Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Drammen City Cup - Løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Drammen City Cup - Løp 3
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 25 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 71 påmeldte deltakere.

Rekrutt (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ofelia Leonora AxelsonEiker OL213572
Kristian KaiserSturla, IF229743
Marina SandvoldEiker OL244001

D 17- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Sølvi FossøyEiker OL211620
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF195790
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Tanja InstanesSturla, IF226658
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Charlotte SkourupSturla, IF503252
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL507041
Iselin SørensenSturla, IF507755
Hanne Løver ThonModum OL501171
Merete UndelandSturla, IF507348
Gry Bruland VråleSturla, IF554475

D -16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Abelone Josefine AxelsonEiker OL212493
Tiril HolenKonnerud IL228510
Mina Akiko Horni JohnsenSturla, IF212043
Tiril KihleKonnerud IL212654
Marie KvarmeSturla, IF507448
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341
Hedda SpangbergKonnerud IL506837
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335

H -16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar Aarvik-HansenSturla, IF228471
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Mathias AxelsonEiker OL212792
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Martin KaiserSturla, IF222549
Oskar KnutheimSturla, IF213284
Sivert KnutheimSturla, IF212857
Olav MelheimSturla, IF197793
Daniel NystuenRøyken OL211692
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Linus Hognestad SennelsRøyken OL212987
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF228448
Jens WoldSturla, IF211942

H 17- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL211445
Lars BerglundRingerike OL504705
Roar ByeModum OL193869
Peter CarlsenSturla, IF207695
Tore DeinbollSturla, IF209841
Snorre FrydenlundSturla, IF505540
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Stig InstanesSturla, IF209843
Petter F. JohannessenSturla, IF231518
Anders JohnsenSturla, IF206565
Per Jogeir KarlsbakkKonnerud IL207730
Holger KeilholzRøyken OL225680
Geir Thomas KnutheimSturla, IF89747
Jon Erik KvarmeSturla, IF505431
Espen MelheimSturla, IF216592
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Øystein RognebakkeSturla, IF189043
Kenneth SandvoldEiker OL401430
Sigurd SmemoSturla, IF189146
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Rune SørensenSturla, IF189047
Johan Kristian UndelandSturla, IF236813
Karl Anton UndelandSturla, IF244780
Lasse VråleSturla, IF507070

Annonser

IOF Eventor