvikKonnerud ILikke startet
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringikke startet
Assaf Bar-NathanLillomarka OLikke startet
Eilert AamodtOppsal Orienteringikke startet
Finn Joachim RugeFDILikke startet

D 50-

56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering22.27
2Mona LomeHamar OK23.00+0.33
3Maria JonssonNydalens SK23.10+0.43
4Anne MadslienNydalens SK23.11+0.44
5Ingeborg ØderudBækkelagets SK23.40+1.13
6Torunn Økern JensenRingerike OL24.22+1.55
7Anne DanielsenNydalens SK24.31+2.04
8Marianne NjåsteinTyrving IL25.29+3.02
9Kjersti SkantzeTyrving IL25.41+3.14
10Marit EgnerAsker Skiklubb25.55+3.28
11Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL25.58+3.31
12Dagrun MelkildHeming Orientering25.59+3.32
13Marianne HjermstadFossum IF26.01+3.34
14Kjersti HovFossum IF26.03+3.36
15May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering26.16+3.49
16Marit B. EithunNittedal OL26.19+3.52
17Margrete GaskiBardu IL26.40+4.13
18Linda HanssenØstmarka OK26.50+4.23
19Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering27.11+4.44
20Anne Marit BjergaardNydalens SK27.32+5.05
21Anne DahlNydalens SK27.48+5.21
22Bente LandmarkFossum IF28.10+5.43
23Else GrandalTyrving IL28.15+5.48
24Randi NicolaisenAsker Skiklubb28.17+5.50
25Marit Tørudbakken JendalFossum IF28.49+6.22
26Magnhild T. MølnvikFossum IF29.00+6.33
26Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL29.00+6.33
28Frøy GrøndahlLillomarka OL29.11+6.44
29Ingrid NermoenØstmarka OK30.18+7.51
29Venche BjerkreimFossum IF30.18+7.51
31Trine OldernesLillomarka OL30.30+8.03
32Eirin LodgaardByåsen IL31.23+8.56
33Mona StrandMåren OK31.27+9.00
34Åshild FlatebakkenTyrving IL31.45+9.18
35Maria TorgersenBækkelagets SK31.49+9.22
36Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK32.21+9.54
37Unni RyeAsker Skiklubb34.03+11.36
38Marianne ReuschHeming Orientering34.08+11.41
39Jorunn BlindheimLillomarka OL36.05+13.38
40Anna GöhlmanTyrving IL36.11+13.44
41Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering37.09+14.42
42Margrete EngzeliusAsker Skiklubb37.40+15.13
42Helena StubberudNydalens SK37.40+15.13
44Katrine HolenØstmarka OK39.36+17.09
45Lotta MyhreIL Koll40.57+18.30
46Siv Susanne JystadØstmarka OK41.06+18.39
47Helle HundseidTyrving IL43.09+20.42
48Aina GrymyrHaugerud IF43.54+21.27
49Hege HeibergHadeland OL44.16+21.49
Hilda ØfsthusAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jane Karine HelmersenFet OLdiskvalifisert
Runa SkyttersæterHeming Orienteringdiskvalifisert
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert
Nora SkauenTyrving ILdiskvalifisert
Kathrine LunøeNydalens SKdiskvalifisert
Ida SyversenRøyken OLdiskvalifisert
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OLikke startet
Gunhild MyhrAsker Skiklubbikke startet
Anne Kristine NorderudTyrving ILikke startet
Marie WinsvoldSentrum OKikke startet
Gro EllegaardVang OLikke startet

H 50-

67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Are KristiansenTyrving IL16.42
2Leif StørmerFossum IF17.28+0.46
3Thor MellaOppsal Orientering18.14+1.32
4Svein NygårdLillomarka OL18.17+1.35
5Trond LundTyrving IL18.25+1.43
6Bent SkatvedtRaumar Orientering18.39+1.57
6Stein BlomsethLillomarka OL18.39+1.57
8Arild AndresenFossum IF19.04+2.22
9Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL19.05+2.23
10Christian GløgårdNittedal OL19.28+2.46
11Arne DybdahlLillomarka OL19.41+2.59
12Terje BlindheimLillomarka OL19.45+3.03
13Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL19.46+3.04
14Rolf HustvedtOppsal Orientering19.50+3.08
15Bjørn MartiniAsker Skiklubb19.55+3.13
16Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL20.02+3.20
17Svein GranerudAsker Skiklubb20.08+3.26
18Kimme ArnesenHeming Orientering20.14+3.32
19Bjørn Henning GrandalTyrving IL20.20+3.38
20Gløer O WinsvoldSentrum OK20.27+3.45
21Anders KronbergRaumar Orientering20.29+3.47
22Guttorm EggeIL GeoForm20.33+3.51
23Jon SolsrudNydalens SK20.45+4.03
24Harald KvisliNotodden OL20.46+4.04
25Knut Erling ØenHeming Orientering21.01+4.19
25Ole Petter HaugenNydalens SK21.01+4.19
27Stein H. HagenFossum IF21.06+4.24
28Hans JevanordFossum IF21.11+4.29
29Roger ØstvoldHeming Orientering21.36+4.54
30John YtternesKolbotn og Skimt OL21.38+4.56
31Tom SlungaardHeming Orientering21.50+5.08
32Fredrik HøyerFossum IF21.58+5.16
33Lasse ArnesenHeming Orientering22.07+5.25
34Terje MelsomFossum IF22.10+5.28
35Einar GisholtFossum IF22.12+5.30
36Harald Eide-FredriksenHeming Orientering22.38+5.56
37Nils BerganNydalens SK22.49+6.07
38Helge StenerudOL Tønsberg og omegn22.54+6.12
39Knut FossgardLillomarka OL23.21+6.39
39Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering23.21+6.39
41Håvard ChristiansenNOTEAM23.34+6.52
42Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL23.40+6.58
43Håkon JendalFossum IF24.26+7.44
44Kristian NæssNydalens SK25.41+8.59
45Lars Audun VoldLillomarka OL25.51+9.09
46Are NjåsteinTyrving IL26.36+9.54
47Truls AngellLillomarka OL26.58+10.16
48Øyvind HelmersenFet OL27.14+10.32
48Pål MyklebustIL Koll27.14+10.32
50Erik BorgIL Koll27.20+10.38
51Øyvind GrandumIL GeoForm27.24+10.42
52Arne KongsnesOppsal Orientering27.32+10.50
53Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb27.36+10.54
54Per Anders YtterbøAsker Skiklubb28.07+11.25
55Magne AasAsker Skiklubb28.33+11.51
56Phil ConwayKongsberg OL28.41+11.59
57Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering29.32+12.50
58Bjørn OpsahlIndre Østfold OK30.13+13.31
59Thor VollsetHeming Orientering30.20+13.38
60Morten EngebretsenRaumar Orientering39.06+22.24
Kjetil EspedalNydalens SKdiskvalifisert
Ottar WiklundNydalens SKdiskvalifisert
Jan Tore HenriksenNydalens SKdiskvalifisert
Kristian BjørgulHalden SKdiskvalifisert
Christopher SchiveOK Mossdiskvalifisert
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orienteringdiskvalifisert
Frode KamsvågTyrving ILdiskvalifisert
Sven Arne GylterudFossum IFikke startet
Jens Christian HolstTyrving ILikke startet
Einar LunøeNydalens SKikke startet
Peder NatvigIL Kollikke startet
Jan Erik AalbergBækkelagets SKikke startet
Christian JomaasFossum IFikke startet
Hallvard BergTyrving ILikke startet
Anders FlågenHeming Orienteringikke startet

D 60-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ellen Marie TurterNydalens SK20.42
2Kari Elisabeth NatvigNittedal OL22.20+1.38
3Grete S B HoviSkien OK23.08+2.26
4Inger TiltnesTyrving IL27.38+6.56
5Randi NilstadTyrving IL27.42+7.00
6Berit BergeTyrving IL27.57+7.15
7Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering30.33+9.51
8Margaret RoseveareOppsal Orientering31.56+11.14
9Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb33.08+12.26
10Elle M. MelbyeHeming Orientering34.13+13.31
11Lena HammerVestre Akers SK35.00+14.18
12Grete BerntsenMåren OK35.10+14.28
13Nina KolbergTyrving IL38.57+18.15
Sidsel NørstebøTyrving ILikke startet

