Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KSO Vår 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KSO Vår 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 7 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 112 påmeldte deltakere.

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BoothKristiansand OK213740
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK231241
Benedicte BeckmannKristiansand OK212044
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438
Silje BøenKristiansand OK237893
Gro BørteKristiansand OK221217
Linn Carina DalandKristiansand OK181677
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Elke SchuttKristiansand OK213756
Amalie WedegeFlosta IL235925

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK184176
Ingunn GåsværTorridal IL86205
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Unni MyhreOddersjaa SSK91278
Anne Karin RibeKristiansand OK84997

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK80104
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Kari Timenes LaugenIL Imås183856
Kirsten SalthaugKristiansand OK91384

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob JohannessenKristiansand OK213651

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage TakleKristiansand OK198046

H 17- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AurebekkTorridal IL208689
Marius AurebekkKristiansand OK504432
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK504439
Christian BøenKristiansand OK216987
Morten CowardOK Sør192692
Stig DalsørenKristiansand OK229985
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Geir KristiansenKristiansand OK229983
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK224235
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Henning RasmussenOL Tønsberg og omegn506632
David RundeKristiansand OK221505
John RundeKristiansand OK504087
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Steinar SundeSøgne og Songdalen OK239483
Guttorm Strande SyrristRingerike OL78988
Håvard WedegeFredrikstad SK507607
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713

H 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kyrre EllefsenOK Sør60723
Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK198045
Harald VingerhagenKristiansand OK184399

H 60- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigmund BergKristiansand OK217041
Arild BjørkenesKlubbløs123787
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Robert CowardOK Sør60693
Stein CowardOK Sør71282
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK238125
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Erik HodneOddersjaa SSK84867
Per LarsenKristiansand OK236333
Kristen RibeKristiansand OK84996
Øivind SæbøKristiansand OK503946
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Øyvind TorgersenKristiansand OK91373
Leif Otto TorjusenKristiansand OK235261

H-16N (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adam Olai DalandKristiansand OK
Kasper HottKristiansand OK213724
Fabian JohannessenKristiansand OK506791
Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK224394
Aksel KvarstenKristiansand OK224433
Isak KvarstenKristiansand OK224221
Marius Skeie-LangenesKristiansand OK
Reinert SødalKristiansand OK
Bent Aaris Willam ThistedKristiansand OK184639

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK197824
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK158606
Einar JørundlandOK Sør211619
Audun KjøstvedtIL Høvdingen229528
Jan Petter LaugenIL Imås209755
Magne MoyOK Sør505873
Sigmund SalthaugKristiansand OK91385

H12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver FuglestadKlubbløs
Johan Andreas HolmeKristiansand OK
Edvald KalsåsKristiansand OK224299
Kristian ThortveitKristiansand OK

H-bedr (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jack BjørnsenLøplabbet197830
Oluf BøckmanNikkelverket BIL221130
Harald EikKristiansand OK237882
Øivind StenstadNikkelverket BIL188881
Reidar SæstadDnB NOR237894
Ulrik ThistedKristiansand OK184335
Thorbjørn VærpPoint Taken507857

D-16N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Helland FrøysnesKristiansand OK224134
Liv JohannessenKristiansand OK224326
Kristine LundemoenKristiansand OK213581
Adeline SlettebøeKristiansand OK213702
Othilie SødalKristiansand OK
Thea TøråKristiansand OK

D12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sanna KalsåsKristiansand OK224456
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D17N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie ChristiansenKristiansand OK222169
Grete HitreskogKristiansand OK506678

D-bedr (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adriana EikKristiansand OK222156
Christina WhiteNikkelverket BIL504224

Fullført over17 løype 1 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Boyan YuanKristiansand OK61053

Annonser

IOF Eventor