Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 2. rankingløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 2. rankingløp
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 23 april 2019

D-Kort

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid HellandStord Orientering30.0721.30
2Nina HagerupStord Orientering34.50+4.4324.52

D-Lang

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irinja AlmåsStord Orientering48.4713.11
2Annie MyhreStord Orientering1.12.49+24.0219.40
Tove Vikanes AgdesteinStord Orienteringdiskvalifisert

D-Mellom

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina Mæland PoldenStord Orientering31.0116.19

D60-

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering31.0316.20
2Marie AasheimStord Orientering34.45+3.4218.17

H-Kort

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Egil  HavroStord Orientering53.5038.27

H-Mellom

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Andre WesterheimFitjar IL26.3013.56
2Roger E NysethGanddal31.53+5.2316.46
Fred AndersenStord Orienteringdiskvalifisert

H-Lang

3 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Henrik HovdenStord Orientering36.449.55
2Kenneth WesterheimStord Orientering36.51+0.079.57
3Rolf Atle RolfsnesFitjar IL39.34+2.5010.41
4Even RolsnesStord Orientering41.14+4.3011.08
5Henrik OttesenStord Orientering43.15+6.3111.41
6Jens Øien KlosterFitjar IL43.16+6.3211.41
7Magnar HillesdalStord Orientering46.43+9.5912.37
8Ove VedøyStord Orientering51.27+14.4313.54
9Magne AndresenStord Orientering55.41+18.5715.02
10Fred AndersenStord Orientering1.06.10+29.2617.52
Øyvind Gaute BergStord Orienteringdiskvalifisert

H60-

1 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Svein SakseidStord Orientering27.5114.39
2Sigmund SætreFitjar IL33.47+5.5617.46
3Harald WesterheimFitjar IL35.16+7.2518.33
4Gunnar NysæterStord Orientering37.58+10.0719.58
5Jonny HuseStord Orientering38.02+10.1120.01
6Harald HaugenStord Orientering42.03+14.1222.07
7Steinar SlettemarkStord Orientering55.44+27.5329.20
Wilhelm EngelsenStord Orienteringdiskvalifisert

N-Open

1 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emily AlmåsStord Orientering16.5416.54
0Magnus  AndresenStord Orientering14.4614.46
0Hanna Lillejord GrovStord Orientering16.5816.58
0Aleksander WilandStord Orientering19.2019.20
0Anna Maria WilandStord Orientering19.3019.30
0Johannes ÅdnanesStord Orientering13.2113.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor