Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ivar-O-løpet / KM sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ivar-O-løpet / KM sprint
Arrangørorganisasjon: Tyrving IL
Dato: tirsdag 14 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 370 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb
Sverre Kolstad EspevikFossum IF234472
Tuva HaugeTyrving IL
Isabelle HopsnesFossum IF
Maja Flydal JenstadFossum IF
Ingrid KjerkreitHeming Orientering233886
Herman Finstad LandTyrving IL
Marius LangaasFossum IF211678
Ola MyklatunTyrving IL
Tiril MyklatunTyrving IL3815735

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charlotte HopsnesFossum IF3985306
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Ingrid Merete JebsenIL Heming
Anja MonaghanFossum IF234273
Helene ScheeleNydalens SK211807
Silje Andresen SkotteFossum IF3886611

D 13-14 (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb3952074
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Nora Christine HansenAsker Skiklubb3638459
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Signe HoloFossum IF3807005
Ane HustvedtOppsal Orientering3688595
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Tuva HøyerFossum IF3934593
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering3728458
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering3883840
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Pauline MyklebustIL Koll3717253
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4040010
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering3714771
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK3816808
Elise ThorsengFossum IF3823960
Anna Mæhre TorjussenFossum IF3808730
Gunde TumelionisFossum IF
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Martha WisløffAsker Skiklubb3985124
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Sofia ØhlckersTyrving IL
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

D 15-16 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mille Baastad BergTyrving IL4021911
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Eileen BjanesTyrving IL3665163
Mari BrendeFossum IF3885464
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Vida Helland-HansenTyrving IL3933389
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Linnea HolstTyrving IL4021150
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Sigrid NermoenØstmarka OK4040473
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL4040614
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL3947199
Astrid RognstadHadeland OL4041638
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Kristine SolbakkenTyrving IL3638632
Frida SolsrudNydalens SK3614377
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3982345
Pia Young VikNydalens SK3993128
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK4021994
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering4026720

D 17-18 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering3644192
Maya Jones ArnesenHeming Orientering4038378
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK3635976
Stella HolmboeTyrving IL3873106
Iris HolstTyrving IL4041406
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Malene Teresia JebsenHeming Orientering3668720
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Mina JørgensenTyrving IL3699832
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Emma Meyer LarssonTyrving IL4038287
Marie LilandNydalens SK3883089
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Ingrid Lund HovdenTyrving IL3885175
Julie MeinickeTyrving IL3638012
Ingeborg RognstadHadeland OL4041455
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Silje SlungaardTyrving IL
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3990223
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068
Ada WulfsbergNydalens SK3671328
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL3940608
Live ØstvoldHeming Orientering3942596

D 19-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BakkeFossum IF
Agnethe HasliBækkelagets SK3715299
Maren NorderudTyrving IL3668670
Synne StrandAsker Skiklubb3847712
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL3780897
Ragne WiklundNydalens SK3869583

D 21- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL4033213
Lone BrochmannBækkelagets SK3980323
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering
Marianne DæhliNydalens SK4020558
Kristine FjeldboTyrving IL4042180
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Maren Jansson HaverstadTyrving IL4024055
Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL82166
Marit IsachsenAsker Skiklubb3619343
Marie Hammer IversenØstmarka OK4043097
Silje Ekroll JahrenNydalens SK4046611
Katja MjøsundNydalens SK
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK3619426
Oda J SikkelandTyrving IL4031282
Kristin SletnerIL GeoForm4042214
Ida TiltnesTyrving IL3868874
Siri UlvestadNydalens SK3699345
Ingrid UrsethVingelen IL3985868
Charlotte WatsonLillomarka OL3977733
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK3979408

D 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Monica BerglundRingerike OL1354
Ann Elin FlågenHeming Orientering3885050
Vera HalsaaAsker Skiklubb4042586
Guro HarstadHeming Orientering3852258
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK3777786
June HerredsvelaØstmarka OK4041513
Bente Kristin HopsnesFossum IF
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering3728102
Kristine KolshusOppsal Orientering506820
Maiken Skirstad MoNydalens SK3793940
Kristine ThorsengFossum IF4042438
Beate UndebergetOppsal Orientering4041331
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb3948965
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering3942448

D 50- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering4003372
Anne DahlNydalens SK3741006
Marit EgnerAsker Skiklubb3812278
Linda HanssenØstmarka OK3778883
Katrine HolenØstmarka OK220802
Kjersti HovFossum IF4038709
Siv Susanne JystadØstmarka OK
Jeanette KohtAsker Skiklubb503913
Anne MadslienNydalens SK3818739
Kari MadslienNydalens SK4005245
Dagrun MelkildHeming Orientering3851821
Lotta MyhreIL Koll4040648
Ingrid NermoenØstmarka OK4042966
Randi NicolaisenAsker Skiklubb3848223
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL3945854
Ingrid Eide RappRaumar Orientering3506821
Marianne ReuschHeming Orientering3887494
Jorun RuudAsker Skiklubb3807872
Helena StubberudNydalens SK3834819
Siri StørmerNydalens SK204745
Ida SyversenRøyken OL3643939
Tale Mæhre TorjussenFossum IF4041844
Eli Marie WiigPorsgrunn OL3777646
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL3981925

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunhild HennumLierbygda OL3925500
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb4036588

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Toril RiddervoldHeming Orientering

H 11-12 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Haakon ErikssonTyrving IL151336
Fredrik GrønsethFossum IF4032850
Magnus Flydal JenstadFossum IF
Jacob Finstad LandTyrving IL
Åsmund Larsen HirschTyrving IL245659
Magnus MolundTyrving IL3951183
Erlend MyhreTyrving IL211992
Even Nygård ThorsengFossum IF3946001
Jakob OstherFossum IF3968534
Elias Leonhard RiederFossum IF
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF3871589
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Iver StavlandTyrving IL213489
Ask Felland SætnanFossum IF3946688
Edvard Saltkjel SørliFossum IF224798
Peter Telle-HansenTyrving IL
Anders Vik VierliFossum IF225298
Rasmus Vik VierliFossum IF225283
Bernhard WaastadFossum IF228538
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb3808649

H 13-14 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias AndenæsAsker Skiklubb3984879
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering217702
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering3885936
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering4040838
Erlend BakkeFossum IF4042008
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Mathias BirkelundAsker Skiklubb3949591
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Håvard EikRaumar Orientering3682309
Kidus Abiy GirmaIL Koll
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Simen Gløgård StensrudNittedal OL3660255
Jonas HickenIL Koll4041828
Lavrans HirschTyrving IL213521
Andreas Daniel HolmboeTyrving IL4041810
Max Skjerpen HusebyNydalens SK
Emil HuuseØstmarka OK212171
Marius Juell LarsenTyrving IL3659919
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Linus MjøsundNydalens SK
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL4041711
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Erlend OtterleiØstmarka OK4005567
Henning ReichenbachOppsal Orientering
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Håvard RønningenØstmarka OK3865581
Per Noah SommerheinNydalens SK4006086
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK3816667
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

H 15-16 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3884111
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Stein Aas StræteRingerike OL3818085
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Børge Nilsen BergFossum IF3672722
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Gaute BerganNydalens SK4042909
Mikkel BerglundRingerike OL1402
Mikael BirkelundAsker Skiklubb3651635
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb3639648
Teodor Mo HjelsethNydalens SK4028940
Simen HøyerFossum IF4041174
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Anders Håvard LarsenNydalens SK3630654
Kristian Juell LarsenTyrving IL3659166
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb3963923
Martin Nøkleby MellingRingerike OL3691789
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3950433
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Jakob RastadAsker Skiklubb4019444
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Sigurd RødnesOppsal Orientering3661253
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Elias StubberudNydalens SK4042529
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering3718137

H 17-18 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF4041471
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb3884079
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK3946803
Sondre Zahl HagenFossum IF4041414
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Andreas Juell LarsenTyrving IL
Eivind Berner MyhreFossum IF4040150
Henrik ReuschHeming Orientering3887072
Ådne SkjærsteinTyrving IL4004479
Lars Young VikNydalens SK3993433
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
August Syrdal ØenHeming Orientering4025037
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

H 19-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Peter GisholtFossum IF3869567
Elias JonssonNydalens SK3917549
Lukas LilandNydalens SK3572799
Einar MelsomFossum IF3980489
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Emil StørmerFossum IF3781820

H 21- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsmund Aamodt ResellNTNUI3328408
Harald Astrup ArnesenHeming Orientering3724978
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL3981008
Olav EkrheimBækkelagets SK
Karl FremstadTyrving IL3975901
Mathias GløersenBækkelagets SK3672177
Wolfgang KampelBækkelagets SK3959798
Asgeir MjøsundNydalens SK
Mathias NipenBækkelagets SK
Torgeir NørbechTyrving IL3982253
Andreas G. PoldenNydalens SK4034740
Christian SchiveNydalens SK3984184
Stig Carlson StrandhagenRøyken OL71900
Anders VisterNydalens SK3597804

H 40- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering3781424
Harald BakkeFossum IF4042347
Lars BerglundRingerike OL1353
Torstein BerntsenTyrving IL3865201
Haakon DolvenAsker Skiklubb4038238
Anders HaugeAsker Skiklubb3932688
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Torstein HoleNydalens SK3960960
Audun HvenekildeOppsal Orientering4042834
Johan JebsenHeming Orientering3727047
Asgeir LiumFet OL4041026
Stig MellingRingerike OL3695574
Morten MoslandOppsal Orientering3885423
Trond MyhreFossum IF3776077
Arild NyhaugAsker Skiklubb3637949
Aksel OlsenAsker Skiklubb3979259
Øystein RastadAsker Skiklubb3808797
Martin ReichenbachOppsal Orientering3885407
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Karl Even RyghHeming Orientering3942547
Alexander RødstenHeming Orientering3778339
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering3869542
Anders ØpstadAsker Skiklubb3808334

H 50- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF3565124
Kimme ArnesenHeming Orientering4037966
Lasse ArnesenHeming Orientering4003695
Nils BerganNydalens SK3613114
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Anders FlågenHeming Orientering3983145
Svein GranerudAsker Skiklubb3639036
Stein H. HagenFossum IF3886918
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Jan Tore HenriksenNydalens SK3959723
Rolf HustvedtOppsal Orientering3656857
Fredrik HøyerFossum IF3984267
Håkon JendalFossum IF3885985
Christian JomaasFossum IF3886512
Steinar LågAsker Skiklubb3883386
Bjørn MartiniAsker Skiklubb3604139
Stein MellaOppsal Orientering
Terje MelsomFossum IF4040879
Pål MyklebustIL Koll4040861
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL3981990
Jon SolsrudNydalens SK3885829
Leif StørmerFossum IF3597309
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364
John YtternesKolbotn og Skimt OL3940640
Knut Erling ØenHeming Orientering3977402
Roger ØstvoldHeming Orientering3942083

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ketil BergeVestre Akers SK3887155
Morten DueMåren OK3950920
Reidar FossumAsker Skiklubb4040895
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
Sigbjørn ModalsliFossum IF3796695

Direkte C (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anett ConradiFossum IF
Jacob ConradiFossum IF
Jonas ConradiFossum IF234426
Vegard HasselFossum IF234327
Kristine KlavenessFossum IF234244
Sigurd Klokk-HasselFossum IF234268
Harald LilledahlFossum IF509133
Stian LillegårdLillomarka OL3885944
Rasmus MjøsundNydalens SK
Henning MoenFossum IF234326
Ole Jacob MyklebustIL Koll3946589
Karl Oraug RyghIL Koll

Direkte A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon BerglandKlubbløs3981172
Grete BerntsenMåren OK3943503
Silje Jacobsen MyklatunTyrving IL4013645

Annonser

IOF Eventor