Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka 2019 - Løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2019 - Løp 2
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 13 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL3885993
Assaf Bar-NathanLillomarka OL3886561
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Hallvard FjærLillomarka OL3881943
Martin GranlyLillomarka OL3881091
Knut M. OlsenLillomarka OL
Karl Even RyghHeming Orientering3942547
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Paul WadeFossum IF
Dag WangLillomarka OL3945292
Bjørn WangensteenLillomarka OL3886124
Richard Zeiner-GundersenFossum IF3984358
Morten ØdegaardKlubbløs
Tormod ØvergaardVestre Akers SK

Damer A-løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn BlindheimLillomarka OL3504479
Elin BrekkeLillomarka OL3881638
Lene ColquhounLillomarka OL3877917
Oda Marie ColquhounLillomarka OL3877388
Marit B. EithunNittedal OL3780756
Maren Jansson HaverstadTyrving IL4024055
Marie Rygh HoltenNydalens SK4040853
Aase MestadLillomarka OL3885928
Anne RusteLillomarka OL3883709
Maria Rørvik HaverLillomarka OL3880689
Merete RørvikLillomarka OL204205
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3881075
Gunnhild VikhamarLillomarka OL4032884

Herrer B-løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemens189000
Mats Olav BergLillomarka OL3985546
Vidar BerteigIL GeoForm3940756
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Roger BrekkeLillomarka OL233968
Knut FossgardLillomarka OL3881398
Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL3883105
Egil HusethKamp/Vestheim IF3780848
Georg SmedsaasHisøy OK234912
Heine Johansen SmedsaasHisøy OK239126
Edward WoodhouseLillomarka OL3986494
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285

Damer B-løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636
Vibeke HøstLillomarka OL3880739
Nora JohansenHisøy OK234806
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL3880556
Annike SelmerLillomarka OL4024808

Herrer C-løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Wergeland BiemLillomarka OL186277
Aksel NesNittedal OL225117
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL3967536
Audun SanderudLillomarka OL
Otto Johansen SmedsaasHisøy OK
Boye WangensteenLillomarka OL3864774

Damer C-løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri LarønningenLillomarka OL
Elisabeth StrandbergLillomarka OL3981354
Teresia WangensteenLillomarka OL3886124

Voksne Nybegynnere (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL3885944

Barn Nybegynnere (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henny Holtan SanderudLillomarka OL

Annonser

IOF Eventor