Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oslo City Cup 2019, løp nr. 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2019, løp nr. 4
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: tirsdag 30 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 626 påmeldte deltakere.

D 11-12 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Marie FjellheimIL Koll
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Karen Weider HagemoIL Koll
Vilde Marie Herberg-AasIL Koll507837
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK3918570
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering3935376
Åse LuråsOppsal Orientering3864113
Josefine Oraug RyghNydalens SK
Astrid ReuschHeming Orientering3946050
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb3926987
Silje Andresen SkotteFossum IF3886611
Signe StensakerIL Koll
Ava Viktoria Sætnan ValioIL Koll

H 11-12 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav GrevstadFossum IF3992872
Magnus Flydal JenstadFossum IF3984937
Jakob Refvem KolderupIL Koll
Jørgen LerFet OL4015293
Mikkel MichelsenFossum IF3977287
Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll
Sondre MoenNydalens SK
Trygve MyhrvoldFossum IF212992
Even Nygård ThorsengFossum IF3946001
Eskil OlaussenOppsal Orientering3992880
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL3967536
Gaute SkjønhaugFet OL3984309
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Ask Felland SætnanFossum IF3946688
Nikolai TesloHadeland OL3883063
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Sebastian WettergreenFossum IF225339
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb3808649

D 13-16 (68)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Mari BrendeFossum IF3885464
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Noor Dirro-HeluMåren OK3954336
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Nora Christine HansenAsker Skiklubb3638459
Martine Arntzen HaugØstmarka OK
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Linnea HolstTyrving IL3635430
Ane HustvedtOppsal Orientering3688595
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Tuva HøyerFossum IF3934593
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering3728458
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering3883840
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Ingrid LuråsOppsal Orientering3864717
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Malin MichelsenFossum IF
Marielle MichelsenFossum IF3985900
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Pauline MyklebustIL Koll3717253
Sigrid NermoenØstmarka OK4040473
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL3981925
Pernille Nor-WollØstmarka OK3805942
Celine PoirotLillomarka OL
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL3947199
Astrid RognstadHadeland OL4041638
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering3714771
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering4041596
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering3971157
Frida SolsrudNydalens SK3614377
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK3816808
Luciana Maria SvadsMåren OK3950821
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Elise ThorsengFossum IF3823960
Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK3975927
Anna Mæhre TorjussenFossum IF3808730
Gunde TumelionisFossum IF
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Pia Young VikNydalens SK3993128
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK4021994
Martha WisløffAsker Skiklubb3985124
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering4026720
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

H 13-16 (70)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3884111
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Elias AndenæsAsker Skiklubb3984879
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering3885936
Erlend BakkeFossum IF4042008
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Børge Nilsen BergFossum IF3672722
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Gaute BerganNydalens SK4042909
Mikael BirkelundAsker Skiklubb3651635
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Håvard EikRaumar Orientering3682309
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb3639648
Alexander Melin Ganc-PetersenFossum IF225133
Kidus Abiy GirmaIL Koll
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Simen Gløgård StensrudNittedal OL3660255
Iver Herberg-AasIL Koll
Jonas HickenIL Koll4041828
Teodor Mo HjelsethNydalens SK4028940
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK3516572
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Anders Håvard LarsenNydalens SK3630654
Kristian Juell LarsenTyrving IL3659166
Marius Juell LarsenTyrving IL3659919
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Kristian Norum MeløysundNydalens SK3886454
Linus MjøsundNydalens SK
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL3969573
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3950433
Anders Næss-UlsethHeming Orientering3964582
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Erlend OtterleiØstmarka OK4005567
Jakob RastadAsker Skiklubb4019444
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Henning ReichenbachOppsal Orientering
Fridtjof ReuschHeming Orientering4021986
Philip Lehmann RomørenFossum IF3677168
Sigurd RødnesOppsal Orientering3661253
Johannes Salvesen-LundeIL Koll4003455
Andreas SandernesØstmarka OK3983327
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Paul Johan SlungaardHeming Orientering201915
Gabriel SolemOppsal Orientering3980133
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Elias StubberudNydalens SK4042529
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK3816667
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Birk ThorstensenOppsal Orientering3779824
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

D rekrutt (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Våland AlmåsOppsal Orientering244747
Siri Boye-AlsosBækkelagets SK
Emma GreenNydalens SK3457785
Jenny Sofie HaslundOppsal Orientering
Tiril MyklatunTyrving IL3815735
Marte Krohn MørlandOppsal Orientering
Liv Bryhni OpsethIL Koll
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering
Mari Oraug RyghIL Koll
Ester Sørbrøden StoksetOppsal Orientering208660
Elise WettergreenFossum IF

H rekrutt (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar ArnesenOppsal Orientering
Even Tangen AsplinIL Koll213495
Lars August FjellheimIL Koll
Oscar K. EnggravOppsal Orientering
Jonathan FodstadIL Koll
Emil Ganc-PetersenFossum IF225238
Lars Weider HagemoIL Koll
Thomas Nissen HellerudIL Koll
Aksel HolvikNydalens SK224814
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK3517448
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering
Sverre Øen LandstadNydalens SK224882
August Myklebust LeopolderIL Koll
Hans Georg LeopolderIL Koll
Rasmus MjøsundNydalens SK
Ola MyklatunTyrving IL
Ole Jacob MyklebustIL Koll3946589
Kasper Krohn MørlandOppsal Orientering
Karl Oraug RyghIL Koll
Rafi Leonel RytterIL Koll
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering
Alfred TeigNydalens SK3948411
Simen ÅnensenOppsal Orientering4035127

D 17- (82)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charlotte AgerKlubbløs
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering3644192
Alexandra AngvollFredrikstad SK
Maya Jones ArnesenHeming Orientering3672557
Mariell ArntzenGneist, IL
Synnøve AustefjordKlubbløs
Julie BakkeFossum IF
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Solveig Eline BergTyrving IL3698198
Karen BjergaardNydalens SK3329323
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Solveig BlandkjennTyrving IL3604337
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Tonje Rognerud BøeFossum IF3662855
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering
Marianne DæhliNydalens SK4020558
Elise EgsethNydalens SK3667599
Malin EijsinkNydalens SK3780772
Siri FatnesKlubbløs
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Elena GrandLillomarka OL
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Frida GuerreroNydalens SK
Gunhild Rogne HallandNydalens SK3622560
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL
Ingrid HasaasFossum IF3631694
Maren Jansson HaverstadTyrving IL3255163
Stella HolmboeTyrving IL3873106
Iris HolstTyrving IL4041406
Marion HuberNydalens SK3809480
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Marie Hammer IversenØstmarka OK4043097
Malene Teresia JebsenHeming Orientering3668720
Kari Lien JohnsenMulticonsult ASA
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Mina JørgensenTyrving IL3699832
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Maren KoplandModum OL
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Tonje Granne KvaleNotodden OL
Thea LandKonnerud IL3672573
Johanne LigaardKlubbløs
Marie LilandNydalens SK3883089
Live LindemarkAsker Skiklubb3027885
Ingrid Lund HovdenTyrving IL3885175
Ea LunøeNydalens SK3624046
Julie MeinickeTyrving IL3638012
Hilde Kristin NjøtenKlubbløs
Maren NorderudTyrving IL3668670
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK3781630
Britt Ingunn NydalOslostudentenes IK
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK3619426
Delphine PoirotLillomarka OL
Andrea RanvikKonnerud IL4025235
Anniken RanvikKonnerud IL4026316
Kristine Eide RappRaumar Orientering3506821
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Rachele RighiniOslostudentenes IK
Ingeborg RognstadHadeland OL4041455
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Kristin SletnerIL GeoForm4042214
Silje SlungaardTyrving IL
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3881075
Ida TangenNydalens SK3977394
Ida TiltnesTyrving IL3868874
Mariann UlvestadBækkelagets SK3982105
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3990223
Vilde Brabrand UrfjellIL Imås
Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orientering83273
Ingrid UrsethVingelen IL3985868
Frida van MegenOppsal Orientering
Lisbeth VollHaugesund IL Orientering
Charlotte WatsonLillomarka OL3977733
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK3979408
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846
My WestlundOK Tyr
Margrethe WisløffNTNUI3885043
Ada WulfsbergNydalens SK3671328
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL3940608
Lise Østlid BagstevoldTyrving IL
Live ØstvoldHeming Orientering3942596

H 17- (73)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222
Tor Andreas AndersenOppsal Orientering
Sander ArntzenAsker Skiklubb3978780
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL3984895
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL3981008
Marius BakkeFossum IF4041471
Anders BjergaardNydalens SK3885142
Simen A BjøringsøyNydalens SK
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147
Vetle ChristiansenBækkelagets SK3980216
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering3666948
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Øyvind EngerNydalens SK4041562
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3885837
Morten FredhOK Moss3705621
Ferdinand FremmingHeming Orientering3667177
Karl FremstadTyrving IL3975901
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering3887056
Mathias GløersenBækkelagets SK3672177
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK3946803
Eskil Sande GullordBækkelagets SK3810165
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3830601
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb
Audun HeimdalNTNUI3917200
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK3946639
Øyvind HjermstadFossum IF3849346
Jarand Berg HjukseKlubbløs
Anders HorveiRaumar Orientering3650660
Lars JacobsenTyrving IL3672326
Martin JullumHalden SK
Audun JørgensenØstmarka OK4005039
Sverre Waaler KaasNydalens SK3810462
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Lukas LilandNydalens SK3572799
Ronny LiverødKlubbløs
Einar LofthusNydalens SK3105202
Øyvind LundRaumar Orientering3029717
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Eivind Berner MyhreFossum IF4040150
Håkon NjåsteinTyrving IL4038303
Per Melander OftenNydalens SK3888773
Øystein PettersenNydalens SK3685583
Andreas G. PoldenNydalens SK4034740
Henrik ReuschHeming Orientering3887072
Sander H. RogndokkenNydalens SK3882081
Vegard RuttenborgTyrving IL3615994
Sindre RønningNydalens SK4040952
Rasmus Korvald SkaareKlubbløs
William Resvoll SkaugOppsal Orientering
Ådne SkjærsteinTyrving IL4004479
Jørgen SkovlyKlubbløs
Birk Otto StrømKlubbløs3607603
Emil StørmerFossum IF3781820
Oskar StørmerFossum IF4027991
Sveinung SyversenOppsal Orientering4004412
Ove SætraHadeland OL3942893
Simen Teigen SøgårdKongsberg OL
Trygve TømtaRaumar Orientering3584240
Lars Young VikNydalens SK3993433
Anders VisterNydalens SK3597804
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL3980869
Magnus Woxholtt-JensenNydalens SK
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
Lars Øderud VatneBækkelagets SK3670031
August Syrdal ØenHeming Orientering4025037
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK3777877
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

D 40- (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena AxelssonNydalens SK3652807
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Atanaska BedelevaNydalens SK185847
Kristin Nergaard BergFossum IF4042396
Lene ColquhounLillomarka OL3877917
Kine DirroMåren OK3950094
Britta FismenFossum IF3947934
Joanna Ganc-PetersenFossum IF
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL
Ida Weider HagemoIL Koll
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK3777786
June HerredsvelaØstmarka OK4041513
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering3728102
Kristin Stubban HygenØstmarka OK
Elin KallesonOppsal Orientering3981172
Kristine KolshusOppsal Orientering506820
Ruth-Marie Høilund LerFet OL62451
Gunnhild LuråsOppsal Orientering3869690
Marianne MichelsenFossum IF
Maiken Skirstad MoNydalens SK3793940
Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF3520210
Anne RusteLillomarka OL3883709
Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL3982154
Elisabeth StrandbergLillomarka OL3981354
Silje SyversenOppsal Orientering3914173
Christine TeigNydalens SK4039632
Beate UndebergetOppsal Orientering4041331
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794
Teresia WangensteenLillomarka OL3886124
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb3948965
Heidi ØstliRaumar Orientering161766

H 40- (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering3781424
Harald BakkeFossum IF4042347
Assaf Bar-NathanLillomarka OL3886561
Torstein BerntsenTyrving IL3865201
Vegard BroxTyrving IL
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Petter FjellheimIL Koll
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering3780806
Vidar GjelstadOppsal Orientering3981958
Kyrre GranFet OL3883626
Anders GrevstadFossum IF3942240
Inge GunnesTyrving IL3778859
Jostein HagemoIL Koll
Olav HasaasFossum IF3632999
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Bernt Christian HellerudIL Koll
Morten HelminsenFredrikstad SK
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK506174
Erling HobølOppsal Orientering3869534
Geir HoffTyrving IL3780277
Torstein HoleTelenor BIL3960960
Audun HvenekildeOppsal Orientering4042834
Hans Olav HygenØstmarka OK
Kristoffer JacobsenTyrving IL4013645
Espen JernbergNydalens SK4022190
André JægtvikKonnerud IL3982204
Karl Arne Lein KjølbergOppsal Orientering
Haakon KnudsenOppsal Orientering
Fredrik LarsenIndre Østfold OK
Asgeir LiumFet OL4041026
Morten MoslandOppsal Orientering3885423
Trond MyhreFossum IF3776077
Ola NilsenOppsal Orientering3979960
Arild NyhaugAsker Skiklubb3637949
Aksel OlsenAsker Skiklubb3979259
Atle PedersenFossum IF3984275
Øystein RastadAsker Skiklubb3808797
Tor RingstadHedrum OL
Finn Joachim RugeFDIL3877305
Fredrik SaugestadNydalens SK3906864
Tommy SkårbøRaumar Orientering3710829
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering3869542
Atle StrømHedrum OL4042248
Knut Jostein SætnanFossum IF3932381
Runar ThorstensenOppsal Orientering3887221
Morten WettergreenFossum IF504085
Sverre WisløffAsker Skiklubb3933348

D 50- (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege AndersenIL Koll
Marianne ArnesenAsker Skiklubb4042487
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering4003372
Anne Marit BjergaardNydalens SK3886157
Venche BjerkreimFossum IF
Jorunn BlindheimLillomarka OL3504479
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering4040093
Anne DahlNydalens SK3741006
Anne DanielsenNydalens SK207677
Trude FixdalIL Koll190628
Åshild FlatebakkenTyrving IL3885225
Else GrandalTyrving IL3389435
Aina GrymyrHaugerud IF
Frøy GrøndahlLillomarka OL3885324
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL3981941
Anna GöhlmanTyrving IL3885506
Linda HanssenØstmarka OK3778883
Rine HanssenByåsen IL3782240
Hege HeibergHadeland OL
Jane Karine HelmersenFet OL
Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering
Marianne HjermstadFossum IF3952272
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL3869666
Katrine HolenØstmarka OK
Kjersti HovFossum IF4038709
Helle HundseidTyrving IL3947553
Maria JonssonNydalens SK3561495
Siv Susanne JystadØstmarka OK
Kathrine LunøeNydalens SK
Anne MadslienNydalens SK3818739
Kari MadslienNydalens SK4005245
Lotta MyhreIL Koll4040648
Magnhild T. MølnvikFossum IF3985405
Ingrid NermoenØstmarka OK4042966
Randi NicolaisenAsker Skiklubb3848223
Marianne NjåsteinTyrving IL3777646
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL3945854
Marianne ReuschHeming Orientering3887494
Unni RyeAsker Skiklubb3385036
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Kjersti SkantzeTyrving IL3885704
Nora SkauenTyrving IL
Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK506947
Helena StubberudNydalens SK3834819
Ida SyversenRøyken OL3643939
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering3983111
Tale Mæhre TorjussenFossum IF4041844
Ingeborg ØderudBækkelagets SK3853678
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb3816758
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL

H 50- (65)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK4041760
Arild AndresenFossum IF3565124
Lasse ArnesenHeming Orientering4003695
Bjørn-Willy ArntzenAsker Skiklubb3700770
Harald AulieIL Koll204622
Jon Iver BakkenNydalens SK4004974
Nils BerganNydalens SK3613114
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Stein BlomsethLillomarka OL3978889
Erik BorgIL Koll3987237
Mats CarlinFBI - Forskningsbedriftenes bedriftsidrettslag78617
Håvard ChristiansenKlubbløs
Arne DybdahlLillomarka OL3883287
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Morten EngebretsenRaumar Orientering213222
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Øyvind GrandumIL GeoForm3852431
Svein GranerudAsker Skiklubb3639036
Stein H. HagenFossum IF3886918
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Øyvind HelmersenFet OL
Jan Tore HenriksenNydalens SK3959723
Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL
Jens Christian HolstTyrving IL
Rolf HustvedtOppsal Orientering3656857
Fredrik HøyerFossum IF3984267
Håkon JendalFossum IF3885985
Christian JomaasFossum IF3886512
Frode KamsvågTyrving IL3402690
Tore KjølsethNydalens SK
Arne KongsnesOppsal Orientering
Are KristiansenTyrving IL
Anders KronbergRaumar Orientering3846540
Harald KvisliNotodden OL3778149
Jørn LimiOppsal Orientering178318
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb3986635
Trond LundTyrving IL3984689
Johan LundeIL Koll4003703
Einar LunøeNydalens SK4042925
Steinar LågAsker Skiklubb3883386
Bjørn MartiniAsker Skiklubb3604139
Stein MellaOppsal Orientering
Tore MyhrvoldFossum IF68491
Pål MyklebustIL Koll4040861
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL3981990
Are NjåsteinTyrving IL4038642
Thor NorderudTyrving IL3883121
Svein NygårdLillomarka OL3855517
Per Olav NærestadIF Trauma
Odd-Ragnar PettersenOK Moss
Bjørn Erik ReinsethNydalens SK
Per SandbergNydalens SK3521382
Roar SigurdsenRingnes BIL4030359
Bent Erik SkaugOppsal Orientering3621513
Jon SolsrudNydalens SK3885829
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723
Leif StørmerFossum IF3597309
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering
Jo Ulltveit-MoeIL Koll
Terje UrfjellIL Imås
Henrik VaageBækkelagets SK3780061
Dag WangLillomarka OL3945292
John Åsmund WestbergIL Koll3683109
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364
John YtternesKolbotn og Skimt OL3940640

D 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK4042172
Grete BerntsenMåren OK3943503
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering
Heidi FalckTyrving IL199505
Nina KolbergTyrving IL159520
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL3529260
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb4036588
Randi NilstadTyrving IL
Margaret RoseveareOppsal Orientering
Inger TiltnesTyrving IL
Ellen Marie TurterNydalens SK4040945

H 60- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BaugerOK Moss
Ketil BergeVestre Akers SK3887155
Vidar ElvekrokEiker OL
Bo EmilssonOppsal Orientering4040622
Are EriksenOslostudentenes IK
Reidar FossumAsker Skiklubb4040895
Sverre FroyenRocky Mountain Orienteering Club
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Egil HusethKamp/Vestheim IF3780848
Nils HæstadFossum IF3781333
Svein S JacobsenTyrving IL3788809
Morten KarlsenMåren OK3985371
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Stein KlyveOK Moss
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
Johan MattssonLillomarka OL3884574
Sigbjørn ModalsliFossum IF3796695
Bård NatvigNittedal OL3962511
Alf PettersenTyrving IL
Don SkantzeTyrving IL4040770
Torgeir StenstadOppsal Orientering
Eirik TandrevoldFossum IF3781275
Magne VollenOslostudentenes IK
Bjørn WilladssenHeming Orientering3782315
Richard Zeiner-GundersenFossum IF3984358

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK3955069
Unni DrageHaugerud IF
Sidsel SandelienHeming Orientering3984200
Inger SkaugOppsal Orientering

H 70- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL3950599
Roar BjordalOppsal Orientering4029849
Eldar BørsumBækkelagets SK3780301
Jon C. FougnerHeming Orientering
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL3887296
Sturle HånesIL GeoForm
Dan Erik KallesonOppsal Orientering4042677
Øystein MadsenHaugerud IF
John Thomas PetersenNittedal OL3778685
Helge RevhaugRingerike OL3864931
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL3778107
Nils-Petter WiikDriv IL3887007
Kjell WintherOppsal Orientering

Åpen kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL3885944
Thorbjørn MyhrvoldFossum IF
Jørgen ReuschHeming Orientering3779683
Aksel Johannes Sætnan ValioIL Koll
Sigrid Anea Sætnan ValioIL Koll

Åpen lang (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro AlmåsKlubbløs
Jon BerglandKlubbløs
Vidar BerteigIL GeoForm3940756
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636
Uno HanslienKlubbløs221317
Øyvind HaugØstmarka OK
Ida Karine HelmersenFet OL
Laila HelminsenFredrikstad SK
Andreas JohannessenFet OL
Terje LinløkkenØstmarka OK3883543
Mats NordbrødenHalden SK3780855
Christian SchiveNydalens SK3984184
Ingar WollØstmarka OK4032793

Annonser

IOF Eventor