Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola løp 17

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 17
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: onsdag 6 mars 2019

Lang A

4 990 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL43.248.41
2Cornelius BjørkSandefjord OK50.16+6.5210.04
3Jørn SundbyLarvik OK54.38+11.1410.56
4Anders Kristian HoltHedrum OL58.22+14.5811.41
5Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL58.32+15.0811.43
6Une HoltermannPorsgrunn OL59.08+15.4411.51
7Kristin Melby JacobsenLardal OL1.04.31+21.0712.55
8Halvard KornmoPorsgrunn OL1.06.00+22.3613.13
9Tom KristensenLarvik OK1.06.17+22.5313.16
10Frode RobertsenStokke IL1.06.45+23.2113.22
11Espen RaastadSkien OK1.06.47+23.2313.23
12Trond GjelstadSandefjord OK1.07.03+23.3913.26
13Jonas EikåsSandefjord OK1.07.30+24.0613.31
14Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.08.54+25.3013.48
15Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.09.18+25.5413.53
16Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.10.04+26.4014.02
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLdiskvalifisert
Lars FremstadLarvik OKikke startet
Jan GatevoldPorsgrunn OLikke startet
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLikke startet
Rasmus MathisenPorsgrunn OLikke startet
Tone StoklandSandefjord OKikke startet

Kort A

3 200 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Henrik ZagarLarvik OK36.5811.33
2Espen JohnsenHedrum OL37.32+0.3411.43
3Jo Børre EikåsSandefjord OK40.35+3.3712.40
4Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL41.12+4.1412.52
5Roger LysnesHedrum OL41.58+5.0013.06
6Brage EikåsSandefjord OK51.34+14.3616.06
7Per Einar StrømHedrum OL51.50+14.5216.11
8Elling AakreAndebu IL52.03+15.0516.15
9Arne Håkon JørgensenSandefjord OK52.55+15.5716.32
10Bjørn Richard KirsteSkien OK55.10+18.1217.14
11Kai MidtskogenBotne SK55.15+18.1717.15
12Wenche EikåsSandefjord OK1.09.06+32.0821.35
13Mie ZagarLarvik OK1.10.44+33.4622.06
14Tone Sølie LysnesHedrum OL1.10.53+33.5522.09
15Elin BordøyHedrum OL1.10.55+33.5722.09
Jan BøhleOL Trollodiskvalifisert
Harald OmlandSkien OKikke startet

C-løypa

2 130 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Øystein AndersenLarvik OK33.2415.40
2Rita RaastadSkien OK49.52+16.2823.24
3Rolf LyePorsgrunn OL50.19+16.5523.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor