Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Morgenfrisk i Follo #1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #1
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: lørdag 27 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte deltakere.

C-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend SommerheinFossum IF204608
Nils-Petter WiikDriv IL508161
Kristoffer ØhlckersTyrving IL191210
Sofia ØhlckersTyrving IL245761

A-kort (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisa AnnersandOK Tyr195905
Grete BerntsenMåren OK400598
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Berit DanielsenTyrving IL220726
Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF502429
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Roy GjerdingOK Moss504397
Kjersti HovFossum IF506132
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Audun HvenekildeOppsal Orientering507087
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering506980
Inger LindløvOK Moss505703
Knut LindløvOK Moss504465
Øystein MadsenHaugerud IF508982
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL204607
Sindre OhmBøler IF506786
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Geir OwrenFreidig215196
Grete Berge OwrenFreidig214816
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Tove StrandMåren OK400534
Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL224220
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL203488
Hege WangLillomarka OL503668

A-lang (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AulieIL Koll204622
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Sharon BroadwellIL GeoForm504446
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Georg A. BuggeKlubbløs501208
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Trude FixdalIL Koll190628
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Martin GranlyLillomarka OL181270
Stein H. HagenFossum IF504815
Ståle HeitmannFossum IF500614
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
Øyvind HoveidAsker Skiklubb168818
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Peter KlavenessMåren OK501154
Jon LahlumIL GeoForm500337
Inge LindsethNydalens SK502771
Stein MellaOppsal Orientering204225
Svein NygårdLillomarka OL229680
Pål SommerheinFossum IF401132
Peer StiansenNydalens SK507600
Rune TeiglandØstmarka OK506944
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering505742
Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL221151
Paul WadeFossum IF243848
Dag WangLillomarka OL197505
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering507655
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044
Milda ØhlckersTyrving IL211551
Per ØhlckersTyrving IL199326
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

Annonser

IOF Eventor