H 60-

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering19.01
2Nils HæstadFossum IF19.28+0.27
3Terje Wiig MathisenNydalens SK19.35+0.34
4Richard Zeiner-GundersenFossum IF21.46+2.45
5Alf PettersenTyrving IL22.10+3.09
6Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm23.51+4.50
7Ketil BergeVestre Akers SK24.12+5.11
8Johan MattssonLillomarka OL24.43+5.42
9Eirik TandrevoldFossum IF25.18+6.17
10Morten KarlsenMåren OK25.23+6.22
11Bjørn WilladssenHeming Orientering25.31+6.30
12Sigbjørn ModalsliFossum IF25.41+6.40
13Magne VollenOslostudentenes IK26.34+7.33
14Jon FredriksenHauketo IF28.52+9.51
15Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF29.26+10.25
16Don SkantzeTyrving IL30.24+11.23
17Torgeir StenstadOppsal Orientering30.34+11.33
18Pål Woldstad HanssenEiker OL30.44+11.43
19Pål HellerudHalden SK45.52+26.51
Jan SveenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Stein KlyveOK Mossdiskvalifisert
Martin GranlyLillomarka OLdiskvalifisert
Reidar FossumAsker Skiklubbdiskvalifisert
Egil HusethKamp/Vestheim IFikke startet
Øyvind GylverAsker Skiklubbikke startet
Vidar ElvekrokEiker OLikke startet

D 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK43.12
2Unni DrageHaugerud IF47.56+4.44
3Sidsel SandelienHeming Orientering57.32+14.20

H 70-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helge RevhaugRingerike OL23.17
2Jon FærdenKolbotn og Skimt OL24.58+1.41 Last ned GPS-spor i gpx-format
3John Thomas PetersenNittedal OL26.53+3.36
4Hasse BergstrømTyrving IL26.55+3.38
5Nils-Petter WiikDriv IL28.32+5.15
6Helge BjaalandHeming Orientering29.17+6.00
7Bjørn SandelienHeming Orientering29.31+6.14 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Geir TrøanKolbotn og Skimt OL30.11+6.54
9Øystein MadsenHaugerud IF33.15+9.58
10Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK34.32+11.15
11Terje MalmHamar OK35.20+12.03
12Bjørn EgnerHeming Orientering37.27+14.10
13Jon C. FougnerHeming Orientering41.15+17.58
14Jens Egil RostadOL Toten-Troll1.10.43+47.26
Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert
Jørgen HolmboeTyrving ILdiskvalifisert
Trond FeiringHamar OKdiskvalifisert
Odd KletteliBækkelagets SKdiskvalifisert
Kjell Gorm RøkkeTyrving ILikke startet
Kjell WintherOppsal Orienteringikke startet

D Rekrutt

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Siri Boye-AlsosBækkelagets SKfullført
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SKfullført
Jenny Sofie HaslundOppsal Orienteringfullført
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orienteringfullført
Mari Våland AlmåsOppsal Orienteringfullført
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OKfullført
Nora HobølOppsal Orienteringfullført
Tiril MyklatunTyrving ILfullført
Fride Nyås GjernesNOTEAMfullført
Marte Kron MølandOppsal Orienteringfullført
Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OKfullført
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SKdiskvalifisert
Ida Berge GjellestadNydalens SKikke startet

H Rekrutt

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Alfred TeigNydalens SKfullført
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SKfullført
Vemund O HatlenOppsal Orienteringfullført
Markus ArfvedahlNOTEAMfullført
Simen ÅnensenOppsal Orienteringfullført
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orienteringfullført
Magnus Syversen GihleOppsal Orienteringfullført
Linus Mestad HansenLillomarka OLfullført
Olav Solheim UndebergetOppsal Orienteringfullført
Sondre ArfvedahlNOTEAMfullført
Oskar ArnesenOppsal Orienteringfullført
Øyvind Andreas HaslundOppsal Orienteringfullført
Ole Jacob MyklebustIL Kollfullført
Karl Oraug RyghIL Kollfullført
Trym Berger GjeldstadOppsal Orienteringfullført
Tore Berger GjeldstadOppsal Orienteringfullført
Ola MyklatunTyrving ILfullført
Oscar K. EnggravOppsal Orienteringfullført
Christian Berge GjellestadNydalens SKikke startet
Age KristvikFossum IFikke startet
Kasper Krohn MørlandOppsal Orienteringikke startet

Åpen kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elin Fossum RyeAsker Skiklubb9.12
2Stian LillegårdLillomarka OL9.13+0.01
3Per OlgstadNOTEAM10.03+0.51

Åpen Lang

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marita HernandezOL Toten-Troll25.15
2Uno HanslienNOTEAM25.26+0.11
3Jon BerglandNOTEAM26.00+0.45
4Øyvind HaugØstmarka OK29.31+4.16
5Ingar WollØstmarka OK30.37+5.22
6Charlotte AgerNOTEAM34.06+8.51
7Tale Mæhre TorjussenFossum IF36.13+10.58
8Laila HelminsenFredrikstad SK45.04+19.49
Fredrik Norløff-MathisenNydalens SKikke startet
Ann-Kristin KjosKolbotn ILikke startet
Gro TovsenNOTEAMikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor