Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim sprintcup - løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim sprintcup - løp 3
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 25 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 215 påmeldte deltakere.

D -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma Lund EikremFreidig
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Lily Alexandra MorganMalvik IL211683
Lina SandquistOL Trollelg234481
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika Lund EikremFreidig206045
Guro HaalandWing OK223822
Anna F. HøysæterWing OK213643
Emma ImslandWing OK223827
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Anna Emilie LonaWing OK223821
Saga Melbye-BergWing OK223676
Maia Ruano StrandWing OK223613
Tuva Holck SandbergWing OK223614
Eline Jøsang WithWing OK223819
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159

D 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig233868
Åsa BullByåsen IL228488
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Solveig Louise NissenFreidig211745
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Maria Strømdal WikFreidig213142
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Malene KolstadFreidig180130
Anna Aurora NolteFreidig188746
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Andrine VikenByåsen IL181017
Maren VikenByåsen IL192325

D 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Kristin JægerWing OK506675
Triin JäädmaaNTNUI200123
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI501834
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Marit SchmidOL Trollelg236427
Elisabeth StørsethSelbu OK223719
Line SølbergIL Leik502953
Eva TesarovaWing OK504587
Oda WennemoByåsen IL181231
Camilla ÖhmanNTNUI208461

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Margot Bolstad LynumFreidig505397
Mette Resell NolteFreidig502989
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Ingvil SnøfuglFreidig225556
Kari Tønset GuttvikWing OK223818

D 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik506670
Turid ArnesenByåsen IL503616
Susanna BrynhildsenWing OK501152
Hilde ForbordMalvik IL506781
Rine HanssenByåsen IL192378
Janne Elisabeth IversenMalvik IL213579
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Torunn Spets StorhovFreidig181956

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL229612
Siri DrogsetWing OK206219

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK228381
Ruth SchmidOL Trollelg211204

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne FuruholtOL Trollelg200385

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend GrønliFreidig225465
Leo Benjamin MorganMalvik IL213061
Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelg234486
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg209638
Eirik Martin SvendsenFreidig

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert AalmoMalvik IL224463
Mathias LeroyerFreidig502096
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Johannes StordalByåsen IL225321

H 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Tristan HalvorsenFreidig504441
Loke Strøm HaugsnesWing OK234100
Hallvard HellevikFreidig180307
Alfred F. HøysæterWing OK212305
Sander M JensenByåsen IL225280
Alf Petter LynumFreidig186849
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Ådne StordalByåsen IL225177
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Aksel VikenByåsen IL506765
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 15-16 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Gaute Fjærli TevikMelhus IL215056
Magne GuttvikWing OK213289
Sverre HellevikFreidig224471
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Petter Andreas LonaWing OK212595
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK223623
Joakim Solberg QvenildMelhus IL222229
Oskar StorlerMelhus IL224320
Iver Dalsaune ThunFreidig211756
Anders TørumSelbu OK223786
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL211419

H 17-20 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Iver OlaussenMalvik IL208599
Jostein RøFreidig203648
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Håkon SæternesByåsen IL502484
Jonas VindalWing OK506690

H 21- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsmund Aamodt ResellNTNUI192147
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Ola KeiseråsIL Leik506688
Børge LeirenByåsen IL226224
Terje MaroniByåsen IL502134
Eirik MarthinsenOL Trollelg187214
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering211530
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Olav Andreas RemmenOL Trollelg236985
Jan SchmidOL Trollelg211189
Jérôme SoulardByåsen IL200382
Kristian StensrudOL Trollelg191254
Simen Bog VikaneNTNUI
Jonas WaeflerFreidig228355

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Lund EikremFreidig
Andreas HaalandWing OK509092
Vegard HansenByåsen IL191299
Anthony LeroyerFreidig192662
Eivind LonaWing OK211262
Olle MalmringFreidig206218
Jon Olaf OlaussenMalvik IL188771
Skjalg StordalByåsen IL216910
Hans Helmer SæternesByåsen IL502589
Jørgen TegdanFreidig191303

H 50- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein Erik BratsbergWing OK238170
Bernt BrynhildsenWing OK501151
Arild H ClausenFreidig179864
Øystein GrøvlenNidarøst OK179436
Jan HageIL Leik506633
Knut HagenByåsen IL200231
Dag Erik HellandWing OK211471
Arne Inge KolstadWing OK508983
Morten KorsvoldWing OK223593
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Terje MidtbøWing OK199655
Jostein MårdalenFreidig221066
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Agnar RenolenWing OK221451
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543
Dag StenersenNidarøst OK207769
Jens Even StorhovFreidig182078
Harald StorrønningByåsen IL222703
Rune StræteWing OK501009
Rune VikenByåsen IL184064
Jon VindalWing OK211567
Øystein WiggenByåsen IL500161
Geir WillumsenFreidig69093

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav JohansenTrønderEnergi BIL217019
Olav KvittemFreidig192301
Inge NørstebøOL Trollelg201847
Svein Olav ÅmotIL Leik206202

H 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Bjørn BergerByåsen IL505396
Trond DamåsMalvik IL
Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK69177
Jan Erik KofoedNidarøst OK227494
Helge RustadFreidig173333
Lars SkrøvsethWing OK505823

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom BuggeByåsen IL211274
Edgar FuruholtOL Trollelg208049
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Tore KisteNidarøst OK186019
Knut LillealternFreidig217002
Frode StensrudOL Trollelg200407

H 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BrurokNidarøst OK182084
Leif EngenNidarøst OK503031
Finn Faye KnudsenOL Trollelg503953
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Robert StrømWing OK246756

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Kjell FoldvikNidarøst OK501254
Stig Arild HaugskottOL Trollelg504333
Anders LaugloOL Trollelg179416
Arne SæterhaugByåsen IL504435

Åpen kort (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian AasOL Trollelg502649
John Petter GåsvikNidarøst OK225114
Tora Marstrand HasleFreidig233972
Magnus LandstadFreidig483336
John LerliMelhus IL211381
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig506702
Bernt RognesFreidig201831
Sigurd StenvikByåsen IL504621
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg92377
Tina UglemsmoSelbu OK223674
Eirik VefsnmoByåsen IL243647
Nils Olav VennevikFreidig497403
Tina Strømdal WikFreidig214965

Åpen lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL226225
Grethe LiatunKlubbløs72149

Annonser

IOF Eventor