Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Skjærgårdsløpene

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Skjærgårdsløpene
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 5 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 193 påmeldte deltakere.

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF228552
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Elise Nauf BorgersenHedrum OL221398

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Ingrid LestebergKongsberg OL95246
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Annika van RaaijHedrum OL187291
Iril RingheimLarvik OK245594
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442

D 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Marie KvarmeSturla, IF507448
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina Irene Guttormsen SørumSkien OK80591

D 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL507041

D 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Omholt BerrefjordLardal OL227531

D 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda J SikkelandTyrving IL501590

D 21 AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL209848
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Stefani PopovaHadeland OL152479

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL506927
Anne Marthe PeveriEiker OL211458

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Turid Zagar NesLarvik OK67709
Celine Vik OlsenLarvik OK216970

D 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL507319
Kristin BruserudOL Trollo216680
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Astrid BrevikStokke IL211374
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Charlotte SkourupSturla, IF503252
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707

D 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unn Hilde HeggedalKongsberg OL207010
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Heidi SchatvetNotodden OL209283

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Turid GiilRond OL227457
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002

D 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Aud KjemperudEiker OL508150
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK241905
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Gerd LangsethLarvik OK216681
Aud I SpjelkavikTyrving IL241750
Kari StrandeRingerike OL87520

D 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Hanne BræckKongsberg OL98986
Ulla LindheIK Stern183995
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL221385

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Marcus WindvikSandefjord OK223958

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700

H 17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Henrik R HoltHedrum OL186936
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Håkon Omholt BerrefjordLardal OL227508
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Anders VestølVegårshei IL222559
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL507708

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Anders KlavenesSandefjord OK239078
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore DeinbollSturla, IF209841
Arnfinn SørumSkien OK503910

H 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Robert FredriksenNotodden OL502352
Karl FremstadTyrving IL211281
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Sindre R HoltHedrum OL221389
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK504573
Eirik RavnanTyrving IL502593
Jørn SundbyLarvik OK504453

H 21 AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor RingstadHedrum OL506789

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Hallvard KorenOK Moss504468

H 45- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Tom KristensenLarvik OK507715
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Anders SollienOL Toten-Troll92154

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Jon Erik KvarmeSturla, IF505431
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL219488
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Atle WølloKongsberg OL177837

H 55- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Jon Harald BøvreStokke IL236399
Lars FremstadLarvik OK500246
Snorre FrydenlundSturla, IF505540
Terje GullordGjø-Vard OL235903
Kristian KihleRingerike OL236506
Harald KvisliNotodden OL207900
Harald OmlandSkien OK507027
Per Einar StrømHedrum OL221210
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL507082
Roar TønnessenKongsberg OL198916

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten DåsnesRingerike OL198537
Roy GjerdingOK Moss504397
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

H 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Morten JohannessenRøyken OL229667
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Erik LindstrømModum OL207457
Martin NaufHedrum OL182122
Sveinung RekaaNotodden OL505373

H 70- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Kaare HanssonMalmö OK223641
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL239076
Roar LøkenSandefjord OK238017
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL236303
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 75- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Frank EliassenSandefjord OK174991
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Henrik HvoslefIK Stern193993
Hans Petter JevanordRingsaker OK216986
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Stein KorenOK Moss84658
Steinar RuudKonnerud IL210997

Åpen A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald HoviSkien OK239501
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Ola LestebergKongsberg OL211224

Åpen B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL219486
Kirsten GjermstadKonnerud IL88779
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Kjersti GullordGjø-Vard OL236346
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288

Åpen C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin JohanssonKlubbløs501843
Ane MathisenOL Tønsberg og omegn217648

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Siri Halaas AppenzellerFossum IF228555
Eline HanssonOL Tønsberg og omegn217768
Karen KlavenesSandefjord OK224040
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn96274
Ana Zagar NesLarvik OK224423
Astrid SkjønsfjellNordreisa IL206812
Mathias SundbyLarvik OK217029

Annonser

IOF Eventor