Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 1
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: tirsdag 2 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 209 påmeldte deltakere.

N-åpen (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Victoria Rodrigues AnholtStokke IL
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK224065
Vetle Eckdahl BookOK Horten224468
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Alexander DybvikStokke IL94396
Kristian HaugbergAndebu IL241550
Ludvik HiisStokke IL224030
Maiken HurulinAndebu IL
Sune HurulinAndebu IL
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL241639
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Douglas LindqvistStokke IL234592
Rebecca LindqvistStokke IL236897
Leah Myhre LefsakerAndebu IL235049
Mia Myhre LefsakerAndebu IL235046
Elise Nauf BorgersenHedrum OL221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL221385
Kristian Magnus RåheimStokke IL234420
Leon Storm RåheimStokke IL234582
Mads Aspen SolvangStokke IL234372
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL241640
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003
Marcus WindvikSandefjord OK223958

D11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Eckdahl BookOK Horten213085
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Ane Røed GjertsenStokke IL223995
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836

D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika van RaaijHedrum OL187291

D13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL221463
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Maike RöhrsStokke IL223967

D15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JahreAndebu IL211241
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Ingrid MobråthenBotne SK

D15B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Kristine Sparre KnudsenStokke IL236895

D17 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Kine GulliksenBækkelagets SK506937
Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL82166
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Amalie MathisenOL Tønsberg og omegn223789
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Stefani PopovaHadeland OL152479
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D17C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lill DürbeckHedrum OL221359
Astrid FodnæssAndebu IL235813
Ellen Strøm HassumOL Tønsberg og omegn203304
Inger MørkSandefjord OK187238
May NordkveldeHedrum OL187231
May-Britt ReppesgårdHedrum OL186935
Marit RöhrsStokke IL244673
Wenche TrollsåsAndebu IL195924

D17N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bente Solberg EikelandOL Tønsberg og omegn506936
Charlotte LindqvistStokke IL236849

D40 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Elin BordøyHedrum OL187285
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn505741
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Elin GravningenStokke IL203626
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Mona JahreAndebu IL211393
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Anita MathisenOL Tønsberg og omegn217886
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Mie ZagarLarvik OK217726

D50 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BrevikStokke IL211374
Kristin DahlSandefjord OK192582
Ida Vår KierulfLarvik OK207502
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D60 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Gro EiaOL Trollo226962
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Randi HansenStokke IL211332
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL79499
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK241905
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nicolai AmsrudStokke IL234474
Jens G. DybvikStokke IL195951
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Georg Røed GjertsenStokke IL224350
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Andreas KristiansenOL Trollo226959
Emanuel LillevoldStokke IL223507
Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL234320
Magnus Veum SkrettebergStokke IL224333

H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819
Joel RöhrsStokke IL224303

H13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Martin DybvikStokke IL195896
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn223796
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523

H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias JahreAndebu IL211339

H15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147

H15B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Atle JensenStokke IL244781
Roy LillevoldStokke IL

H17 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Sindre R HoltHedrum OL221389
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Jonas Gran MelandsørOK Horten212870
Trygve Hem OlsenTyrving IL505815
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Eirik RavnanTyrving IL502593
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H17C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ottar BueOL Tønsberg og omegn507831
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687

H40 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian V BangåsBotne SK232210
Kenneth DybvikStokke IL224085
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Sturle FurlandSandefjord OK199596
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Einar IdlandAndebu IL234851
Pål JevanordOL Trollo227068
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Tom KristensenLarvik OK507715
Øyvind KristiansenOL Trollo226958
Stian KvernsmyrAndebu IL211240
Erling LefsakerAndebu IL234967
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Jan SkrettebergStokke IL211584
Jørn SundbyLarvik OK504453
Per Henrik ZagarLarvik OK217736

H50 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FossSandefjord OK205484
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Knut GjoneSandefjord OK223921
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Espen JohnsenHedrum OL182118
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Petter LøeNotodden OL204544
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Haakon PettersenSandefjord OK238011
Ian RingheimOL Trollo204716
Frode RobertsenStokke IL205575
Per Einar StrømHedrum OL221210

H60 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Kai MidtskogenBotne SK506682
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss171123
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747

H70 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Frank EliassenSandefjord OK174991
Svein EriksenLarvik OK186942
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Arne KristensenStokke IL211333
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Roar LøkenSandefjord OK238017
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF243729
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

Annonser

IOF Eventor