Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold 2-dagers, dag 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold 2-dagers, dag 2
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 31 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 333 påmeldte deltakere.

N-åpen (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Josephine Lin BjørkSandefjord OK211188
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK241887
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK241889
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL213456
Andréa Tangen HoltetEidskog OL212847
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL212772
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK242476
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL223777
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL213812
Karen KlavenesSandefjord OK224040
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Arvid WennerstrandPorsgrunn OL245298
Marcus WindvikSandefjord OK223958

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL241320
Elise RenardKongsberg OL238174

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Olea Heggem EngebakkenLarvik OK215580

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annabell Aunmo KjellevoldModum OL213144
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Annika van RaaijHedrum OL187291
Iril RingheimLarvik OK96485
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442
Pernille ZagarLarvik OK212310

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Ane MathisenOL Tønsberg og omegn217648

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Eline SchjervenLardal OL192960

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Maren EidstenSturla, IF211908

D 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Kristin Bjerke EvensenSandefjord OK402611

D 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538

D 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Kjersti GullordGjø-Vard OL236346
Amalie MathisenOL Tønsberg og omegn
Inger MørkSandefjord OK187238
May NordkveldeHedrum OL187231
May-Britt ReppesgårdHedrum OL186935
Gro SandKongsberg OL172220
Kristine Sparre KnudsenStokke IL236895

D 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Ingrid HasaasFossum IF195946
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Maren NorderudTyrving IL502350
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Mina SchjervenLardal OL234921

D 21- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010
Sofie AarnesNydalens SK506689
Kristine FjeldboTyrving IL168868
Kine GulliksenBækkelagets SK506937
Bodil HelgerudHalden SK505183
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL206530
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Linnea OlofssonKongsberg OL506938
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Celine RenardKongsberg OL505844
Malin SørensenNydalens SK204574
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Linda FredhOK Moss506342
Mona HoltePorsgrunn OL229515
Kari StrandKongsberg OL504502

D 45- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Elin BordøyHedrum OL187285
Kristin BruserudOL Trollo216680
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Trude HarstadBø OL208955
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Anita MathisenOL Tønsberg og omegn217886
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Åse NysæterSkien OK184475
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Liv SchjervenLardal OL82130
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740

D 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Anniken AusenPorsgrunn OL241428
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Hege FeiringTyrving IL186189
Åshild FlatebakkenTyrving IL220908
Anne Kristine NorderudTyrving IL220780
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Tone SkramRøyken OL188879
Tone StoklandSandefjord OK188461
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Hanne Løver ThonModum OL501171
Merete UndelandSturla, IF507843
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 55- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unn Hilde HeggedalKongsberg OL207010
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Heidi SchatvetNotodden OL209283
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Eva SyversenRøyken OL222663
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Grete S B HoviSkien OK502919
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Brit HougePorsgrunn OL
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Aud KjemperudEiker OL235045
Inger NergaardStokke IL198006
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Margit Ryen SteenBø OL80353
Anne Karin StigemoIL Imås98007

D 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DahlenRingerike OL503360
Synnøve DalvaBø OL88670
Unni DrageHaugerud IF502419
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathis RenardKongsberg OL209723
Sander SteenBø OL203259

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL212765
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Magnus SigurdssonStokke IL224208
Jon StrandKongsberg OL183843
Ask Felland SætnanFossum IF211804

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Harstad RindeBø OL208648

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Mats JohnsenSturla, IF212035
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Gaute NysæterSkien OK170884
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Harstad RindeBø OL203366

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416

H 17-B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Max KrammerTyrving IL199483
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
John TangenEidskog OL501368

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sten Øivind BjerkeHedrum OL114852
Jens Normann EidstenSturla, IF159615
Svend Kristian EidstenSturla, IF159616

H 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Terje SkramRøyken OL225385

H 17-20 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK507608
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Vetle DrageKongsberg OL502338
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Sindre R HoltHedrum OL221389
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Anders VestølVegårshei IL222559
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 21- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Robert FredriksenNotodden OL502352
Mathias GløersenBækkelagets SK501324
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Stein H. HagenFossum IF504815
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Wolfgang KampelBækkelagets SK500597
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL188892
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Håvard MyhreBækkelagets SK198915
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Damien RenardKongsberg OL201971
Eivind Frode RindeBø OL203257
Halvor SaunesNydalens SK195811
Øystein SørensenNydalens SK232977

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708

H 45- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn Blom-hagenFossum IF225174
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Truls FjeldstadPorsgrunn OL200431
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Tore H. HvidebergOK Skeidi64743
Olav HasaasFossum IF192554
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
David LøverModum OL221340
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Frode NysæterSkien OK184473
Gisle NysæterSkien OK217460
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Espen RøsteKongsberg OL204757
Knut Jostein SætnanFossum IF193630

H 50- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Øyvind FlaattenOK Skeidi91505
Helge GisholtOK Skeidi238122
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Knut GjoneSandefjord OK223921
Morten HamreIL Hauken89505
Tore HoffTyrving IL502468
Espen JohnsenHedrum OL182118
Syver LøkenKongsberg OL178250
Haakon PettersenSandefjord OK238011
Bjørn PollandOK Skeidi180686
Ian RingheimOL Trollo204716
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723
Odd StrandKongsberg OL501473
Rune SørensenSturla, IF189047
Karl Anton UndelandSturla, IF244780
Ole Petter VestølVegårshei IL222073

H 55- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OL221390
Morten AndresenOK Skeidi500673
Harald BergeLøten o-lag224526
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Jon Harald BøvreStokke IL236399
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Snorre FrydenlundSturla, IF505540
Terje GullordGjø-Vard OL235903
Arne KristensenStokke IL96681
Harald KvisliNotodden OL207900
Thor NorderudTyrving IL188842
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Per Einar StrømHedrum OL221210
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL507082
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy GjerdingOK Moss504397
Arve GlittumOK Skeidi188444
Inge GlittumOK Skeidi190985
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

H 65- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Bjørn GrindeIL GeoForm506358
Per Chr. HagenBø OL227680
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Martin NaufHedrum OL182122
Olav NipenTyrving IL197973
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss171123
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Magne VollenOslostudentenes IK91022

H 70- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Helge FossheimHedrum OL182064
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL239076
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Jakob KløverødPorsgrunn OL507822
Roar LøkenSandefjord OK238017
Widar Taxth LølandHisøy OK69685
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Helge RevhaugRingerike OL214964
Paul SkjakerHadeland OL236303
Bjørn SteenBø OL80354

H 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod DahlenRingerike OL211376
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Svein ThorsenSandefjord TIF243729
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF502814
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114

A-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK62771
Erik Strøm JuliussenSandefjord OK506703
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Linn Hege RosoLardal OL222631
Henrik WennerstrandPorsgrunn OL506954

B-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Sharon BroadwellIL GeoForm504446
Sigurd HoltskogSkien OK211684

C-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi502234
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Arne KnoopOL Tønsberg og omegn96274

Annonser

IOF Eventor