Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell 1 - DeepOcean Arena

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell 1 - DeepOcean Arena
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 2 april 2019

Damer - kort løype

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering23.3711.48
2Linea SkusethHaugesund IL Orientering28.59+5.2214.29

Damer - mellom løype

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering31.3310.31
2Ingrid EggenHaugesund IL Orientering34.18+2.4511.26
3Miriam SveenHaugesund IL Orientering35.36+4.0311.52
4Randi EngløkkHaugesund IL Orientering37.57+6.2412.39
5Marianne WiigHaugesund IL Orientering57.19+25.4619.06

Herrer - kort løype

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victor RingdalHaugesund IL Orientering22.1211.06
2Filip SveenHaugesund IL Orientering26.18+4.0613.09
3Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering28.24+6.1214.12
4Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering29.59+7.4714.59
5Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering31.01+8.4915.30
6Arne Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering41.59+19.4720.59
Sigved GramstadHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Herrer - mellom løype

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering27.279.09
2Magnar SætreHaugesund IL Orientering30.59+3.3210.19
3Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering31.56+4.2910.38
4Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering38.14+10.4712.44
5Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering46.39+19.1215.33
6Benjamin VikseHaugesund IL Orientering51.27+24.0017.09
7Bjørn Egil VikseHaugesund IL Orientering51.30+24.0317.10

Herrer - lang løype

5 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering36.437.20
2Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering44.37+7.548.55
3Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering44.44+8.018.56
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering44.44+8.018.56
5Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering45.47+9.049.09
6Frode NystedHaugesund IL Orientering52.26+15.4310.29

Ny Kort

1 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orienteringfullført
Linnea KvalaHaugesund IL Orienteringfullført
Lily LelandHaugesund IL Orienteringfullført
Sander NordahlHaugesund IL Orienteringfullført
Håkon Lie OlsenHaugesund IL Orienteringfullført
Benjamin SævikHaugesund IL Orienteringfullført

Ny Lang

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Joakim Hokholt BjellandHaugesund IL Orienteringfullført
Eirik EngesliHaugesund IL Orienteringfullført
Elias EngesliHaugesund IL Orienteringfullført
Milla S. HaugeHaugesund IL Orienteringfullført
Emil Westerlund HokholtHaugesund IL Orienteringfullført
Eirik W. NilsenHaugesund IL Orienteringfullført
Sander NordahlHaugesund IL Orienteringfullført
Lars WikstrømHaugesund IL Orienteringfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor