Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 1
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: tirsdag 2 april 2019

N-åpen

1 100 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Victoria Rodrigues AnholtStokke IL29.0226.23
0Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK13.2512.11
0Vetle Eckdahl BookOK Horten18.5217.09
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn20.5519.00
0Christopher EriksenLarvik OK18.1416.34
0Kristian HaugbergAndebu IL10.249.27
0Ludvik HiisStokke IL23.1421.07
0Maiken HurulinAndebu IL16.3615.05
0Sune HurulinAndebu IL47.2043.01
0Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL17.1215.38
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL11.2310.20
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn23.2521.17
0Olai Vataker LauritsenStokke IL27.5525.22
0Douglas LindqvistStokke IL12.3511.26
0Rebecca LindqvistStokke IL17.3616.00
0Kevin LinquistStokke IL28.1225.38
0Leah Myhre LefsakerAndebu IL9.318.39
0Mia Myhre LefsakerAndebu IL11.3610.32
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL9.408.47
0Sturla SigurdssonStokke IL9.528.58
0Mads Aspen SolvangStokke IL27.4025.09
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL9.138.22
0Johan Sommerstad-EidAndebu IL9.148.23
0Marcus WindvikSandefjord OK13.2912.15
Alexander DybvikStokke ILdiskvalifisert
Oliver LagerSandefjord OKikke startet
Kristian Magnus RåheimStokke ILikke startet

D11-12

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Strøm JuliussenSandefjord OK10.596.51
2Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn11.38+0.397.16
3Daniella GjoneSandefjord OK12.18+1.197.41
4Anne HaugbergAndebu IL13.00+2.018.07
5Tuva Eckdahl BookOK Horten13.15+2.168.16
6Ane Røed GjertsenStokke IL16.12+5.1310.07
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegnikke startet

D11-12N

1 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elise Nauf BorgersenHedrum OL12.3411.25
2Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn13.03+0.2911.51

D13-14

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annika van RaaijHedrum OL14.427.44

D13-16C

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL12.488.00
2Maike RöhrsStokke IL13.40+0.528.32
3Amalie KvernsmyrAndebu IL15.58+3.109.58
Karoline FjæreHedrum OLikke startet

D15-16

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn14.446.24
2Ingrid MobråthenBotne SK15.18+0.346.39
3Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK15.28+0.446.43
4Ingvild JohnsenHedrum OL18.40+3.568.06
5Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn20.06+5.228.44
6Maria GrovanOL Tønsberg og omegn20.37+5.538.57
7Emilie JahreAndebu IL22.09+7.259.37
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnikke startet

D15B

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Sparre KnudsenStokke IL18.249.41
2Heidi EriksenLarvik OK19.40+1.1610.21

D17

2 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn19.236.55
2Stefani PopovaHadeland OL19.44+0.217.02
3Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK19.58+0.357.07
4Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL20.03+0.407.09
5Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn23.05+3.428.14
6Julie EikelandOL Tønsberg og omegn23.30+4.078.23
7Ingvild EckdahlOK Horten24.30+5.078.45
8Pernille Nauf BorgersenHedrum OL24.32+5.098.45
9Amalie MathisenOL Tønsberg og omegn27.17+7.549.44
Kine GulliksenBækkelagets SKikke startet

D17C

1 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger MørkSandefjord OK12.558.04
2Ellen Strøm HassumOL Tønsberg og omegn13.29+0.348.25
3Astrid FodnæssAndebu IL14.07+1.128.49
4May NordkveldeHedrum OL15.45+2.509.50
5May-Britt ReppesgårdHedrum OL17.12+4.1710.45
6Wenche TrollsåsAndebu IL17.15+4.2010.46
7Lill DürbeckHedrum OL18.22+5.2711.28
Marit RöhrsStokke ILikke startet

D17N

1 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Charlotte LindqvistStokke IL7.096.29
2Bente Solberg EikelandOL Tønsberg og omegn21.33+14.2419.35

D40

2 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin BruserudOL Trollo16.497.18
2Mariann Øren ArvesenSandefjord OK17.21+0.327.32
3Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn18.34+1.458.04
4Annette Cecilie ArentzSandefjord OK18.40+1.518.06
5Elin GravningenStokke IL19.26+2.378.26
6Kari Reppesgård HoltHedrum OL21.05+4.169.10
7Mona JahreAndebu IL21.28+4.399.20
8Mie ZagarLarvik OK21.52+5.039.30
9Eirunn HiisStokke IL22.38+5.499.50
10Anita MathisenOL Tønsberg og omegn23.01+6.1210.00
11Elin BordøyHedrum OL23.04+6.1510.01
12Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn24.45+7.5610.45
13Katrine van RaaijHedrum OL29.44+12.5512.55
14Anikken Gjein DybvikStokke IL30.28+13.3913.14
Sigrun GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegnikke startet
Torill Hynne FjæreHedrum OLikke startet
Ingrid Knotten HaugbergAndebu ILikke startet

D50

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiri RebårdSandefjord OK20.018.42
2Astrid BrevikStokke IL20.09+0.088.45
3Ida Vår KierulfLarvik OK20.19+0.188.50
4Hilde KløvstadSandefjord OK20.44+0.439.00
5Kristin DahlSandefjord OK30.44+10.4313.21
6Gudrun WestrumSandefjord OK31.24+11.2313.39
Lill-Ann TorpSandefjord OKdiskvalifisert

D60

2 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin EriksenOL Tønsberg og omegn17.118.10
2Anne Lise AndreassenSandefjord OK18.31+1.208.49
3Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn19.27+2.169.15
4Randi Kristin NærumLarvik OK19.49+2.389.26
5Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn19.50+2.399.26
6Inger NergaardStokke IL20.10+2.599.36
7Gro EiaOL Trollo21.36+4.2510.17
8Elisabeth RødAndebu IL22.15+5.0410.35
9Kari BergLarvik OK31.57+14.4615.12
10Randi HansenStokke IL32.47+15.3615.36

D70

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margareta BrynhildsenStokke IL20.499.54
2Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL22.03+1.1410.30
3May Helene HansenSandefjord OK23.38+2.4911.15
4Eli KlovningPorsgrunn OL27.19+6.3013.00
5Gerd LangsethLarvik OK31.48+10.5915.08
6Astrid Reppesgård LieHedrum OL32.24+11.3515.25
7Astrid GjelstadSandefjord OK36.41+15.5217.28
Hjørdis ØvreåsBotne SKikke startet

H11-12

1 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus SigurdsonStokke IL9.195.49
2Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn13.00+3.418.07
3Emanuel LillevoldStokke IL13.46+4.278.36
4Jens G. DybvikStokke IL14.47+5.289.14
5Georg Røed GjertsenStokke IL16.47+7.2810.29
6Magnus Veum SkrettebergStokke IL22.04+12.4513.47
7Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL22.09+12.5013.50
8Nicolai AmsrudStokke IL25.14+15.5515.46
Sindre FurlandSandefjord OKdiskvalifisert
Teodor HiisStokke ILdiskvalifisert
Lars Sørsdal IdlandAndebu ILdiskvalifisert
Andreas KristiansenOL Trollodiskvalifisert

H11-12N

1 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Joel RöhrsStokke IL10.309.32
2Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL12.15+1.4511.08
3Leon Storm RåheimStokke IL15.16+4.4613.52
4Casper Velstadbråten BangåsBotne SK40.14+29.4436.34

H13-14

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn15.348.11
2Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn16.52+1.188.52
Martin DybvikStokke ILdiskvalifisert
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H13-16C

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias JahreAndebu IL16.2810.17

H15-16

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK17.286.14
2Hallgeir BrevikStokke IL21.31+4.037.41
3Anders KlavenesSandefjord OK21.56+4.287.50
Kristoffer EckdahlOK Hortendiskvalifisert
Benjamin GjoneSandefjord OKdiskvalifisert

H15B

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roy LillevoldStokke IL22.3011.50
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Atle JensenStokke ILdiskvalifisert

H17

2 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre R HoltHedrum OL13.484.55
2Eirik RavnanTyrving IL15.29+1.415.31
3Trygve Hem OlsenTyrving IL16.15+2.275.48
4Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn16.21+2.335.50
5Viljan van RaaijHedrum OL17.06+3.186.06
6Henrik R HoltHedrum OL17.30+3.426.15
7Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn17.40+3.526.18
8Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn18.07+4.196.28
9Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn18.12+4.246.30
10Ludvig JohnsenHedrum OL20.42+6.547.23
11Sindre Eia HoltungOL Trollo20.54+7.067.27
12Per Anders EckdahlOK Horten21.52+8.047.48
13Jonas Gran MelandsørOK Horten23.45+9.578.28
Martin AskeAndebu ILdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format

H17C

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eskil VikenAndebu IL13.348.28
2Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn16.54+3.2010.33
Ottar BueOL Tønsberg og omegnikke startet

H40

2 800 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn SundbyLarvik OK14.535.18
2Erling LefsakerAndebu IL17.26+2.336.13
3Sturle FurlandSandefjord OK18.21+3.286.33
4Tom KristensenLarvik OK18.27+3.346.35
5Einar KlavenesSandefjord OK18.49+3.566.43
6Jan SkrettebergStokke IL19.01+4.086.47
7Stian KvernsmyrAndebu IL19.29+4.366.57
8David HanssonOL Tønsberg og omegn19.50+4.577.05
9Pål JevanordOL Trollo19.57+5.047.07
10Kjetil EckdahlOK Horten20.12+5.197.12
11Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn20.53+6.007.27
12Eelco van RaaijHedrum OL22.07+7.147.53
13Per Henrik ZagarLarvik OK23.03+8.108.13
14Øyvind KristiansenOL Trollo24.52+9.598.52
15Ole Kristian V BangåsBotne SK26.47+11.549.33 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Magnus LundAndebu IL28.49+13.5610.17
Kenneth DybvikStokke ILdiskvalifisert
Rune Firing HaugbergAndebu ILdiskvalifisert
Anders Kristian HoltHedrum OLdiskvalifisert
Einar IdlandAndebu ILdiskvalifisert
Knut Ivar JohansenSandefjord OKdiskvalifisert
Roar MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Jørgen FjæreHedrum OLikke startet

H50

2 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Olav NærestadIF Trauma16.536.01
2Bjørnar OlsrødStokke IL17.15+0.226.09
3Trond GjelstadSandefjord OK17.45+0.526.20
4Petter LøeNotodden OL17.52+0.596.22
5Frode RobertsenStokke IL19.07+2.146.49
6Per Olav GulbrandsenLarvik OK19.13+2.206.51
7Espen JohnsenHedrum OL20.51+3.587.26
8Ian RingheimOL Trollo23.22+6.298.20
9Trond FossSandefjord OK23.32+6.398.24
10Haakon PettersenSandefjord OK25.40+8.479.10
11Tom GrettebergBotne SK25.56+9.039.15
12Per Einar StrømHedrum OL26.55+10.029.36
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKdiskvalifisert
Knut GjoneSandefjord OKikke startet
Jon Harald BøvreStokke ILikke startet

H60

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn16.487.18
2Widar TrømborgSande Sportsklubb17.13+0.257.29
3Øivind FadumSande Sportsklubb17.58+1.107.48
4Kai MidtskogenBotne SK19.42+2.548.33 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Jan BøhleOL Trollo19.59+3.118.41
6Kjetil KløvstadSandefjord OK23.11+6.2310.04
7Per Dag NordkveldeHedrum OL25.39+8.5111.09
Martin NaufHedrum OLdiskvalifisert
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Mossikke startet

H70

2 100 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge FossheimHedrum OL18.478.56
2Ragnar HillestadLardal OL19.27+0.409.15
3Svein EriksenLarvik OK19.28+0.419.16
4Hans StordalOL Tønsberg og omegn19.47+1.009.25
5Thorolf TrolsrudBotne SK20.24+1.379.42
6Per Øystein AndersenLarvik OK21.09+2.2210.04
7Bjørn Willy HansenSandefjord OK22.03+3.1610.30
8Alf Johan HjelmtvedtEiker OL22.32+3.4510.43
9Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK22.57+4.1010.55
10Magne KlovningPorsgrunn OL23.09+4.2211.01
11Roar LøkenSandefjord OK23.13+4.2611.03
12Bjørn Helge CeebergHedrum OL23.24+4.3711.08
13Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn24.18+5.3111.34
14Arne KristensenStokke IL24.34+5.4711.41
15Kåre ThorbjørnsenLarvik OK24.37+5.5011.43
16Kåre NilsenSandefjord TIF25.40+6.5312.13
17Magnar ØvreåsBotne SK26.15+7.2812.30
18Jørgen KvilhaugBotne SK26.16+7.2912.30
19Thor EdvardsenLarvik OK32.06+13.1915.17
Frank EliassenSandefjord OKdiskvalifisert
Harald VikenSandefjord TIFdiskvalifisert
Svein ThorsenSandefjord TIFikke startet

H80

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar GjelstadSandefjord OK24.4311.46
2Magnar ReppesgårdHedrum OL25.38+0.5512.12
3Arne D. ChristensenSandefjord TIF27.26+2.4313.03
Helge HalvorsenLarvik OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor