Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til RR2, Skjæveland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: RR2, Skjæveland
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: søndag 28 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 133 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)225066
Nils Oskar AmdalÅlgård Orientering
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Oskar KleppaÅlgård Orientering212667
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Eiril LaugalandÅlgård Orientering222286
Vetle LaugalandÅlgård Orientering212196
Synne Martby-SkogsholmÅlgård Orientering213074
Tirill Martby-SkogsholmÅlgård Orientering212215
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering212518
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067
Karete VeenÅlgård Orientering

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering225499
Maren OftedalÅlgård Orientering212181

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Norah BreivoldGanddal IL211689
Julie M HellandEgersund OK209739
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)224860
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Anna TaksdalGanddal IL508199
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851

D 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)60583
Mariann SveinsvollGanddal IL503557

D 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Kjersti Hausberg BjergaVindafjord Orienteringslag185591
Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb199748
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)223510
Heidi MartbyÅlgård Orientering235216
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild AuglændGanddal IL507085
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synnøve FuglestadÅlgård Orientering500617
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering222050
Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering222673
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering505592
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering211761
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering505593
Marius RøddeGanddal IL211906
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering225585
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias EidsvågGanddal IL233980
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137

H 21- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Erik LimaGanddal IL209922
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Tobias RøddeGanddal IL197866
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering506778
Kenneth WesterheimStord Orientering197944
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Per Inge EspedalÅlgård Orientering61787
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering505484
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)507762
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658

H 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)204356
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Trond LamarkGanddal IL184425
Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag209430
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Tore RøddeGanddal IL206300
Henning SundbyGanddal IL225587
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Knut TaugbølÅlgård Orientering188913
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL185860
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Børje SvenssonMarnardal IL195779

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Harry BreilandÅlgård Orientering228413
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb245282
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Kjell SvihusGanddal IL501674

B-Åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Olav HellandEgersund OK207822
Ida KolstøEgersund OK
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Torbjørn RavndalÅlgård Orientering
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995

C-Åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristina KleppaÅlgård Orientering188816

Annonser

IOF Eventor