Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK 2-dagers, dag 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK 2-dagers, dag 1
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 6 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 110 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv JohannessenKristiansand OK224326
Edvald KalsåsKristiansand OK224299
Sanna KalsåsKristiansand OK224456
Thea TøråKristiansand OK61053
Håvard Helleren ØrumSøgne og Songdalen OK239486

Utvikling N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magdalena DegelmannBirkenes IL233963
Fabian JohannessenKristiansand OK506791
Aksel KvarstenKristiansand OK224433
Kristine LundemoenKristiansand OK213581
Henning Hauene SvalandBirkenes IL233930

Utvikling C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL224819
Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering503905
Camilla Hauene SvalandBirkenes IL233878
Klara TobiassenBirkenes IL224829

Utvikling B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg ÅneslandBirkenes IL224874

H11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BirkenesBirkenes IL225105

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

H13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak KvarstenKristiansand OK224221
Emil NygårdBirkenes IL225087

H15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Brage TakleKristiansand OK198046

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BoothKristiansand OK213740
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK212436
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

H17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK504439
David RundeKristiansand OK221505

H21 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Svaland AasKristiansand OK201450
Jostein AndersenNydalens SK192578
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Gaute FriestadNTNUI504430
Holger HottKristiansand OK213513
Knud KalsåsKristiansand OK
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Jostein MoeTorridal IL226027
Kristian NyhusBirkenes IL203289
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK231504
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Håvard WedegeFredrikstad SK507607
Tor ÅmdalKristiansand OK10296

D21 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL188758
Silje BøenKristiansand OK237893
Anna Sofie HoffHisøy OK195909
Elisabeth IngvaldsenNydalens SK192184
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

H35 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713
Stig Erik ØrumSøgne og Songdalen OK239486

D35 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linn Carina DalandKristiansand OK181677
Kerstin KalsåsKristiansand OK
Boyan YuanKristiansand OK61053

H45 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen BirkenesBirkenes IL203397
Geir BråtenVegårshei IL245669
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Helge HodnemyrIL Vindbjart228088
Nils Arne JohannessenKristiansand OK187174
Jan MathiassonOddersjaa SSK200940
Øyvind MikkelsenKristiansand OK502231
Guttorm NyhusBirkenes IL203294
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Pål RundeKristiansand OK182054
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Terje UrfjellIL Imås97789
Harald VingerhagenKristiansand OK184399
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939

D45 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedicte BeckmannKristiansand OK212044
Arnhild U. BråtenVegårshei IL507023

H55 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888
Arne BujordetKristiansand OK149104
Lars Audun HadlandOddersjaa SSK212974
John HansenKristiansand OK208650
Svein Roar JonsmyrBirkenes IL203394
Dag MoeKristiansand OK184578
Bjørn StormoenBirkenes IL203396
Øivind SæbøKristiansand OK503946
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934

D55 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK80104
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

H65 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Stein CowardOK Sør71282
Trygve LølandBirkenes IL203291
Magne MoyOK Sør505873
Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK91631
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611

D65 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK239378
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

H75 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar JørundlandOK Sør211619
Audun KjøstvedtIL Høvdingen229528
Knut SkjævelandGanddal IL197988

D75 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gudveig JørundlandOK Sør181467

Åpen A (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten CowardOK Sør192692
Joar Johannes DistlerKassjö IF

Åpen B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BirkenesBirkenes IL224905
Anne Marie EkelandOddersjaa SSK229716
Mette Javenes FlaaBirkenes IL225005
Per Johan FlaaBirkenes IL203292
Aileen RundeKristiansand OK177978
Jonny SvalandBirkenes IL203297
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK224444

Åpen C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kari BirkelandBirkenes IL203399
Åshild JohannessenKristiansand OK213651

Annonser

IOF Eventor