Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norwegian Spring - Vårstafetten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårstafetten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 6 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 90 påmeldte lag.

D13-16 (25)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Ragnhild Øfsthus Gravir207497
2Maren Aure Skogedal182028
3Astrid Ytterbø507040
Fossum IF 1
1Helene Bjørkvold Jendal507832
2Selma Tørudbakken Jendal221116
3Kathinka Zahl Hagen504706
Fredrikstad SK 1
1Signe Strand Gulbrandsen213374
2Marte Hox Brynildsen202093
3Emma Sofie Steinsland212552
Gjø-Vard OL 1
1Marie Kravdal201972
2Eiril Erlien Solerød180944
3Emma Visted-Hansen179798
Halden SK 1
1Sigrid Schmitt Gran213211
2Marie Lien Backstrøm506241
3Emma Helene Olsen212387
Heming Orientering 1
1Ida Marie Flågen196903
2Hannah Syrdal Øen213167
3Ella Berstad237773
Heming Orientering 2
1Helene Margarethe Kristensen212599
2Anne Østvold197921
3Julie Heyerdahl Rødsten213674
Kolbotn og Skimt OL 1
1Hanna Rehn212810
2Sofie Gammelsæter211707
3Alva Marika Niklasson211717
Kongsberg OL 1
1Synne Sommerstad Røste204756
2Ingrid Lesteberg95246
3Ingvild Gustafsson501608
Konnerud IL 1
1Hedda Spangberg506837
2Elsa Sofie Lysheden-Vogt224287
3Mille Vasshaug Jægtvik212335
Larvik OK 1
1Iril Ringheim186835
2Maren Sofie Fremstad212562
3Pernille Zagar212310
Lillomarka OL 1
1Emilie Pedersen Vold185953
2Selma Mestad Hansen221349
3Ingunn Høst Fossgard186276
Nydalens SK 1
1Maja Mo Hjelseth224289
2Marie Saugestad501013
3Inga Skaarer Wiklund190669
Nydalens SK 2
1Eira Skaarer Wiklund203119
2Mari Aarseth502770
3Elise Wærp Hauge194109
Nydalens SK 3
1Marie Scheele213757
2Tiril Ebon Espedal202993
3Frida Solsrud187089
OL Tønsberg og omegn 1
1Mathea Gløersen501325
2Mari Loftesnes Kaupang199691
3Maria Grovan217822
Oppsal Orientering 1
1Ingeborg Roll Mosland212069
2Sofie Solheim Undeberget209719
3Katrine Bjordal Veggan203807
Oppsal Orientering 2
1Ane Hustvedt212682
2Mari Kalleson206250
3Ingrid Johansen-Barli224404
Porsgrunn OL 1
1Une Holtermann213375
2Anine Kjørholt Lie213424
3
Sandnes IL (Rogaland) 1
1
2
3
Sarpsborg OL / Indre Østfold OK / OK Moss 1
1Frida Hovgaard Eisvang197027
2Elma Sagli Gudim187218
3Julie Sophie Wold213225
Sturla, IF 1
1Marie Kvarme192581
2Marthe Graff-Wiik211867
3Mina Akiko Johnsen212043
Trøsken IL / Varteig OL 1
1
2
3
Tyrving IL 1
1Linnea Holst192323
2Kristine Solbakken505502
3Kajsa Meyer Larsson211364
Vang OL 1
1Maren Henriksen190259
2Mina Bleken Rud213580
3Anne Frøisland213777

H13-16 (39)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb / Tyrving IL 3
1Kristian Juell Larsen213389
2Marius Juell Larsen193705
3Mathias Nyhaug505200
Asker Skiklubb 1
1Jonas Myhr502417
2Martin Johannessen Linnebo504032
3Simen Aure Skogedal502143
Asker Skiklubb 2
1Mikael Birkelund507449
2Mathias Birkelund191071
3Emil Ruud Fossheim502890
Bækkelagets SK 1
1Jonas Fenne Ingierd188063
2Markus Hirsch212251
3Aksel Eide204533
Elverum OK 1
1Sander Tonjer Fingarsen500284
2Gaute Lindaas500901
3Mats Lindaas209963
Fet OL / IL Koll 3
1Julie Berntzen225581
2Tobias Tronbøl Lium487932
3
Fossum IF 1
1Philip Lehmann Romøren211812
2Sindre Vie Strisland191343
3Eirik Vie Strisland191201
Fossum IF 2
1Gustav Andresen Skotte191344
2Børge Nilsen Berg71838
3Birk Felland Sætnan213433
Fredrikstad SK 1
1Ludvik Sæther212630
2Emil Husebye Aamodt212601
3Sivert Poppe507757
Gjø-Vard OL 1
1Lars Lien187270
2Even Lien217882
3Annar Erlien Solerød179860
Halden SK / Trøsken IL / Varteig OL 2
1Henrik Julian Fontes Aarbu185942
2Martin Bryggen242412
3Mathias Pedersen Holmskau506568
Halden SK 1
1Sigurd Saxe Sandvik213361
2Jonathan Eylertsen203416
3Herman Lien Backstrøm506223
Heming Orientering 1
1Fridtjof Reusch194450
2Einar Østvold197959
3Anders Næss-Ulseth192204
IL Koll / Nittedal OL 2
1Martin Christoffer Borg212637
2Simen Gløgård Stensrud500506
3Christian Fredrik Borg208999
IL Koll 1
1Johannes Salvesen-Lunde213219
2Simon Stornes213669
3Jonas Hicken223655
Indre Østfold OK 1
1Peder Aabogen Haugaard203671
2William Fosser211498
3Amund Øiseth Bedin197991
Kongsberg OL 1
1Atle Nikolai Wøllo502815
2Arne Bergan502336
3Adam Conway201777
Kongsberg OL 2
1Johan Eger500586
2Erlend Langeggen211331
3Halvor Løken206488
Konnerud IL 1
1Tiril Holen228510
2Fredrik Fet Andersen228468
3Tiril Kihle500282
Lardal OL 1
1Kristin Melby Jacobsen217355
2Hallvard Tjentland505852
3Eline Schjerven192960
Lillomarka OL 1
1Jonathan Woodhouse186263
2Nov Bar-Nathan233961
3Eskil Brænden180940
Lillomarka OL 2
1Rasmus D. Eastwood186273
2Torbjørn Lundeby187095
3Vebjørn Emil Blindheim224431
Nydalens SK 1
1Kasper Bakken Ulseth507063
2Martin Størmer-Antonsen204746
3Teodor Mo Hjelseth502697
Nydalens SK 2
1Rolf Andreas Berg192670
2Per Noah Sommerhein203005
3Elias Stubberud500557
Nydalens SK 3
1Gaute Bergan502486
2Max Skjerpen Huseby213708
3Jonas Aarseth228404
Nydalens SK 4
1Kristian Norum Meløysund192914
2Vetle Frydenlund Norling181932
3Axel Aalde210600
OK Moss 1
1Sondre Ladim503554
2Sondre Piiksi195675
3Alfred Bjørnerød504585
OL Tønsberg og omegn 1
1Sondre Evensen199522
2Lars Loftesnes Kaupang199523
3Sindre Mathisen239020
Oppsal Orientering 1
1Sigurd Rødnes506918
2Christoffer Ånensen207718
3Marius E. Aamodt200471
Oppsal Orientering 2
1Sondre Olaussen225060
2Sigurd Hobøl212542
3Eskil Kolshus217701
Porsgrunn OL / Skien OK 1
1Tobias Mathisen203281
2Gaute Nysæter245644
3Oscar Wiersdalen Thunold234871
Raumar Orientering 1
1Håvard Eik225034
2Kevin Rommetvedt212663
3Sjur Nilsen225234
Ringerike OL 1
1Mikkel Berglund201736
2Rasmus Berglund201737
3Martin Nøkleby Melling193917
Sandnes IL (Rogaland) 1
1
2
3
Sandnes IL (Rogaland) 2
1
2
3
Sandnes IL (Rogaland) 3
1
2
3
Sandnes IL (Rogaland) 4
1
2
3
Sturla, IF 1
1Henrik Kaiser203306
2Jens Wold211942
3Magnus Skourup Rognebakke212045
Østmarka OK 1
1Erlend Otterlei203228
2Andreas Sandernes212449
3Mathias Linløkken208390

D11-12 (9)

NavnLagoppstilling
Fossum IF 1
1Silje Andresen Skotte225571
2Charlotte Hopsnes216899
Fredrikstad SK 1
1Jenny Danevad193091
2Malin Husebye Aamodt212471
IL Koll 1
1Signe Stensaker236854
2Synne Marie Fjellheim204432
Kongsberg OL 1
1Marte Eger196871
2Elise Renard238174
Nydalens SK 1
1Mathilde Rekkertbø Koren224026
2Helene Scheele211807
OK Moss 1
1Emma Aune Jakobsen198018
2Erle Elise Wold212076
OL Tønsberg og omegn 1
1Wilma Evensen502811
2Ida Kristine Bue201592
Oppsal Orientering 1
1Iben Johansen-Barli224311
2Wiona Resvoll Skaug212519
Oppsal Orientering 2
1Åse Lurås223907
2Synne Nordby Hvenekilde223596

H11-12 (17)

NavnLagoppstilling
Fet OL 1
1Jørgen Ler213150
2Sigmund Ølstad201813
Fossum IF 1
1Ask Felland Sætnan211804
2Erlend Sommerhein204608
Heming Orientering 1
1Henni Hattestad Kristensen233834
2Otto Figenschou Pira194470
IL Koll 1
1Teodor Nysæther Mikkelsen223624
2Aksel Nissen Hellerud236867
Kolbotn og Skimt OL / Bækkelagets SK 1
1Henrik Harstad213191
2Viktor Meland-Tangen212715
Kongsberg OL 1
1Jon Strand183843
2Håkon Øverby217391
Konnerud IL 1
1Ola Gjermstad Pettersen224741
2Kaisa Hovland-sunde228477
Lillomarka OL 1
1Boye Wangensteen212131
2Alfred Holtan Sanderud224469
Nittedal OL 1
1Estin Skram225555
2
OK Moss 1
1Selmer Løken212650
2Anders Hovgaard Eisvang212533
OL Tønsberg og omegn 1
1Henrik Mathisen199656
2Wilmer Hansson217651
Sandefjord OK 1
1Sindre Furland211880
2Daniella Gjone213501
Sandnes IL (Rogaland) 1
1
2
Sarpsborg OL / Trøsken IL 1
1
2
Stokke IL 1
1Jens G. Dybvik195951
2Magnus Sigurdsson223968
Tyrving IL 1
1Peter Telle-Hansen213600
2Iver Stavland213489
Tyrving IL 2
1Jacob Finstad Land203319
2Erlend Myhre211992

Annonser

IOF Eventor