Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ski-o-treff Nattsprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ski-o-treff Nattsprint
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 5 januar 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 263 påmeldte deltakere.

D 17-20 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3560950
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Oda Marie ColquhounLillomarka OL3877388
Helene EgerKongsberg OL3708633
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Ida Sofie HjortlandLarvik OK4004107
Lea HnilicaIFK Mora OK
Tiril HolenKonnerud IL228510
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Emilie JohansenSandefjord OK
Tiril KihleKonnerud IL3924016
Ane Malene KolstadFreidig3654035
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3977444
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Alina NiggliO'Jura
Natalja NiggliO'Jura
Maria Rørvik HaverLillomarka OL3880689
Oda ScheeleNydalens SK501067
Martine SkjelsvikLillehammer OK3650652
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Hedda SpangbergKonnerud IL3641412
Synne StrandLierbygda OL3847712
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3990223
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Live ØstvoldHeming Orientering3607983

D 21- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BlindheimNTNUI
Ingvild BrekkeNTNUI3659513
Anne Willkommen EikenNTNUI3599107
Tilla Farnes HennumLierbygda OL3816220
Gabriella GustafssonIK-Vista
Idunn HaavengenNTNUI3607629
Maren Jansson HaverstadLierbygda OL3255163
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671
Stine Olsen KirkevikHamar OK3932191
Daisy KudreVärska OK Peko3792736
Doris KudreVärska OK Peko3790144
Valborg MadslienLillehammer OK3638962
Fanni Jauhojärvi MarkussenNTNUI3977949
Marit Melby JacobsenLardal OL4004842
Audhild Bakken RognstadEmblem IL3676889
Ingrid StengårdFältjägarnas IF3743390
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL4003745
Åsne Skram TrømborgNTNUI3709573
Anna UlvensøenNTNUI3673902
Marta UlvensøenNTNUI3676871
Ingvild WangNTNUI3944675
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3885043
Hedvig ÅstebølNTNUI3621646

H 17-20 (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222
Erlend AuneByåsen IL3946365
Simen BallangrudOL Toten-Troll3693603
Gaute BerganNydalens SK3604097
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3979010
Jostein Svaland DaleVang OL3964889
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Eskil FrøislandVang OL4004586
Benjamin GjoneSandefjord OK
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn3965977
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3945607
Isak JonssonNydalens SK3917549
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Sigurd KvammeOL Toten-Troll3985835
Anders Håvard LarsenNydalens SK3630654
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Fridtjof ReuschHeming Orientering3672045
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Lavran ThorstensenNTNUI3961216
Hallvard TjentlandLardal OL3643251
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn3512951
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3933017
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

H 21- (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3884848
Torgeir AuneByåsen IL3946192
Jørgen BaklidKonnerud IL3982477
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307
Klaus CsucsIFK Mora OK
Trond GjelstadSandefjord OK
Markus GladEmblem IL3365616
Filip GrahnHestra IF
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482
Håvard HagaNydalens SK3782182
Kevin HallopVärska OK Peko
Audun HeimdalKonnerud IL3917200
Martin Borge HeirFossum IF3973724
Geir Holm GundersenSturla, IF3928116
Tarjei HoloNTNUI3388733
Øystein HoloFossum IF3781697
Petr HorvátSK Severka Sumperk
Mattis JaamaVärska OK Peko
Knut Ivar JohansenSandefjord OK
Romualdas KazimieraitisLillomarka OL
Bjørnar KvåleHadeland OL3917804
Olai Stensland LillevoldNTNUI3588829
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand
Sondre LorentsenOK Silsand
Aksel MadslienNTNUI3938107
Jørgen MadslienNTNUI3916871
Lars Hol MoholdtWing OK3915337
Jurg NiggliO'Jura
Tommy OlsenHamar OK
Sander H. RogndokkenNydalens SK3882081
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI4004222
Håvard Mo VaadalNTNUI3925393
Øystein WiggenByåsen IL4003323
Øyvind WiggenByåsen IL3915832
Øystein Kvaal ØsterbøWing OK3777877

1 km (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Lauritz BrunborgNittedal OL
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange3638129
Amund FlaskerudOL Toten-Troll3832144
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Silas Mestad HansenLillomarka OL3886108
Signe HoloFossum IF3807005
Eirik Olsen KirkevikHamar OK3665130
Synne KjernsmoAsker Skiklubb
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll3216736
Torbjørn LundebyLillomarka OL3880812
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK363810
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn
Daria NiggliO'Jura
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL3967536
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Boye WangensteenLillomarka OL3864774

2 km (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3522380
Assaf Bar-NathanLillomarka OL3886561
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Jan Olav BerganKongsberg OL3829652
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Astrid BrevikStokke IL
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL3978327
Ingvild GustafssonKongsberg OL3937950
Jarand GustafssonKongsberg OL3978434
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Selma Mestad HansenLillomarka OL3885902
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Erik HaugenRingsaker OK
Isa HeggedalKonnerud IL3946720
Hege HeibergHadeland OL
Tove HeimdalKonnerud IL4009106
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Eldri HoloFossum IF3984598
Ingunn Høst FossgardLillomarka OL3884533
Ingrid KvistadKongsberg OL3922747
Ingrid LestebergKongsberg OL
Even LienGjø-Vard OL3802576
Gaute LindaasElverum OK3998283
Aase MestadLillomarka OL3885928
Stein Arne NegårdVang OL3818796
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL3983491
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL3984119
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL3725116
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll3817632
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL3817442
Hanna SpangbergKonnerud IL3803616
Johanne StorhaugKonnerud IL3643996
Elias StubberudNydalens SK3646452
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn3512126
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364
Josef ÖhmanGjø-Vard OL3692001
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

3 km (69)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3884111
Knut AaldeNydalens SK3652807
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Lasse ArnesenHeming Orientering4003695
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985232
Arne BerganKongsberg OL3828506
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Torbjørn Blom-hagenFossum IF
Hallgeir BrevikStokke IL
Arthur BrunborgNittedal OL
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Johan EgerKongsberg OL3707791
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn
Emma EngehultNotodden OL3700697
Rune EngehultNotodden OL3486859
Even ErlienGjø-Vard OL3890837
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Kim Farnes HansenLierbygda OL4003547
Zsuzsa FeyTyrving IL3739919
Gabriel GjoneSandefjord OK
Knut GjoneSandefjord OK
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn
Per GustafssonKongsberg OL
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Gunhild HennumLierbygda OL3925500
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903
Une HoltermannPorsgrunn OL
Maria JonssonNydalens SK3561495
Sören JonssonNydalens SK3602398
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL
Ola LestebergKongsberg OL
Lars LienGjø-Vard OL3809290
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317
Mats LindaasElverum OK3828647
Henrik Kaupang LyeLarvik OK4012597
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL3833407
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL3999125
Halvor LøkenKongsberg OL3816154
Syver LøkenKongsberg OL3829769
Anne MadslienNydalens SK3818739
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL
Tobias MathisenPorsgrunn OL3980380
Maiken Skirstad MoNydalens SK3793940
Ingrid MobråthenBotne SK3907326
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3637949
Jakob RastadAsker Skiklubb3643848
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL
Kristin SandvenNotodden OL3488665
Synne SandvenNotodden OL3942455
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Erlend SlokvikOL Toten-Troll3817301
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Hege SolerødGjø-Vard OL3895117
Tone StoklandSandefjord OK3515467
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK3644838
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253
Martin ØhmanGjø-Vard OL3980760
Ketil ÅstebølOppsal Orientering

Annonser

IOF Eventor