Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Sprint
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: onsdag 1 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 172 påmeldte deltakere.

N-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819
Erik BerganKongsberg OL184532
Vilje HillerenEiker OL213682
Magnus LestebergKongsberg OL242271
Tiril Holth RekaaRøyken OL
Signe Drange RuudRøyken OL225370
Sunniva Drange RuudRøyken OL225438
Agnes SolhaugBerger og Svelvik OL88782
Sanna SolhaugBerger og Svelvik OL88786

D 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nila HillerenEiker OL213809
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Marlene KeilholzRøyken OL225404

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida HopeModum OL99113
Mareike KeilholzRøyken OL224361
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Ylva KlausenSturla, IF212981
Ingrid LestebergKongsberg OL95246
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Hanna SpangbergKonnerud IL212139
Johanne StorhaugKonnerud IL212446

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Tiril HolenKonnerud IL228510
Mina Akiko Horni JohnsenSturla, IF212043
Tiril KihleKonnerud IL212654
Marie KvarmeSturla, IF507448
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Hedda SpangbergKonnerud IL506837
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL508250
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Eirill DalanRøyken OL506800
Sølvi FossøyEiker OL211620
Anita HillerenEiker OL94140
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Thea LandKonnerud IL202977
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Anniken RanvikKonnerud IL504337
Line Drange RuudRøyken OL193703
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL507041
Kristin SletnerIL GeoForm67395
Synne StrandAsker Skiklubb500265

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL507952
Cora EbnerKongsberg OL190124
Kirsten GjermstadKonnerud IL88779
May Ingela HopeModum OL204724
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Synnøve NybøKonnerud IL215007
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Hannele TonnaAsker Skiklubb155810

D 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Line BjørnåsKonnerud IL219301
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Annemarie RanvikKonnerud IL500558
Charlotte SkourupSturla, IF503252
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707
Kjersti StræteRingerike OL79007
Ida SyversenRøyken OL500585

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Kari LyngbakkenKonnerud IL231530
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

H 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian KaiserSturla, IF229743
Aksel KlausenSturla, IF233605
Eirik LestebergKongsberg OL242272

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Andreas MelheimSturla, IF212969
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Jon StrandKongsberg OL239184
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar Aarvik-HansenSturla, IF228471
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Oskar HopeModum OL213031
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Oskar KnutheimSturla, IF213284
Sivert KnutheimSturla, IF212857
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Jens WoldSturla, IF211942

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL198554
Arne BerganKongsberg OL502336
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Martin KaiserSturla, IF222549
Lukas KlausenSturla, IF213015
Simen KolbergsrudRøyken OL212894
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Olav MelheimSturla, IF197793
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL211445
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Vetle DrageKongsberg OL502338
Sturla FrydenlundNTNUI209840
David GottfridssonLillomarka OL193617
Magnus Myrvang HagenRøyken OL506801
Rolf Trygve HaugKongsberg OL178360
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Audun HeimdalNTNUI183721
Glenn Ekholdt HillerenEiker OL94372
Truls LindholmSundsvalls OK184791
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Kenneth SandvoldEiker OL401430

H 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian V BangåsBotne SK232210
Lars BerglundRingerike OL504705
Tore DeinbollSturla, IF209841
Anders GustafssonSturla, IF189130
André JægtvikKonnerud IL500282
Holger KeilholzRøyken OL225680
Geir Thomas KnutheimSturla, IF89747
Ola LestebergKongsberg OL211224
Jørn-Are LongfjeldModum OL212789
Espen MelheimSturla, IF216592
Stig MellingRingerike OL215004
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786
Øystein RognebakkeSturla, IF189043
Espen RøsteKongsberg OL204757
Eivind TonnaAsker Skiklubb190806

H 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL220777
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99164
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Roar ByeModum OL193869
Peter CarlsenSturla, IF207695
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Snorre FrydenlundSturla, IF505540
Per GustafssonKongsberg OL203004
Håvard HalvorsenKonnerud IL206425
Erlend HaugKongsberg OL178185
Gunnar HopeModum OL212760
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Thomas KaiserSturla, IF97536
Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL221162
Odd StrandKongsberg OL501473
Roger WiikSturla, IF205502

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar ElvekrokEiker OL221493
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Roy GjerdingOK Moss504397
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Øystein RuudFredrikstad SK160441
Per SchancheAsker Skiklubb182094

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Øystein MadsenHaugerud IF508982

Utvikling B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin ThorénRøyken OL225382

Annonser

IOF Eventor