Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Marum-natta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Marum-natta
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: fredag 29 mars 2019

H 17AL

9 950 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen JakobsenTyrving IL1.11.017.08
2Sindre R HoltHedrum OL1.11.15+0.147.09
3Cornelius BjørkSandefjord OK1.11.23+0.227.10
4Mathias GløersenBækkelagets SK1.20.59+9.588.08
5Øyvind HelgerudHalden SK1.21.48+10.478.13
6Jens Johan BrekkeLillomarka OL1.23.14+12.138.21
7Sondre Zahl HagenFossum IF1.28.02+17.018.50
8Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn1.28.04+17.038.51
9Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.28.05+17.048.51
10Dag Steinar RagvinBø OL1.31.55+20.549.14
Trond EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Robert FredriksenNotodden OLdiskvalifisert
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 17AL

6 650 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin SørensenNydalens SK58.148.45
2Kristine FjeldboTyrving IL1.06.10+7.569.56
3Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL1.12.07+13.5310.50
4Ingvild LangeggenKongsberg OL1.13.25+15.1111.02
5Marlin HaavengenKongsberg OL1.24.50+26.3612.45
Tina KallesonOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 40

6 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir HoffTyrving IL1.06.219.58
2Jo Børre EikåsSandefjord OK1.24.41+18.2012.44

H 15-16

5 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias MathisenPorsgrunn OL43.547.36
2Benjamin GjoneSandefjord OK52.51+8.579.09

H 50

5 770 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind HoffTyrving IL54.129.23
2Kristian KihleRingerike OL58.31+4.1910.08
3Guttorm EggeIL GeoForm1.07.06+12.5411.37
4Stein H. HagenFossum IF1.11.35+17.2312.24
5Espen JohnsenHedrum OL1.26.45+32.3315.02

D 15-16

4 650 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Melby JacobsenLardal OL44.419.36
2Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn57.12+12.3112.18
3Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK57.24+12.4312.20
4Ingrid MobråthenBotne SK1.04.26+19.4513.51
5Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.05.30+20.4914.05

D 17AK

4 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn50.1610.48
2Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn50.24+0.0810.50
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OLikke startet

D 50

4 650 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL50.2610.50
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL50.28+0.0210.51
3Ida Vår KierulfLarvik OK1.07.21+16.5514.29

D 60

4 650 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Anne Lise AndreassenSandefjord OKikke startet

H 17AK

4 650 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen FrøydLarvik OK44.349.35
2Fredrik LarsenIndre Østfold OK47.29+2.5510.12
3Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn50.33+5.5910.52
4Harald OmlandSkien OK59.54+15.2012.52 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Morten AndresenOK Skeidi1.00.08+15.3412.55

H 60

4 650 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Richard Zeiner-GundersenFossum IF47.1610.09
2Are EriksenOslostudentenes IK50.44+3.2810.54
3Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss1.03.48+16.3213.43

H 13-14

3 870 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn41.4810.48
Gabriel GjoneSandefjord OKikke startet

D 11-12

3 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Daniella GjoneSandefjord OK30.3210.04

D 17C

3 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin BordøyHedrum OL34.0011.13

H 11-12

3 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre FurlandSandefjord OK30.3310.04
2Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn44.53+14.2014.48

H 17C

3 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn27.189.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor