Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim sprintcup - løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim sprintcup - løp 3
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: torsdag 11 april 2019

D -10

1 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Lina SandquistOL Trollelg17.5214.53
Irene Storler SnøfuglFreidig11.389.41
Marit Storler SnøfuglFreidig9.337.57
Eira Forsbak AsplemFreidig27.5023.11
Maja Sjøgren CarlsenFreidig34.4228.55
Lily Alexandra MorganMalvik IL14.0111.40
Eva AmundsenFreidigikke startet

D 11-12

1 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annika Lund EikremFreidig8.547.25
2Anna Emilie LonaWing OK9.33+0.397.57
3Ingeborg KolstadWing OK10.03+1.098.22
4Maia Ruano StrandWing OK10.28+1.348.43
5Agnes Wullum-VestadWing OK11.26+2.329.31
6Tuva Holck SandbergWing OK11.44+2.509.46
7Emma ImslandWing OK12.12+3.1810.10
8Eline Jøsang WithWing OK12.54+4.0010.45
9Saga Melbye-BergWing OK13.24+4.3011.10
10Ingrid Wollan BenumByåsen IL13.46+4.5211.28
11Guro HaalandWing OK14.10+5.1611.48
12Anna F. HøysæterWing OK17.20+8.2614.26

D 13-14

2 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig Louise NissenFreidig15.337.04
2Sigrid HaugskottOL Trollelg15.34+0.017.04
3Lina Storler SnøfuglFreidig16.18+0.457.24
4Maria Strømdal WikFreidig16.32+0.597.30
5Malin Nordgård LeirenByåsen IL17.24+1.517.54
6Nora HalvorsenFreidig18.10+2.378.15
7Marie Wollan BenumByåsen IL18.49+3.168.33
8Juni Hagelid NorheimFreidig19.39+4.068.55
9Tora KittilsenFreidig20.42+5.099.24
10Ine Bohnhorst TegdanFreidig21.13+5.409.38

D 15-16

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari EidsmoFreidig13.176.02
2Mathea Spets StorhovFreidig13.44+0.276.14
3Ane Malene KolstadFreidig14.32+1.156.36
4Anna Aurora NolteFreidig14.40+1.236.39
5Vilde Talgø-KristiansenFreidig18.01+4.448.11

D 17-20

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida HaugskottOL Trollelg12.495.49
2Hedda Hoff HagenByåsen IL14.45+1.566.42
3Stine AuneNidarøst OK16.00+3.117.16
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK16.18+3.297.24
5Martine Klock FletenWing OK17.45+4.568.04
6Maren VikenByåsen IL20.17+7.289.13
7Solveig SæternesByåsen IL21.01+8.129.33
8Andrine VikenByåsen IL23.47+10.5810.48

D 21-

2 200 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin SandstadNTNUI12.465.48
2Eva TesarovaWing OK13.36+0.506.10
3Oda WennemoByåsen IL13.50+1.046.17
4Emma ArnesenByåsen IL14.19+1.336.30
5Line SølbergIL Leik14.56+2.106.47
6Marte Hoff HagenNTNUI15.19+2.336.57
7Sunniva MorganMalvik IL15.30+2.447.02
8Hanne VefsnmoByåsen IL15.38+2.527.06
8Jenny PerssonByåsen IL15.38+2.527.06
10Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL15.53+3.077.13 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Emilie Liabakk EriksenByåsen IL16.02+3.167.17
11Randi Marie MohusWing OK16.02+3.167.17
13Camilla ÖhmanNTNUI16.48+4.027.38
14Elisabeth StørsethSelbu OK19.14+6.288.44
15Eldrid BratsbergWing OK21.34+8.489.48
Marit SchmidOL Trollelgdiskvalifisert
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OKdiskvalifisert

D 40-

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gøril EideByåsen IL15.016.49
2Mari Angell-PetersenFreidig15.28+0.277.01
3Kristin HaugskottOL Trollelg15.45+0.447.09
4Kari Solem AuneByåsen IL15.52+0.517.12
5Tina Strømdal WikFreidig16.38+1.377.33
6Margot Bolstad LynumFreidig17.21+2.207.53
7Ingvil SnøfuglFreidig19.31+4.308.52

D 50-

2 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rine HanssenByåsen IL14.596.48
2Torunn Spets StorhovFreidig15.36+0.377.05
3Tone AlmåsIL Leik16.37+1.387.33
4Turid ArnesenByåsen IL16.59+2.007.43
5Hege Solhjem MelhuusMelhus IL17.44+2.458.03
6Hilde ForbordMalvik IL18.01+3.028.11
7Åse Rita EllingsenWing OK20.48+5.499.27
8Mari HoffByåsen IL24.15+9.1611.01
9Susanna BrynhildsenWing OK30.10+15.1113.42
10Janne Elisabeth IversenMalvik IL35.35+20.3616.10
Gro Sandstad EidsmoFreidigikke startet

D 60-

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete Berge OwrenFreidig18.408.29
2Guri BjørndalByåsen IL19.33+0.538.53
3Siri DrogsetWing OK27.27+8.4712.28

D 65-

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ruth SchmidOL Trollelg23.3510.43
2Stina ElfvingByåsen IL27.50+4.1512.39

D 70-

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari PedersenTyrving IL18.518.34
2Anne FuruholtOL Trollelg28.16+9.2512.50

D 75-

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Randi HellandWing OKdiskvalifisert

H -10

1 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Peter WithWing OK23.1819.25
Leo Benjamin MorganMalvik IL10.218.37

H 11-12

1 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias LeroyerFreidig7.296.14
2Emil Braa HolmOL Trollelg10.17+2.488.34
3Anders Berge MjølhusOL Trollelg11.00+3.319.10

H 13-14

2 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig12.565.52
2Tristan HalvorsenFreidig15.17+2.216.56
3Alf Petter LynumFreidig16.10+3.147.20
4Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL16.13+3.177.22
5Herman Bruchmüller SundtByåsen IL17.02+4.067.44
6Imre Overgård FremstadByåsen IL17.15+4.197.50
7Vegard StorliFreidig17.22+4.267.53
8Ådne StordalByåsen IL18.06+5.108.13
9Jakob Jøsang WithWing OK19.31+6.358.52
10Jørgen AuneByåsen IL21.14+8.189.39
11Aksel VikenByåsen IL21.50+8.549.55
12Aslak MoxnessByåsen IL30.47+17.5113.59
Loke Strøm HaugsnesWing OKdiskvalifisert
Alfred F. HøysæterWing OKdiskvalifisert
Sander M JensenByåsen ILikke startet

H 15-16

2 200 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Andreas LonaWing OK12.595.54
2Vetle Grønvik EkraFreidig13.06+0.075.57
3Iver Dalsaune ThunFreidig13.32+0.336.09
4August Hopstad NykvistWing OK13.52+0.536.18
5Kristoffer LerliMelhus IL13.59+1.006.21
6Emil Reinertsen LeroyerFreidig14.04+1.056.23
7Erlend AuneByåsen IL14.05+1.066.24
8Emil GrønliFreidig14.10+1.116.26
9Vemund MølnvikFreidig14.26+1.276.33
10Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig14.34+1.356.37
11Tord RomundstadNidarøst OK15.13+2.146.54
12Joakim Solberg QvenildMelhus IL16.07+3.087.19
13Ørjan SæterMelhus IL16.22+3.237.26
14Peter Prytz JensenMelhus IL16.33+3.347.31
15Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL17.16+4.177.50
16Anders TørumSelbu OK18.48+5.498.32
17Oskar StorlerMelhus IL21.09+8.109.36
August MaskeFreidigdiskvalifisert

H 17-20

2 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders HaugskottOL Trollelg11.225.09
2Petter Liabakk EriksenByåsen IL11.59+0.375.26
3Håkon SæternesByåsen IL12.23+1.015.37
4Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL12.35+1.135.43
5Einar EideByåsen IL13.41+2.196.13
6Johannes LangaasNidarøst OK14.24+3.026.32
7Brage AsplemFreidig14.31+3.096.35
8Jonas VindalWing OK15.16+3.546.56
9Jostein RøFreidig15.38+4.167.06
10Nikolai RenolenWing OK16.16+4.547.23
Mathias Enebak IversenFreidigdiskvalifisert

H 21-

2 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre JohannessenFreidig10.334.47
2Mattis HoltFreidig10.50+0.174.55
3Ove BaardsgaardOL Trollelg11.02+0.295.00
4Terje MaroniByåsen IL11.16+0.435.07
5Jan SchmidOL Trollelg11.39+1.065.17
6Simen Eid NielsenNTNUI11.42+1.095.19
7Ola KeiseråsIL Leik12.10+1.375.31
8Nicholas MorganMalvik IL12.27+1.545.39
9Olav Andreas RemmenOL Trollelg12.42+2.095.46
10Mads FornesNTNUI12.50+2.175.49
11Sigurd StenvikByåsen IL13.20+2.476.03
12Jérôme SoulardByåsen IL14.00+3.276.21
Johannes Karstein MidtbøWing OKdiskvalifisert
Jonas WaeflerFreidigdiskvalifisert
Sebastian AasOL Trollelgdiskvalifisert

H 40-

2 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas HaalandWing OK11.285.12
2Torgeir AuneByåsen IL12.46+1.185.48
3Jørgen TegdanFreidig13.14+1.466.00
4Pål KittilsenFreidig13.26+1.586.06
5Thomas Berge MjølhusOL Trollelg13.40+2.126.12
6Eivind LonaWing OK13.48+2.206.16
7Snorre HansenByåsen IL14.10+2.426.26
8Hans Helmer SæternesByåsen IL14.20+2.526.30
9Skjalg StordalByåsen IL14.27+2.596.34
10Ingebrigt FuglemMalvik IL14.29+3.016.34
11John Petter GåsvikNidarøst OK15.24+3.566.59
12Christian Andre AndresenMalvik IL15.55+4.277.14
13Olle MalmringFreidig17.56+6.288.09
14Jon Olaf OlaussenMalvik IL18.47+7.198.32
Simon EikremFreidigdiskvalifisert

H 50-

2 200 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomas EidsmoFreidig12.025.28
2Svein Erik BratsbergWing OK13.13+1.116.00
3Jens Even StorhovFreidig13.34+1.326.09
4Atle PedersenMelhus IL13.42+1.406.13
5Bernt BrynhildsenWing OK13.57+1.556.20
5Jostein MårdalenFreidig13.57+1.556.20
7Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg14.06+2.046.24
8Jens Kjetil MehammerWing OK14.36+2.346.38
9Dag StenersenNidarøst OK14.37+2.356.38
10Øystein WiggenByåsen IL15.21+3.196.58
11Knut HagenByåsen IL15.22+3.206.59
11Jan HageIL Leik15.22+3.206.59
13Agnar RenolenWing OK15.23+3.216.59
14Øyvind SchjelderupWing OK15.36+3.347.05
15Haakon ArnesenByåsen IL15.51+3.497.12
16Rune StræteWing OK16.06+4.047.19
17Dag Erik HellandWing OK17.06+5.047.46
18Jon VindalWing OK17.31+5.297.57
19Rune VikenByåsen IL17.43+5.418.03
20Arild HeggesetFreidig17.57+5.558.09
21Harald StorrønningByåsen IL18.04+6.028.12
22Per Ivar SkinderhaugWing OK18.59+6.578.37
23John LerliMelhus IL21.43+9.419.52
24Geir WillumsenFreidig22.02+10.0010.00
Arne Inge KolstadWing OKdiskvalifisert
Bjarne LienByåsen ILdiskvalifisert
Stein Ivar FossMelhus ILdiskvalifisert
Jon RøstumOL Gaulaikke startet

H 60-

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bernt RognesFreidig15.156.55
2Eirik VefsnmoByåsen IL15.41+0.267.07
2Kjell MaroniByåsen IL15.41+0.267.07
4Asgeir EdvardsenGöteborg Majorna OK15.44+0.297.09
5Geir OwrenFreidig16.27+1.127.28
6Svein Olav ÅmotIL Leik16.32+1.177.30
7Jostein AlvestadWing OK18.22+3.078.20
Inge NørstebøOL Trollelgdiskvalifisert

H 65-

2 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn BergerByåsen IL18.098.15
2Steinar AasvangWing OK18.42+0.338.30
3Lars SkrøvsethWing OK20.44+2.359.25
4Kjell-Arne HenninenByåsen IL21.17+3.089.40
4Rune M HoltFreidig21.17+3.089.40
6Helge RustadFreidig21.23+3.149.43
7Tor GjermstadWing OK22.15+4.0610.06
8Jan Erik KofoedNidarøst OK24.34+6.2511.09
9Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK28.49+10.4013.05

H 70-

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edgar FuruholtOL Trollelg20.109.10
2Nils Olav VennevikFreidig22.12+2.0210.05
3Svein Endre HoveByåsen IL23.38+3.2810.44
4Tore KisteNidarøst OK25.46+5.3611.42
Frode StensrudOL Trollelgdiskvalifisert
Tom BuggeByåsen ILdiskvalifisert

H 75-

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torleif StephansenNidarøst OK21.049.34
2Magnus LandstadFreidig21.43+0.399.52 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Leif EngenNidarøst OK22.20+1.1610.09
4Robert StrømWing OK24.17+3.1311.02
5Tore BrurokNidarøst OK24.42+3.3811.13
6Finn Faye KnudsenOL Trollelg29.01+7.5713.11
7Finn BjørgumNidarøst OK29.05+8.0113.13
8Eigil SørliMalvik IL29.56+8.5213.36

H 80-

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders LaugloOL Trollelg22.2910.13
2Stig Arild HaugskottOL Trollelg29.08+6.3913.14
Arne SæterhaugByåsen ILdiskvalifisert
Jardar SandstadSelbu OKbrutt

Åpen kort

1 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tina UglemsmoSelbu OK16.0313.22
Linus Fossum MalmringFreidig22.2518.40
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig27.5823.18
Henrik SundtByåsen IL20.5717.27

Åpen lang

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Are RogstadNidarøst OK20.009.05
2Grethe Liatun20.55+0.559.30
3Hilde Nestvold20.59+0.599.32
4Maj-Lisbet RønningFreidig22.26+2.2610.11
Per Olav JohansenTrønderEnergi BILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor