Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Mellom AAOK & VAOK / Sørløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Mellom AAOK & VAOK / Sørløp
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / OK Sør
Dato: lørdag 4 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 102 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sanna KalsåsKristiansand OK224456

Utvikling C10-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL224819
Sandra Sofie TømtIL Imås246774

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Helene VedåIL Express85011

D15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK212436
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie ChristiansenKristiansand OK222169
Mia HirschIF Trauma189015

D21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Linn Carina DalandKristiansand OK181677
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

D35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine EskelandOK Sør60712
Boyan YuanKristiansand OK61053

D45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedicte BeckmannKristiansand OK212044
Gro BørteKristiansand OK221217
Gro EideOK Sør505868
Tone HirschIF Trauma221238
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Åse Reidun KregnesKristiansand OK184648
Hege WangLillomarka OL503668

D55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK80104
Bente MestadTorridal IL236393
Mette MestadTorridal IL236434

D65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK239378
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Kari Timenes LaugenIL Imås183856
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gudveig JørundlandOK Sør181467

H9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvald KalsåsKristiansand OK224299

H11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BirkenesBirkenes IL225105

H13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering
Emil NygårdBirkenes IL225087

H15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Brage TakleKristiansand OK198046

H17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK504439
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering507052
David RundeKristiansand OK221505
Anders VestølVegårshei IL222559

H21- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Christian BøenKristiansand OK216987
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Morten HulløenKristiansand OK191221
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart507083
Henning RasmussenOL Tønsberg og omegn506632
John RundeKristiansand OK504087
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK231504
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Per Kristian TømtIL Imås206546
Halvor VassbøIL Vindbjart205986

H35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen JohannessenIL Høvdingen221274
Knud KalsåsKristiansand OK

H45- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen BirkenesBirkenes IL203397
Jan EideOK Sør505869
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Helge HodnemyrIL Vindbjart228088
Trygve LølandBirkenes IL203291
Øyvind MikkelsenKristiansand OK502231
Dag MoeKristiansand OK184578
Einar Krafft MyhrenHisøy OK234804
Guttorm NyhusBirkenes IL203294
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Dag Magne VedåIL Express400873
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Thorbjørn VærpKristiansand OK507857
Dag WangLillomarka OL197505
Vidar Georg YdseOK Sør505867
Tor ÅmdalKristiansand OK246757
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse235841

H55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK239380
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Asle KregnesKristiansand OK184642
Per LarsenKristiansand OK236333
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Lars Peder VaajeMarnardal IL501673

H65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Stein CowardOK Sør71282
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK238125
Nils Egil JohannessenIL Høvdingen507767
Widar Taxth LølandHisøy OK69685
Magne MoyOK Sør505873
Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK91631
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Erling StrandBergens TF186000
Børje SvenssonMarnardal IL195779
Leif Otto TorjusenKristiansand OK235261

H75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein R. JensenLia IL236440
Einar JørundlandOK Sør211619
Jan Petter LaugenIL Imås209755
Arild TelstøIL Vindbjart203330
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807

D17B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin HeivollSøgne og Songdalen OK
Kristin MestadTorridal IL236508
May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK239384

D17C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette Javenes FlaaBirkenes IL225005

Annonser

IOF Eventor