Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup 2019, løp nr 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2019, løp nr 1
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: tirsdag 2 april 2019

D 11-12

2 720 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK23.078.29
2Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering27.06+3.599.57
3Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering32.29+9.2211.56
4Alma Rygh HoltenNydalens SK35.19+12.1212.59
5Abelone Josefine AxelsonEiker OL37.00+13.5313.36
6Iben Johansen-BarliOppsal Orientering40.01+16.5414.42
7Silje Andresen SkotteFossum IF43.22+20.1515.56
8Åse LuråsOppsal Orientering44.09+21.0216.13
9Caroline SlungaardHeming Orientering44.46+21.3916.27
10Siri Guttormsen FoshaugNydalens SK54.24+31.1720.00
11Tiril Frostestad-StenbrendenNydalens SK54.34+31.2720.03
12Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering58.55+35.4821.39
13Erika A. GjedeboOppsal Orientering1.01.15+38.0822.31

H 11-12

2 700 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SommerheinFossum IF21.297.57
2Ask Felland SætnanFossum IF25.10+3.419.19
3Magnus Rørlien JevanordFossum IF25.45+4.169.32
4Boye WangensteenLillomarka OL26.05+4.369.39
5Mikkel MichelsenFossum IF29.25+7.5610.53
6Jørgen LerFet OL29.46+8.1711.01
7Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll30.22+8.5311.14
8Teodor MikkelsenIL Koll31.47+10.1811.46
9Sebastian WettergreenFossum IF36.44+15.1513.36
10Elias Azagra NæssNydalens SK36.50+15.2113.38
11Leon KnudsenOppsal Orientering40.37+19.0815.02
12Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb41.20+19.5115.18
13Gaute SkjønhaugFet OL44.15+22.4616.23
Sofus Mestad HansenLillomarka OLdiskvalifisert
Viktor Meland-TangenBækkelagets SKdiskvalifisert
Nikolai TesloHadeland OLdiskvalifisert
Alfred Holtan SanderudLillomarka OLdiskvalifisert
Fredrik GrønsethFossum IFdiskvalifisert
Silas Mestad HansenLillomarka OLdiskvalifisert
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 13-16

2 730 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering19.287.07
2Linnea HolstTyrving IL20.07+0.397.22
3Martine SkjelsvikLillehammer OK20.55+1.277.39
4Maja Mo HjelsethNydalens SK21.03+1.357.42
5Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL21.32+2.047.53
6Selma Størmer-AntonsenNydalens SK21.40+2.127.56
7Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK21.46+2.187.58
8Mari BrendeFossum IF22.01+2.338.03
9Ragnhild Mathea HelmersenFet OL22.15+2.478.09
10Netta Bar-NathanLillomarka OL22.26+2.588.13
11Ane HustvedtOppsal Orientering22.52+3.248.22
12Marie KvarmeSturla, IF23.05+3.378.27
13Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF23.20+3.528.32
14Gunde TumelionisFossum IF23.53+4.258.44
15Hanna RehnKolbotn og Skimt OL24.08+4.408.50
15Ingunn Høst FossgardLillomarka OL24.08+4.408.50
15Ida Marie FlågenHeming Orientering24.08+4.408.50
18Tiril HolenKonnerud IL24.29+5.018.58
19Mina Akiko JohnsenSturla, IF24.30+5.028.58
20Pauline MyklebustIL Koll24.35+5.079.00
21Mille Baastad BergTyrving IL24.41+5.139.02
22Kathinka Zahl HagenFossum IF24.52+5.249.06
23Johanne Rognerud BøeFossum IF24.55+5.279.07
24Marie KravdalGjø-Vard OL24.56+5.289.07
25Elise Wærp HaugeNydalens SK25.06+5.389.11
26Inga Skaarer WiklundNydalens SK25.28+6.009.19
27Sigrid NermoenØstmarka OK25.34+6.069.21
28Pia Young VikNydalens SK25.37+6.099.23
29Hannah Syrdal ØenHeming Orientering25.58+6.309.30
30Anne ØstvoldHeming Orientering26.05+6.379.33
31Helene Bjørkvold JendalFossum IF26.08+6.409.34
32Kajsa Meyer LarssonTyrving IL26.17+6.499.37
32Astrid YtterbøAsker Skiklubb26.17+6.499.37
34Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering26.18+6.509.38
35Mari KallesonOppsal Orientering26.58+7.309.52
36Selma Tørudbakken JendalFossum IF27.06+7.389.55
37Martha WisløffAsker Skiklubb27.09+7.419.56
38Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering27.17+7.499.59
39Astrid RognstadHadeland OL27.18+7.5010.00
40Hedda SpangbergKonnerud IL27.23+7.5510.01
41Frida SolsrudNydalens SK27.41+8.1310.08
42Noor Dirro-HeluMåren OK27.57+8.2910.14
43Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK28.00+8.3210.15
44Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering28.01+8.3310.15
45Maja RøedOppsal Orientering29.15+9.4710.42
46Ingrid LuråsOppsal Orientering29.21+9.5310.45
46Helene Margarethe KristensenHeming Orientering29.21+9.5310.45
48Pernille Nor-WollØstmarka OK29.23+9.5510.45
49Hanne Wærp HaugeNydalens SK29.31+10.0310.48
50Gina BrevikØstmarka OK29.58+10.3010.58
51Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering30.43+11.1511.15
52Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb31.14+11.4611.26
53Emilie Pedersen VoldLillomarka OL32.17+12.4911.49
54Marielle MichelsenFossum IF32.58+13.3012.04
55Sara MartiniAsker Skiklubb33.19+13.5112.12
56Tiril EspedalNydalens SK33.20+13.5212.12
57Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering33.33+14.0512.17
58Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb34.20+14.5212.34
59Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL35.00+15.3212.49
60Amanda AxelsonEiker OL35.22+15.5412.57
61Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering43.19+23.5115.52
62Ingrid LestebergKongsberg OL49.44+30.1618.13
Marie ScheeleNydalens SKdiskvalifisert
Marie SaugestadNydalens SKdiskvalifisert
Ella BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert
Luciana Maria SvadsMåren OKdiskvalifisert

H 13-16

2 720 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anselm ReichenbachOppsal Orientering16.135.57
2Kasper Bakken UlsethNydalens SK16.47+0.346.10
3Teodor Mo HjelsethNydalens SK17.24+1.116.23
4Sigurd RødnesOppsal Orientering17.51+1.386.33
5Christian Fredrik BorgIL Koll18.14+2.016.42
6Martin Størmer-AntonsenNydalens SK18.36+2.236.50
7Eirik Vie StrislandFossum IF18.52+2.396.56
8Gustav Andresen SkotteFossum IF18.55+2.426.57
9Mikael BirkelundAsker Skiklubb19.06+2.537.01
10Anders Håvard LarsenNydalens SK19.09+2.567.02
11Gaute BerganNydalens SK19.17+3.047.05
12Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL19.23+3.107.07
13Philip Lehmann RomørenFossum IF19.29+3.167.09
14Ask OlaussenOppsal Orientering19.34+3.217.11
15Martin Christoffer BorgIL Koll19.37+3.247.12
16Fridtjof ReuschHeming Orientering19.46+3.337.16
17Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK20.04+3.517.22
18Jakob RastadAsker Skiklubb20.14+4.017.26
19Sondre OlaussenOppsal Orientering20.26+4.137.30
20Rolf Andreas BergNydalens SK20.45+4.327.37
21Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb20.48+4.357.38
22Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK20.50+4.377.39
23Kristian Norum MeløysundNydalens SK21.00+4.477.43
24Mathias LinløkkenØstmarka OK21.13+5.007.48
25Axel Nicolai AubertNOTEAM21.23+5.107.51
26Vilmer NybergAsker Skiklubb21.32+5.197.55
27Jonas HickenIL Koll21.40+5.277.57
28Birk Felland SætnanFossum IF21.52+5.398.02
29Stian Måseide SørlieRaumar Orientering21.59+5.468.04
30Rasmus D. EastwoodLillomarka OL22.34+6.218.17
31Eskil BrændenLillomarka OL22.47+6.348.22
32Håkon BogasonLillomarka OL22.55+6.428.25
33Christoffer ÅnensenOppsal Orientering22.58+6.458.26
34Jonathan WoodhouseLillomarka OL22.59+6.468.26
35Aksel AubertOppsal Orientering23.07+6.548.29
36Sindre Vie StrislandFossum IF23.09+6.568.30
37Henning ReichenbachOppsal Orientering23.11+6.588.31
38Håvard EikRaumar Orientering23.15+7.028.32
39Lukas Jones ArnesenHeming Orientering23.19+7.068.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
40Håvard RønningenØstmarka OK23.52+7.398.46
41Daniel NystuenRøyken OL24.08+7.558.52
42Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL24.29+8.169.00
43Jo Randar HolmøyHadeland OL24.50+8.379.07
44Paul Johan SlungaardHeming Orientering25.11+8.589.15
45Torbjørn LundebyLillomarka OL25.15+9.029.16
46Jakob A. GjedeboOppsal Orientering25.41+9.289.26
47Anders Næss-UlsethHeming Orientering25.47+9.349.28
48Børge Nilsen BergFossum IF25.56+9.439.32
49Mathias NyhaugAsker Skiklubb26.21+10.089.41
50Eskil KolshusOppsal Orientering26.30+10.179.44
51Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK27.05+10.529.57
52Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb27.24+11.1110.04
53Simen HøyerFossum IF28.31+12.1810.29
54Gabriel SolemOppsal Orientering30.52+14.3911.20
55Birk ThorstensenOppsal Orientering31.28+15.1511.34
55Eskil HafskjoldNydalens SK31.28+15.1511.34
57Marius E. AamodtOppsal Orientering35.36+19.2313.05
58Erlend BakkeFossum IF39.18+23.0514.26
59Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering46.46+30.3317.11
60Kidos AbiygirmaIL Koll46.53+30.4017.14
Tobias Tronbøl LiumIL Kolldiskvalifisert
Elias StubberudNydalens SKdiskvalifisert
Elias AndenæsAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 17-

2 700 m, 95 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje Ekroll JahrenNydalens SK16.105.59
2Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK16.25+0.156.04
3Mariann UlvestadBækkelagets SK17.10+1.006.21
4Marion HuberNydalens SK17.45+1.356.34
5Maren Jansson HaverstadTyrving IL17.48+1.386.35
6Elise EgsethNydalens SK17.57+1.476.38
7Anine LomeHamar OK18.06+1.566.42
8Ane Sofie KroghOppsal Orientering18.11+2.016.44
8Pernille KatlaFossum IF18.11+2.016.44
10Gunvor Hov HøydalFossum IF18.14+2.046.45
11Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK18.21+2.116.47
12Julie MeinickeTyrving IL18.28+2.186.50
13Ida TiltnesTyrving IL18.44+2.346.56
14Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb18.49+2.396.58
15Lisbeth VollHaugesund IL Orientering18.52+2.426.59
16Emilie Westli AndersenLøten o-lag19.01+2.517.02
17Marie LilandNydalens SK19.02+2.527.02
18Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF19.12+3.027.06
19Kristine FjeldboTyrving IL19.15+3.057.07
20Kristine KravdalGjø-Vard OL19.26+3.167.11
21Malene Teresia JebsenHeming Orientering19.36+3.267.15
22Karen Hoel JomaasFossum IF19.38+3.287.16
23Mari Jevne ArnesenTyrving IL19.56+3.467.22
23Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering19.56+3.467.22
25Live LindemarkAsker Skiklubb20.07+3.577.27
26Andrea RanvikKonnerud IL20.11+4.017.28
27Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering20.19+4.097.31
28Ingvil AhlsandNydalens SK20.20+4.107.31
28Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering20.20+4.107.31
30Louise OramBækkelagets SK20.30+4.207.35
31Ingrid BergeTyrving IL20.32+4.227.36
32Maren NorderudTyrving IL20.52+4.427.43
33Mina JørgensenTyrving IL20.56+4.467.45
34Yngvild Langedal BreivikNydalens SK20.59+4.497.46
35Anja Berge GjellestadNydalens SK21.04+4.547.48
36Sigrid BjørgenHamar OK21.05+4.557.48
37Maya Jones ArnesenHeming Orientering21.06+4.567.48
38Ada WulfsbergNydalens SK21.08+4.587.49
39Ingrid BlindheimLillomarka OL21.11+5.017.50
40Lise Østlid BagstevoldTyrving IL21.21+5.117.54
41Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering21.25+5.157.55
42Live ØstvoldHeming Orientering21.30+5.207.57
43Linn HokholtTyrving IL21.31+5.217.58
44Agnethe HasliBækkelagets SK21.35+5.257.59
45Ea LunøeNydalens SK21.38+5.288.00
46Karen BjergaardNydalens SK21.39+5.298.01
46Ida TangenNydalens SK21.39+5.298.01
48Rikke Blakkestad IngesenFossum IF21.51+5.418.05
49Solveig BlandkjennTyrving IL22.03+5.538.10
50Maren KoplandModum OL22.04+5.548.10
50Maria BrodinFossum IF22.04+5.548.10
52Jenny Andreassen MoeOppsal Orientering22.06+5.568.11
53Stella HolmboeTyrving IL22.11+6.018.12
54Marie Hammer IversenØstmarka OK22.12+6.028.13
55Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL22.15+6.058.14
56Tina KallesonOppsal Orientering22.20+6.108.16
56Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL22.20+6.108.16
58Vigdis HobølOppsal Orientering22.36+6.268.22
59Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering23.01+6.518.31
60Julie Hilland AndersenHalden SK23.06+6.568.33
61Ane Hansen KjensethNittedal OL23.07+6.578.33
62Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL23.16+7.068.37
63Malene InstanesSturla, IF23.35+7.258.44
63Oda Isnes TyseEiker OL23.35+7.258.44
65Solveig Eline BergTyrving IL24.04+7.548.54
66Eline Storvik GrønvoldNOTEAM24.15+8.058.58
67Anna Isnes TyseEiker OL24.33+8.239.05
68Ragnhild Stamer EkerholtNOTEAM24.35+8.259.06
69Ine InstanesSturla, IF24.37+8.279.07
70Eline DrageTyrving IL24.40+8.309.08
71Iris HolstTyrving IL25.12+9.029.20
72Frida GuerreroNydalens SK25.45+9.359.32
73Nina Bianca PedersenSarpsborg OL26.11+10.019.41
74Anne Marthe PeveriEiker OL26.19+10.099.44
75Frida van MegenOppsal Orientering26.34+10.249.50
76Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL26.43+10.339.53
77Carmen DirroMåren OK26.50+10.409.56
78Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering27.17+11.0710.06
79Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK27.22+11.1210.08
80Julie BakkeFossum IF27.27+11.1710.10
81Celine YtternesKolbotn og Skimt OL27.39+11.2910.14
82Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK28.29+12.1910.32
83Silje SlungaardTyrving IL29.13+13.0310.49
84Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK29.53+13.4311.04
85Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL31.58+15.4811.50
86Emma StubberudNydalens SK32.09+15.5911.54
87Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb32.49+16.3912.09
88Berthe TesloHadeland OL33.01+16.5112.13
89Charlotte AgerNOTEAM33.12+17.0212.17
90Anne Marie BotterudNittedal OL37.11+21.0113.46
Elena GrandLillomarka OLdiskvalifisert
Marianne EngsethNOTEAMdiskvalifisert
Alexandra AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert
Kari Lien JohnsenMulticonsult ASAdiskvalifisert
Ingeborg KvarmeSturla, IFdiskvalifisert

H 17-

2 730 m, 97 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Joey Hadornol norska14.445.23
2Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL14.47+0.035.24
3Sindre RønningNydalens SK15.31+0.475.41
4Oskar StørmerFossum IF15.40+0.565.44
5Sven HellmüllerBækkelagets SK15.46+1.025.46
6Karl FremstadTyrving IL15.47+1.035.46
7Erling HjermstadFossum IF15.52+1.085.48
8Matthew SpeakeBækkelagets SK15.55+1.115.49
9Lars Young VikNydalens SK16.09+1.255.54
10Olle BoströmTyrving IL16.30+1.466.02
10Remo RuchOLG Skandia16.30+1.466.02
12Mathias NipenBækkelagets SK16.34+1.506.04
13Lars  GrønlundRingerike OL16.37+1.536.05
14Sander ArntzenAsker Skiklubb16.40+1.566.06
15Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb16.50+2.066.09
16Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK16.51+2.076.10
17Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering17.09+2.256.16
18Njaal Ellegaard MelbyVang OL17.10+2.266.17
19Wolfgang KampelBækkelagets SK17.15+2.316.19
19Anders HagaRaumar Orientering17.15+2.316.19
21Ludvig RødnesOppsal Orientering17.21+2.376.21
22Elias Skjolden SørensenLillomarka OL17.23+2.396.22
23Felix FinsrudAsker Skiklubb17.24+2.406.22
24Johan Kristian UndelandSturla, IF17.25+2.416.22
25Emil StørmerFossum IF17.31+2.476.24
26Linus OlhansÅs-NMBU Orientering17.38+2.546.27
27Eskil Sande GullordBækkelagets SK17.40+2.566.28
28Erik Hæstad BjørnstadFossum IF17.47+3.036.30
29Trygve MyhrAsker Skiklubb17.51+3.076.32
30Tor Andreas AndersenOppsal Orientering17.56+3.126.34
31Marius BakkeFossum IF17.59+3.156.35
32Trygve HeggedalNydalens SK18.04+3.206.37
33Ove SætraHadeland OL18.14+3.306.40
34Mathias BenjaminsenLillomarka OL18.19+3.356.42
35Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering18.22+3.386.43
35Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering18.22+3.386.43
37Eivind Berner MyhreFossum IF18.37+3.536.49
38Kristian ØstermannHeming Orientering18.39+3.556.49
39Marius ØyeLøten o-lag18.40+3.566.50
40Sondre YtterbøAsker Skiklubb18.44+4.006.51
41Vebjørn Blom-HagenFossum IF18.49+4.056.53
42Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL18.53+4.096.55
42Thomas JakobsenNydalens SK18.53+4.096.55
42Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering18.53+4.096.55
45Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF19.00+4.166.57
46Sveinung SyversenOppsal Orientering19.02+4.186.58
47Joar OldernesLillomarka OL19.07+4.237.00
48Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL19.14+4.307.02
49Anders HorveiRaumar Orientering19.16+4.327.03
49Mathias Pedersen VoldLillomarka OL19.16+4.327.03
51Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK19.27+4.437.07
52Tobias EspedalNydalens SK19.28+4.447.07
53August Syrdal ØenHeming Orientering19.45+5.017.14
54Lukas PetersonTyrving IL19.52+5.087.16
55Sondre Ruud BråtenNydalens SK19.56+5.127.18
56Anders BjergaardNydalens SK19.58+5.147.18
57Øyvind GlendrangeNittedal OL19.59+5.157.19
58Petter Astrup ArnesenHeming Orientering20.01+5.177.19
59Henrik ReuschHeming Orientering20.06+5.227.21
60Truls HestengenOppsal Orientering20.13+5.297.24
61Mikkel KatlaFossum IF20.22+5.387.27
62Simen A BjøringsøyNydalens SK20.24+5.407.28
63Eirik MarthinsenOL Trollelg20.43+5.597.35
64Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb20.45+6.017.36
65Ådne SkjærsteinTyrving IL20.55+6.117.39
66William Resvoll SkaugOppsal Orientering20.59+6.157.41
67Kristian StrømNydalens SK21.04+6.207.43
68Eivind TandrevoldNOTEAM21.08+6.247.44
69Erik Bergsbakk HolterLarvik OK22.00+7.168.03
70Lukas LilandNydalens SK22.06+7.228.05
71Stanislaw RitterLillomarka OL22.07+7.238.06
72Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb22.15+7.318.09
73Sigurd Helle OpedalKorlevoll IL22.25+7.418.12
74Tor Magnus GrøstadØstmarka OK22.45+8.018.20
75Theo Ring GiskeNydalens SK22.48+8.048.21
76Einar LofthusNydalens SK22.50+8.068.21
77Henrik KnudsenOppsal Orientering22.57+8.138.24
78Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL23.32+8.488.37
79Magnus Woxholtt-JensenNydalens SK23.33+8.498.37
80Håkon NjåsteinTyrving IL24.31+9.478.58
81Audun JørgensenØstmarka OK25.03+10.199.10
82Torbjørn DalløkkenTynset IF25.40+10.569.24
83Lars Øderud VatneBækkelagets SK25.43+10.599.25
84Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb26.04+11.209.32
85Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering26.14+11.309.36
86Matthew NgOslostudentenes IK27.15+12.319.58
87Andreas StenstadOppsal Orientering27.48+13.0410.10
88Mats ByfuglienNOTEAM28.01+13.1710.15
89Didrik BredesenLillomarka OL29.11+14.2710.41
90Jonas MelsnesNOTEAM29.27+14.4310.47
91David EriksenNOTEAM31.57+17.1311.42
92Peter GisholtFossum IF39.32+24.4814.28
Sverre Waaler KaasNydalens SKdiskvalifisert
Henrik EijsinkNydalens SKdiskvalifisert
Halvor SaunesNydalens SKdiskvalifisert
Ferdinand FremmingHeming Orienteringdiskvalifisert
Hallvard BergeOK Hiernebrutt

D 40-

2 720 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britta FismenFossum IF22.258.14
2Kine DirroMåren OK23.42+1.178.42
3Atanaska BedelevaNydalens SK23.59+1.348.49
4Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb25.02+2.379.12
5Marit InngjerdingenHeming Orientering25.20+2.559.18
6Arnhild KroghOppsal Orientering25.48+3.239.29
7Hilde JarstadmarkenØstmarka OK25.53+3.289.30
8Elin KallesonOppsal Orientering26.32+4.079.45
9Audrun UtskarpenIL GeoForm27.08+4.439.58
10Heidi ØstliRaumar Orientering27.09+4.449.58
11Christine TeigNydalens SK27.11+4.469.59
12Kristine KolshusOppsal Orientering27.12+4.4710.00
13Beate UndebergetOppsal Orientering27.23+4.5810.04
14Kristin Nergaard BergFossum IF27.40+5.1510.10
15Ann-Karin LestebergKongsberg OL28.47+6.2210.34
16Kristine RomørenFossum IF28.53+6.2810.37
17Line Bar-NathanLillomarka OL29.57+7.3211.00
18Aase MestadLillomarka OL29.58+7.3311.01
19Lene ColquhounLillomarka OL31.35+9.1011.36
20Rikke Kristin GåsholtHedrum OL32.24+9.5911.54
21Marianne ReuschHeming Orientering33.00+10.3512.07
22June HerredsvelaØstmarka OK33.38+11.1312.21
23Vera HalsaaAsker Skiklubb33.43+11.1812.23
24Elisabeth StrandbergLillomarka OL34.47+12.2212.47
25Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering39.13+16.4814.25
26Ruth-Marie Høilund LerFet OL45.02+22.3716.33
27Hildegunn GrønsethFossum IF3.09.59+2.47.341.09.50
Ingrid SkaarerNydalens SKdiskvalifisert
Marianne MichelsenFossum IFdiskvalifisert
Elise HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert

H 40-

2 720 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer JacobsenTyrving IL16.256.02
2Erling SommerfeldtAsker Skiklubb17.10+0.456.18
3Morten WettergreenFossum IF18.06+1.416.39
4Vegard BroxTyrving IL18.11+1.466.41
5Torbjørn Blom-hagenFossum IF18.15+1.506.42
6Inge GunnesTyrving IL18.23+1.586.45
7Øystein RastadAsker Skiklubb18.24+1.596.45
8Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering18.37+2.126.50
9Tryggve NielsenNydalens SK18.44+2.196.53
10Morten MoslandOppsal Orientering19.00+2.356.59
11Michael DähnnNydalens SK19.05+2.407.00
12Torstein BerntsenTyrving IL19.09+2.447.02
13Steinar EastwoodLillomarka OL19.21+2.567.06
14Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering19.22+2.577.07
15Tommy SkårbøRaumar Orientering19.38+3.137.13
16Asgeir LiumFet OL19.43+3.187.14
17Karl Even RyghHeming Orientering20.08+3.437.24
18Atle PedersenFossum IF20.18+3.537.27
19Helge Grenager SolheimOppsal Orientering20.26+4.017.30 Last ned GPS-spor i gpx-format
20André JægtvikKonnerud IL20.29+4.047.31
21Runar HafskjoldNydalens SK20.40+4.157.35
22Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL20.43+4.187.36
23Trond MyhreFossum IF20.54+4.297.41
24Eirik JørgensenTyrving IL20.56+4.317.41
25Ola LestebergKongsberg OL20.57+4.327.42
26Bjørn HaugeNydalens SK20.59+4.347.42
27Henning CarlsenOK Moss21.03+4.387.44
28Fredrik LarsenIndre Østfold OK21.21+4.567.50
29Eilert AamodtOppsal Orientering21.54+5.298.03
30Tor RingstadHedrum OL21.59+5.348.04
31Karl Arne Lein KjølbergOppsal Orientering22.10+5.458.08
31Håkon Meland-TangenBækkelagets SK22.10+5.458.08
33Christian ReuschHeming Orientering22.14+5.498.10
34Knut Jostein SætnanFossum IF22.33+6.088.17
35Ram RayamajhiOppsal Orientering22.46+6.218.22
36Haakon DolvenAsker Skiklubb23.05+6.408.29
37Erling HobølOppsal Orientering23.06+6.418.29
38Torgeir SkjønhaugFet OL23.08+6.438.30
39Haakon KnudsenOppsal Orientering23.11+6.468.31
40Arild NyhaugAsker Skiklubb23.49+7.248.45
41Christian HolmboeTyrving IL23.54+7.298.47
42Kyrre GranFet OL23.56+7.318.47
43Assaf Bar-NathanLillomarka OL24.04+7.398.50
44Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK24.14+7.498.54
44Aksel OlsenAsker Skiklubb24.14+7.498.54
46Fredrik SaugestadNydalens SK24.15+7.508.54
47Pål AngvollFredrikstad SK24.38+8.139.03
48Atle StrømHedrum OL25.08+8.439.14
49Frode BakkehøiØstmarka OK25.37+9.129.25
50Harald TorjussenNOTEAM26.11+9.469.37
51Runar ThorstensenOppsal Orientering26.22+9.579.41
52Alexander RødstenHeming Orientering26.45+10.209.50
53Morten HelminsenFredrikstad SK29.13+12.4810.44
54Hallvard SægrovNOTEAM33.23+16.5812.16
Vidar GjelstadOppsal Orienteringdiskvalifisert
Sigve VågsnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Audun HvenekildeOppsal Orienteringdiskvalifisert
Inge LindsethNydalens SKdiskvalifisert

D 50-

2 730 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari MadslienNydalens SK21.117.45
2Siri StørmerNydalens SK21.31+0.207.52
3Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK22.56+1.458.24
3Anne MadslienNydalens SK22.56+1.458.24
5Jorun RuudAsker Skiklubb23.25+2.148.34
6Signe Astrup ArnesenHeming Orientering23.39+2.288.39
7Dagrun MelkildHeming Orientering24.22+3.118.55
8Kjersti SkantzeTyrving IL25.00+3.499.09
9Anne DahlNydalens SK25.08+3.579.12
10Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering25.15+4.049.14
11Linda HanssenØstmarka OK25.22+4.119.17
12Marianne NjåsteinTyrving IL25.24+4.139.18
13Marianne HjermstadFossum IF25.29+4.189.20
14Beth NicolaysenKongsberg OL25.39+4.289.23
15Anne DanielsenNydalens SK25.46+4.359.26
16Kjersti HovFossum IF25.53+4.429.28
17Åshild FlatebakkenTyrving IL26.07+4.569.33
18May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering26.11+5.009.35
19Anne Kristine NorderudTyrving IL26.13+5.029.36
20Charlotte SkourupSturla, IF26.27+5.169.41
21Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL26.56+5.459.51
22Ingeborg ØderudBækkelagets SK26.59+5.489.53
23Kathrine LunøeNydalens SK27.21+6.1010.01
24Nora SkauenTyrving IL27.37+6.2610.06
25Magnhild T. MølnvikFossum IF27.54+6.4310.13
26Trine OldernesLillomarka OL28.01+6.5010.15
27Kristin Sæthre SørensenSturla, IF28.25+7.1410.24
28Gunhild MyhrAsker Skiklubb28.57+7.4610.36
29Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL29.08+7.5710.40
30Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK29.40+8.2910.52
31Ingrid Eide RappRaumar Orientering29.56+8.4510.57
32Margrete EngzeliusAsker Skiklubb30.02+8.5111.00
33Randi NicolaisenAsker Skiklubb30.13+9.0211.04
34Maria TorgersenBækkelagets SK30.17+9.0611.05
35Bente LandmarkFossum IF30.18+9.0711.05
36Ingrid NermoenØstmarka OK30.22+9.1111.07
37Frøy GrøndahlLillomarka OL30.46+9.3511.16
38Anna GöhlmanTyrving IL30.53+9.4211.18
39Marie WinsvoldSentrum OK30.55+9.4411.19
40Tone Sølie LysnesHedrum OL31.09+9.5811.24
41Lotta MyhreIL Koll31.54+10.4311.41
42Solveig SikkelandTyrving IL32.12+11.0111.47
43Unni RyeAsker Skiklubb34.38+13.2712.41
44Helena StubberudNydalens SK35.11+14.0012.53
45Katrine HolenØstmarka OK36.09+14.5813.14
46Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK37.12+16.0113.37
47Mette SpangbergKonnerud IL38.40+17.2914.09
48Jane Karine HelmersenFet OL39.01+17.5014.17
49Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering39.51+18.4014.35
50Hege HeibergHadeland OL41.47+20.3615.18
51Aina GrymyrHaugerud IF44.30+23.1916.18
Hilda ØfsthusAsker Skiklubbdiskvalifisert
Brit Ellen HindrumOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
Mona LomeHamar OKdiskvalifisert
Gro EllegaardVang OLdiskvalifisert
Siv Susanne JystadØstmarka OKdiskvalifisert

H 50-

2 700 m, 71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif StørmerFossum IF17.416.32
2Are KristiansenTyrving IL18.06+0.256.42
3Svein NygårdLillomarka OL18.17+0.366.46
4Sigmund VisterIndre Østfold OK18.22+0.416.48
5Bent Erik SkaugOppsal Orientering18.28+0.476.50
6Jan Tore HenriksenNydalens SK18.35+0.546.52
7Arild AndresenFossum IF18.48+1.076.57
8Bo EngdahlIL Koll18.59+1.187.01
9Einar LunøeNydalens SK19.07+1.267.04
10Kjetil EspedalNydalens SK19.09+1.287.05
11Arne DybdahlLillomarka OL19.13+1.327.07
12Bjørn MartiniAsker Skiklubb19.41+2.007.17
13Vidar BenjaminsenLillomarka OL19.46+2.057.19
14Gløer O WinsvoldSentrum OK19.57+2.167.23
14Christian JomaasFossum IF19.57+2.167.23
16Rolf HustvedtOppsal Orientering19.58+2.177.23
17Eivind HoffTyrving IL20.29+2.487.35
18Knut Erling ØenHeming Orientering20.42+3.017.40
19Per Ola UlsethNydalens SK20.47+3.067.41
20Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL20.56+3.157.45
21Guttorm EggeIL GeoForm21.07+3.267.49
22Terje BlindheimLillomarka OL21.09+3.287.50
23Jørn LimiOppsal Orientering21.31+3.507.58
24Stein H. HagenFossum IF21.39+3.588.01
25Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL21.40+3.598.01
26Hans JevanordFossum IF21.42+4.018.02
27Einar GisholtFossum IF21.44+4.038.02
28Fredrik HøyerFossum IF21.52+4.118.05
29Roger ØstvoldHeming Orientering21.54+4.138.06
30Helge StenerudOL Tønsberg og omegn21.55+4.148.07
30Harald Eide-FredriksenHeming Orientering21.55+4.148.07
32Lasse ArnesenHeming Orientering22.12+4.318.13
32Per Anders YtterbøAsker Skiklubb22.12+4.318.13
34Anders KronbergRaumar Orientering22.15+4.348.14
35Bjørn Erik ReinsethNydalens SK22.25+4.448.18
36Jon SolsrudNydalens SK22.26+4.458.18
37Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb22.36+4.558.22
38Hallvard BergTyrving IL22.38+4.578.22
39Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering22.42+5.018.24
40Anders FlågenHeming Orientering22.50+5.098.27
41Kristian NæssNydalens SK22.53+5.128.28
42Tom SlungaardHeming Orientering22.57+5.168.30
43Hallvard KorenOK Moss23.09+5.288.34
44Ole Petter HaugenNydalens SK23.17+5.368.37
45Roar SigurdsenRingnes BIL23.26+5.458.40
46Jon Erik KvarmeSturla, IF23.28+5.478.41
47Egil EideTyrving IL23.40+5.598.45
48Svein GranerudAsker Skiklubb23.50+6.098.49
49Harald KvisliNotodden OL24.00+6.198.53
50Håvard ChristiansenNOTEAM24.14+6.338.58
51Stein MellaOppsal Orientering24.18+6.379.00
52Stein BlomsethLillomarka OL24.25+6.449.02
53Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering24.32+6.519.05
54Håkon JendalFossum IF24.45+7.049.10
55Odd-Ragnar PettersenOK Moss24.47+7.069.10
56Knut FossgardLillomarka OL25.14+7.339.20
57Lars Audun VoldLillomarka OL25.20+7.399.22
58Tormod BøeVBIL25.41+8.009.30
58Truls AngellLillomarka OL25.41+8.009.30
60Terje MelsomFossum IF25.46+8.059.32
61Christopher SchiveOK Moss25.56+8.159.36
62Øyvind HelmersenFet OL27.03+9.2210.01
63Thor VollsetHeming Orientering29.34+11.5310.57
64Erik BorgIL Koll29.50+12.0911.02
65Thor NorderudTyrving IL30.25+12.4411.15
66Pål MyklebustIL Koll30.58+13.1711.28
67Are NjåsteinTyrving IL33.31+15.5012.24
68Morten EngebretsenRaumar Orientering39.50+22.0914.45
John YtternesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Per Ivar SveheimOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 60-

2 720 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Elisabeth NatvigNittedal OL23.258.36
2Ellen Marie TurterNydalens SK25.25+2.009.20
3Grete S B HoviSkien OK26.13+2.489.38
4Randi NilstadTyrving IL29.02+5.3710.40
5Inger TiltnesTyrving IL29.14+5.4910.44
6Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb30.52+7.2711.20
7Margaret RoseveareOppsal Orientering31.55+8.3011.44
8Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering34.26+11.0112.39
9Lena HammerVestre Akers SK35.16+11.5112.57
10Nina KolbergTyrving IL44.35+21.1016.23

H 60-

2 700 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje Wiig MathisenNydalens SK21.037.47
2Nils HæstadFossum IF21.14+0.117.51
3Richard Zeiner-GundersenFossum IF22.05+1.028.10
4Alf PettersenTyrving IL22.26+1.238.18
4Ove MartinsenHauketo IF22.26+1.238.18
6Are EriksenOslostudentenes IK22.31+1.288.20
7Karl Aasmund ErøyOK Moss22.33+1.308.21
8Per SchancheAsker Skiklubb23.19+2.168.38
9Bjørn WilladssenHeming Orientering23.27+2.248.41
10Ketil BergeVestre Akers SK23.30+2.278.42
11Per Einar PedersliOL Trollelg23.46+2.438.48
12Torgeir StrandFana IL23.49+2.468.49
13Bjørn GrindeIL GeoForm24.15+3.128.58
14Rune HultgreenIL GeoForm24.43+3.409.09
15Bård NatvigNittedal OL24.46+3.439.10
16Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm25.25+4.229.24
17Johan MattssonLillomarka OL25.27+4.249.25
18Vidar ElvekrokEiker OL25.30+4.279.26
19Reidar FossumAsker Skiklubb25.45+4.429.32
20Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF26.13+5.109.42
21Bjørn  ChristensenØstmarka OK26.24+5.219.46
22Morten KarlsenMåren OK27.00+5.5710.00
23Egil HusethKamp/Vestheim IF30.07+9.0411.09
24Torgeir StenstadOppsal Orientering30.39+9.3611.21
25Eirik TandrevoldFossum IF30.47+9.4411.24
26Jan SveenRaumar Orientering31.07+10.0411.31
27Don SkantzeTyrving IL31.29+10.2611.39
28Harald BaugerOK Moss31.48+10.4511.46
Kjell MarksetIL Kolldiskvalifisert
Stein KlyveOK Mossdiskvalifisert
Pål Woldstad HanssenEiker OLdiskvalifisert
Øyvind GylverAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 70-

2 720 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger SkaugOppsal Orientering43.3416.01
2Unni DrageHaugerud IF44.31+0.5716.21

H 70-

2 700 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils-Petter WiikDriv IL23.478.48
2Helge RevhaugRingerike OL25.17+1.309.21
3John Thomas PetersenNittedal OL26.47+3.009.55
4Hasse BergstrømTyrving IL28.22+4.3510.30
5Kjell Gorm RøkkeTyrving IL28.25+4.3810.31
6Geir TrøanKolbotn og Skimt OL28.27+4.4010.32
7Jon FærdenKolbotn og Skimt OL28.34+4.4710.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Jørgen HolmboeTyrving IL29.15+5.2810.50
9Helge BjaalandHeming Orientering30.11+6.2411.10
10Bjørn SandelienHeming Orientering30.33+6.4611.18 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Barrie SpeakeEbor30.33+6.4611.18
12Trond FeiringHamar OK31.07+7.2011.31
13Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering31.59+8.1211.50
14Terje MalmHamar OK33.17+9.3012.19
15Bjørn EgnerHeming Orientering33.23+9.3612.21
16Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK34.39+10.5212.49
17Tor DrageHaugerud IF41.50+18.0315.29
18Jon C. FougnerHeming Orientering49.40+25.5318.23
19Jens Egil RostadOL Toten-Troll1.00.46+36.5922.30
Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert
Dan Erik KallesonOppsal Orienteringdiskvalifisert
Øystein MadsenHaugerud IFdiskvalifisert

Åpen Lang

2 720 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK19.277.09
2Lars BenestadIK Grane Arendal Orientering21.43+2.167.59
3John Harald JohansenOppsal Orientering23.50+4.238.45
4Marie Rygh HoltenNydalens SK24.31+5.049.00
5Marita HernandezOL Toten-Troll26.11+6.449.37
6Uno HanslienNOTEAM26.38+7.119.47
7Ingar WollØstmarka OK27.59+8.3210.17
8Christian SchiveNydalens SK34.10+14.4312.33
9Nina WoldeneFossum IF47.49+28.2217.34
Sharon BroadwellIL GeoFormdiskvalifisert
Synne JenssenNOTEAMdiskvalifisert

Åpen Kort

1 480 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon BerglandNOTEAM9.386.30
2Stian LillegårdLillomarka OL12.09+2.318.12
3Per  OngstadNOTEAM12.15+2.378.16
4Tonje LysnesHedrum OL14.28+4.509.46
5Laila HelminsenFredrikstad SK21.16+11.3814.22
6Annemarie RanvikKonnerud IL32.53+23.1522.13

D Rekrutt

1 480 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Tina BakkehøiNydalens SK36.4224.47
0Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK21.4714.43
0Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK21.5414.47
0Siri Boye-AlsosBækkelagets SK20.4914.03
0Ida Berge GjellestadNydalens SK18.5012.43
0Jenny Sofie HaslundOppsal Orientering19.2513.07
0Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK15.2110.22
0Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK15.2510.25
0Ester KronbergRaumar Orientering11.417.53
0Marte Krohn MørlandOppsal Orientering23.5016.06
0Tomine RavnOppsal Orientering20.0013.30
0Ester Sørbrøden StoksetOppsal Orientering45.3630.48
0Julia Malathi  Brox RayamajhiOppsal Orientering34.2123.12

H Rekrutt

1 480 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Oskar ArnesenOppsal Orientering19.0412.52
0Oscar K. EnggravOppsal Orientering19.0612.54
0Christian Berge GjellestadNydalens SK21.5414.47
0Simen Kjenseth GlendrangeNittedal OL14.379.52
0Sverre Kjenseth GlendrangeNittedal OL24.2316.28
0Linus Mestad HansenLillomarka OL26.4818.06
0Øyvind Andreas HaslundOppsal Orientering19.0312.52
0Vemund O HatlenOppsal Orientering12.598.46
0Haakon HusbergNOTEAM28.4919.28
0Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK21.5514.48
0Emil Hanssen LautenØstmarka OK2.25.431.38.27
0Ole Jacob MyklebustIL Koll15.3910.34
0Kasper Krohn MørlandOppsal Orientering25.4617.24
0Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering22.5115.26
0Jacob SahlinLøten o-lag27.5618.52
0Alfred TeigNydalens SK14.439.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor