Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintliga 2019 Løp 1, kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintliga 2019 Løp 1
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 30 mars 2019

KvalifiseringJaktstartJaktstart (totalt)

D -10

1 680 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)26.4915.57
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)35.3821.12

D 11-12

1 680 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering15.299.12

D 13-14

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL13.205.20
2Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)16.27+3.076.34
3Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)16.33+3.136.37
4Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)26.00+12.4010.24

D 15-16

3 010 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.194.45
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL15.38+1.195.11
3Kristine Bog VikaneFana IL17.38+3.195.51
4Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)17.46+3.275.54
5Hedda SpangbergKonnerud IL19.43+5.246.33
6Marie Roll-TørnqvistFana IL20.50+6.316.55
7Tiril HolenKonnerud IL21.24+7.057.06
8Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb21.42+7.237.12
9Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb34.41+20.2211.31
Tiril KihleKonnerud ILdiskvalifisert

D 17-20

3 010 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL14.524.56
2Helene EgerKongsberg OL15.50+0.585.15
3Hedda Raadal BjørloHalden SK15.53+1.015.16
4Janne Tjørhom AasheimGanddal IL16.00+1.085.18
5Thea Sildnes BaklidKonnerud IL16.14+1.225.23
6Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb16.18+1.265.24
7Tale StrandKongsberg OL16.22+1.305.26
8Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK16.36+1.445.30
9Karen Hoel JomaasFossum IF16.48+1.565.34
10Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett16.52+2.005.36
11Agnethe HasliBækkelagets SK16.56+2.045.37
12Solveig Moen LetmolieEiker OL18.21+3.296.05
13Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK18.26+3.346.07
14Ine InstanesSturla, IF18.30+3.386.08
15Christine HoenEiker OL19.00+4.086.18
16Malene InstanesSturla, IF19.08+4.166.21
17Alexandra LinløkkenØstmarka OK20.23+5.316.46
18Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL21.09+6.177.01
19Oda Isnes TyseEiker OL23.48+8.567.54
20Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering25.39+10.478.31
21Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb27.53+13.019.15
Iselin SørensenSturla, IFdiskvalifisert

D 21-

3 270 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK14.224.23
2Ingeborg EideByåsen IL14.58+0.364.34
3Kristine FjellangerVaregg Fleridrett15.39+1.174.47
4Lone BrochmannBækkelagets SK15.46+1.244.49
5Emilie Westli AndersenLøten o-lag16.15+1.534.58
6Malin SandstadNTNUI16.18+1.564.59
7Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK16.36+2.145.04
8Eirin Svanøe-HafstadFrol IL16.39+2.175.05
9Ragnhild HjermstadFossum IF16.41+2.195.06
10Aud Hognestad TaksdalGanddal IL16.42+2.205.06
11Evine Westli AndersenLøten o-lag16.49+2.275.08
12Oda J SikkelandTyrving IL17.07+2.455.14
13Maren GrandeFrol IL17.08+2.465.14
14Linnea GustafssonUddevalla OK17.17+2.555.17
15Vilde MalmeiNTNUI17.21+2.595.18
16Christiane TrösseVaregg Fleridrett17.32+3.105.21
17Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)18.03+3.415.31
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelgdiskvalifisert
Runa FremstadLarvik OKdiskvalifisert

D 40-

3 010 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jane TangenStavanger Orienteringsklubb17.135.43
2Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)18.58+1.456.18
3Isa HeggedalKonnerud IL19.00+1.476.18
4Ann Karin TjørhomGanddal IL21.45+4.327.13
5Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)22.50+5.377.35
6Anne Marie GauselGanddal IL23.21+6.087.45
7Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)23.47+6.347.54
8Beate UndebergetOppsal Orientering25.43+8.308.32
9Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering26.50+9.378.54
10Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)27.17+10.049.03
11Lina JasulaityteOLifant41.16+24.0313.42

H -10

1 680 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Aksel Johannes MyklebostSandnes IL (Rogaland)29.1217.22

H 11-12

1 680 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb10.136.04
2Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)12.15+2.027.17
3Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb13.00+2.477.44
4Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)13.17+3.047.54
5Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18.26+8.1310.58
6Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)21.26+11.1312.45
7Marius RøddeGanddal IL29.08+18.5517.20

H 13-14

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)12.345.01
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)13.47+1.135.30
3Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)14.50+2.165.56
4Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)20.19+7.458.07
5Samuel A StokkelandÅlgård Orientering21.07+8.338.26

H 15-16

3 550 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering17.294.55
2Atle Nikolai WølloKongsberg OL17.40+0.114.58
3Markus RichterSandnes IL (Rogaland)17.43+0.144.59
4Johan EgerKongsberg OL17.58+0.295.03
5Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett18.23+0.545.10
6Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)18.32+1.035.13
7Edvin AakreEgersund OK18.46+1.175.17
8Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)19.01+1.325.21
9Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)19.08+1.395.23
10Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)19.18+1.495.26
11Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb19.38+2.095.31
12Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)21.26+3.576.02
13Thomas Barvik MælandGanddal IL23.07+5.386.30
14Andreas Nybak UrdalGanddal IL23.16+5.476.33
15Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering23.34+6.056.38
16Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)26.37+9.087.29
17Elias EidsvågGanddal IL28.22+10.537.59
18Sondre BataldenFana IL30.48+13.198.40
19Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)30.59+13.308.43

H 17-20

3 550 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian PyttenKristiansand OK14.424.08
2Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL15.27+0.454.21
3Aslak HeimdalKonnerud IL15.31+0.494.22
4Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering15.37+0.554.23
5Johan Kristian UndelandSturla, IF16.23+1.414.36
6Tobias RøddeGanddal IL17.10+2.284.50
7Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF17.20+2.384.52
8Markus Andreas BreivoldGanddal IL18.46+4.045.17
9Ole Kristian TaksdalGanddal IL19.29+4.475.29
10Egil FrydenlundSturla, IF20.48+6.065.51
Birk Bell LysakerFana ILdiskvalifisert

H 21-

3 840 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK14.283.46
2Emil AhlbäckFossum IF14.34+0.063.47
3Yannick MichielsTurun Metsänkävijät14.42+0.143.49
4Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett15.17+0.493.58
5Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett15.19+0.513.59
6Olai Stensland LillevoldNTNUI15.20+0.523.59
7Karl FremstadTyrving IL15.20+0.523.59
8Einar MelsomFossum IF15.23+0.554.00
9Oskar StørmerFossum IF15.43+1.154.05
10Oskar AndrénIL Leik15.48+1.204.06
11Einar EkelandOddersjaa SSK15.51+1.234.07
12Jonas Klausen EspedalNTNUI16.05+1.374.11
13Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK17.00+2.324.25
14Ørjan RavndalÅlgård Orientering17.35+3.074.34
15Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering17.37+3.094.35
16Fredrik OmdalGanddal IL17.54+3.264.39
17Morten Bjerga SundliGanddal IL17.55+3.274.39
18Marius ØieLøten o-lag17.59+3.314.40
19Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb18.19+3.514.46
20Sturla StokkelandÅlgård Orientering22.55+8.275.58
21Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb23.28+9.006.06
22Espen RaastadSkien OK23.50+9.226.12
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orienteringdiskvalifisert

H 40-

3 550 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif StørmerFossum IF17.154.51
2Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)17.52+0.375.01
3Tore NymarkVaregg Fleridrett18.14+0.595.08
4Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)18.23+1.085.10
5Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)19.31+2.165.29
6Helge RisaStavanger Orienteringsklubb20.33+3.185.47
7Leif Kjetil Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb22.07+4.526.13
8Helge Grenager SolheimOppsal Orientering22.45+5.306.24
9Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)23.07+5.526.30
10Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb25.29+8.147.10
11Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)27.33+10.187.45
12Bjørn BataldenFana IL39.25+22.1011.06

H 60-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb18.377.26
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Nybegynnerløype

1 320 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Finn og Marit BlystadStavanger Orienteringsklubb28.1421.23
Judit MøllerFana IL14.4811.12
Lars Elias Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb19.0514.27
Magnus Grimstad FrieseSandnes IL (Rogaland)23.0817.31
Olav Solheim UnderbergetOppsal Orientering23.0617.30

Damer åpen

3 270 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rita RaastadSkien OK32.139.51
2Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK34.40+2.2710.36
3Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)35.58+3.4510.59

Herrer åpen

3 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)25.046.31
2Oluf BøckmanKristiansand OK25.58+0.546.45
Ledig StartnrNOTEAMdiskvalifisert
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor