Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-o-treff Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-treff Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 5 januar 2019

N-åpen

2 190 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Isak AndersenNydalens SKfullført
Erik BerganKongsberg OLfullført
Laura Csucs-FenyvesiIFK Mora OKfullført
Sivert Høilund DragsethFet OLfullført
Eline KravdalGjø-Vard OLfullført
Eirik LestebergKongsberg OLfullført
Magnus LestebergKongsberg OLfullført
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud ILfullført
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKfullført
Solfrid MarthiniussenKonnerud ILfullført
Julie Gjessing SkjesetVang OLfullført

D 11-12

2 190 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK14.496.45
2Elin AxelssonLerums SOK15.09+0.206.55
3Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL21.31+6.429.49
4Marte EgerKongsberg OL24.13+9.2411.03
5Guro BrændenLillomarka OL24.56+10.0711.23

D 13-14

3 360 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK23.056.52
2Sara MartiniAsker Skiklubb25.15+2.107.30
3Marie KravdalGjø-Vard OL26.02+2.577.44
4Signe HoloFossum IF26.55+3.508.00
5Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb29.19+6.148.43
6Marie ScheeleNydalens SK31.06+8.019.15
7Martha WisløffAsker Skiklubb36.18+13.1310.48
8Maja AxelssonLerums SOK36.56+13.5110.59
9Astrid YtterbøAsker Skiklubb38.21+15.1611.24
10Anne ØstvoldHeming Orientering38.56+15.5111.35
11Synne SandvenNotodden OL40.39+17.3412.05
12Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL44.04+20.5913.06
13Maren HenriksenVang OL45.03+21.5813.24
14Mari AarsethNydalens SK49.43+26.3814.47
15Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL51.04+27.5915.11
16Johanne StorhaugKonnerud IL51.33+28.2815.20
17Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL52.44+29.3915.41
18Hanna SpangbergKonnerud IL58.59+35.5417.33
19Tiril Ebon EspedalNydalens SK1.07.47+44.4220.10
20Ingrid LestebergKongsberg OL1.33.16+1.10.1127.45
Julie BrenåsVarteig OLdiskvalifisert

D 15-16

3 490 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Melby JacobsenLardal OL22.096.20
2Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK22.35+0.266.28
3Emma Bangstad BergersenHamar OK24.12+2.036.56
4Martine SkjelsvikLillehammer OK24.59+2.507.09
5Netta Bar-NathanLillomarka OL26.01+3.527.27
6Inga Skaarer WiklundNydalens SK27.15+5.067.48
7Ane Malene KolstadFreidig28.21+6.128.07
8Ingvild GustafssonKongsberg OL29.00+6.518.18
9June Rogstad BekkevoldLøten o-lag30.25+8.168.42
10Une HoltermannPorsgrunn OL31.25+9.169.00
11Ragnhild Blom-HagenFossum IF31.37+9.289.03
12Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK34.11+12.029.47
13Maria GrovanOL Tønsberg og omegn34.23+12.149.51
14Ingunn Høst FossgardLillomarka OL36.11+14.0210.22
15Kathinka Zahl HagenFossum IF37.41+15.3210.47
16Ingrid MobråthenBotne SK38.15+16.0610.57
17Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF38.32+16.2311.02
18Emilie JohansenSandefjord OK39.22+17.1311.16
19Emma EngehultNotodden OL40.31+18.2211.36
20Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL41.10+19.0111.47
21Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK41.11+19.0211.48
22Hedda SpangbergKonnerud IL43.22+21.1312.25
23Emilie Pedersen VoldLillomarka OL50.03+27.5414.20
24Tiril HolenKonnerud IL53.52+31.4315.26
25Henriette BergLøten o-lag54.26+32.1715.35
26Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn55.52+33.4316.00
27Emma Visted-HansenGjø-Vard OL56.46+34.3716.15
28Selma Mestad HansenLillomarka OL1.13.38+51.2921.05
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILdiskvalifisert
Alina NiggliO'Juradiskvalifisert
Tiril KihleKonnerud ILdiskvalifisert

D 17- Kort

3 490 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild BrekkeNTNUI28.578.17
2Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL29.04+0.078.19
3Fanni Jauhojärvi MarkussenNTNUI29.37+0.408.29
4Idunn HaavengenNTNUI31.13+2.168.56
5Maria RostAlfta Ösa OK31.41+2.449.04
6Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL32.06+3.099.11
7Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL35.45+6.4810.14
8Kristin EgerKongsberg OL38.09+9.1210.55
9Line Bar-NathanLillomarka OL40.47+11.5011.41
10Julie EikelandOL Tønsberg og omegn44.08+15.1112.38
11Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn46.52+17.5513.25
12Lene ColquhounLillomarka OL47.09+18.1213.30
13Ann-Karin LestebergKongsberg OL55.59+27.0216.02
14Aase MestadLillomarka OL1.08.43+39.4619.41

D 17-20

6 120 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering37.076.03
2Jenny BaklidKonnerud IL37.20+0.136.06
3Synne StrandLierbygda OL38.33+1.266.17
4Marlin HaavengenKongsberg OL39.48+2.416.30
5Ina MartiniAsker Skiklubb40.23+3.166.35
6Kristine KravdalGjø-Vard OL40.24+3.176.36
7Åsne HaavengenKongsberg OL40.31+3.246.37
8Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb45.09+8.027.22
9Ingvild LangeggenKongsberg OL47.15+10.087.43
10Natalja NiggliO'Jura47.43+10.367.47
11Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL47.44+10.377.47
12Helene EgerKongsberg OL48.02+10.557.50
13Ingrid BlindheimLillomarka OL48.50+11.437.58
14Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK49.10+12.038.02
15Live ØstvoldHeming Orientering50.37+13.308.16
16Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb50.54+13.478.19
17Åsne Naadland HoloFossum IF51.34+14.278.25
18Marte Madslien BakkenNydalens SK52.55+15.488.38
19Lea HnilicaIFK Mora OK57.41+20.349.25
20Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.01.25+24.1810.02
21Maria Rørvik HaverLillomarka OL1.04.37+27.3010.33
22Andrea VaneboKongsberg OL1.06.13+29.0610.49
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Oda ScheeleNydalens SKdiskvalifisert
Idunn StrandIL BUL-Tromsøikke startet
Ingeborg RognstadHadeland OLikke startet
Oda Marie ColquhounLillomarka OLikke startet

D 21-

6 770 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Daisy KudreVärska OK Peko38.555.44
2Maren Jansson HaverstadLierbygda OL40.27+1.325.58
3Audhild Bakken RognstadEmblem IL40.29+1.345.58
4Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI41.23+2.286.06
5Ingrid StengårdFältjägarnas IF41.32+2.376.08
6Tilla Farnes HennumLierbygda OL41.40+2.456.09
7Evine Westli AndersenLøten o-lag41.55+3.006.11
8Marta UlvensøenNTNUI42.46+3.516.19
9Doris KudreVärska OK Peko43.38+4.436.26
10Åsne Skram TrømborgNTNUI45.32+6.376.43
11Anne Willkommen EikenNTNUI45.51+6.566.46
12Gabriella GustafssonIK-Vista49.23+10.287.17
13Emilie Westli AndersenLøten o-lag49.35+10.407.19
14Marit Melby JacobsenLardal OL49.39+10.447.20
15Margrethe WisløffNTNUI53.56+15.017.57
16Ingvild WangNTNUI58.56+20.018.42
17Solveig BlindheimNTNUI1.01.38+22.439.06
Marianne DæhliNydalens SKdiskvalifisert
Anna UlvensøenNTNUIikke startet

D 40-

6 120 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stine Olsen KirkevikHamar OK35.385.49
2Valborg MadslienLillehammer OK40.23+4.456.35
3Zsuzsa FeyIL Tyrving41.53+6.156.50
4Arnhild KroghOppsal Orientering53.32+17.548.44
5Ingjerd SommerstadKongsberg OL53.42+18.048.46
6Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb54.58+19.208.58
7Maiken Skirstad MoNydalens SK55.26+19.489.03
8Line SletnerLillomarka OL1.07.07+31.2910.58
9Daria NiggliO'Jura1.23.10+47.3213.35
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orienteringikke startet

D 50-

4 760 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid KvistadKongsberg OL34.567.20
2Gunhild HennumLierbygda OL35.46+0.507.30
3Isa HeggedalKonnerud IL37.31+2.357.52
4Hege SolerødGjø-Vard OL37.57+3.017.58 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Maria JonssonNydalens SK38.57+4.018.10
6Hilda ØfsthusAsker Skiklubb40.11+5.158.26
7Tone StoklandSandefjord OK44.16+9.209.17
8Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering46.21+11.259.44
9Vanja StaffOL Toten-Troll46.31+11.359.46
10Tove HeimdalKonnerud IL46.51+11.559.50
11Anne MadslienNydalens SK48.39+13.4310.13
12Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll50.41+15.4510.38
13Kristin SandvenNotodden OL52.21+17.2510.59
14Eldri HoloFossum IF53.14+18.1811.11
15Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK59.09+24.1312.25
16Merete RørvikLillomarka OL1.00.41+25.4512.44
17Astrid BrevikStokke IL1.04.17+29.2113.30
18Elin BrekkeLillomarka OL1.04.19+29.2313.30
19Mette SpangbergKonnerud IL1.07.22+32.2614.09
20Hege HeibergHadeland OL1.15.49+40.5315.55
21Jorunn BlindheimLillomarka OL1.19.32+44.3616.42
22Vibeke HøstLillomarka OL1.20.22+45.2616.53
Kari MadslienNydalens SKdiskvalifisert
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

D 60-

3 490 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Kathrine SvingheimHadeland OL31.279.00
2Lis DæhliLøten o-lag46.25+14.5813.17
3Berit RøsteRingsaker OK1.06.53+35.2619.09

H 11-12

2 190 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL12.275.41
2Jarand GustafssonKongsberg OL13.47+1.206.17
3Sigmund ØlstadFet OL14.13+1.466.29
4Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange14.34+2.076.39
5Jan Olav BerganKongsberg OL15.29+3.027.04
6Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll15.31+3.047.05
7Boye WangensteenLillomarka OL15.36+3.097.07
8Jørgen LerFet OL17.25+4.587.57
9Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL18.02+5.358.14
10Lauritz BrunborgNittedal OL18.08+5.418.16
11Melker SundstrømHestra IF18.45+6.188.33
12Josef ÖhmanGjø-Vard OL21.42+9.159.54
13Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL22.23+9.5610.13
14Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK24.27+12.0011.09
15Alfred Holtan SanderudLillomarka OL35.47+23.2016.20
16Silas Mestad HansenLillomarka OL54.39+42.1224.57
Gaute SkjønhaugFet OLdiskvalifisert

H 13-14

3 360 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL26.377.55
2Even LienGjø-Vard OL29.26+2.498.45
3Gabriel GjoneSandefjord OK29.59+3.228.55
4Albin SundstrømHestra IF30.08+3.318.58
5Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL31.02+4.259.14
6Jonathan WoodhouseLillomarka OL36.59+10.2211.00
7Mikkel RastadAsker Skiklubb37.07+10.3011.02
8Eskil BrændenLillomarka OL37.37+11.0011.11
9Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL38.16+11.3911.23
10Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn38.38+12.0111.29
11Håvard EikRaumar Orientering39.12+12.3511.40
12Nov Bar-NathanLillomarka OL39.27+12.5011.44
13Rasmus D. EastwoodLillomarka OL41.08+14.3112.14
14Amund FlaskerudOL Toten-Troll41.30+14.5312.21
15Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK42.05+15.2812.31
16Eirik Olsen KirkevikHamar OK56.21+29.4416.46
17Torbjørn LundebyLillomarka OL1.00.21+33.4417.57
Mons Sætre LorentsenFet OLdiskvalifisert
Einar ØstvoldHeming Orienteringikke startet

H 15-16

6 120 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK34.595.42
2Lars LienGjø-Vard OL35.10+0.115.44
3Axel AaldeNydalens SK39.17+4.186.25
4Mats LindaasElverum OK41.57+6.586.51
5Jakob RastadAsker Skiklubb43.17+8.187.04
6Tobias MathisenPorsgrunn OL45.20+10.217.24
7Birk Felland SætnanFossum IF45.56+10.577.30
8Atle Nikolai WølloKongsberg OL46.02+11.037.31
9Kasper Bakken UlsethNydalens SK46.14+11.157.33
10Anders Håvard LarsenNydalens SK46.15+11.167.33
11Fridtjof ReuschHeming Orientering48.09+13.107.52
12Halvor LøkenKongsberg OL50.41+15.428.16
13Gaute BerganNydalens SK52.06+17.078.30
14Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL52.37+17.388.35
15Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb53.26+18.278.43
16Johan EgerKongsberg OL53.30+18.318.44
17Benjamin GjoneSandefjord OK54.46+19.478.56
18Erlend AuneByåsen IL55.34+20.359.04
19Arne BerganKongsberg OL56.34+21.359.14
20Gustav Andresen SkotteFossum IF59.45+24.469.45
21Arthur BrunborgNittedal OL1.01.47+26.4810.05
22Jonas AarsethNydalens SK1.04.18+29.1910.30
23Vilmer NybergAsker Skiklubb1.05.03+30.0410.37
24Henrik Kaupang LyeLarvik OK1.08.07+33.0811.07
25Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.16.48+41.4912.32
26Hallgeir BrevikStokke IL1.23.02+48.0313.34
27Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.23.54+48.5513.42
28Elias StubberudNydalens SK1.24.05+49.0613.44
Hallvard TjentlandLardal OLdiskvalifisert
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert
Henning StrandIL BUL-Tromsøikke startet

H 17- Kort

4 760 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias BenjaminsenLillomarka OL31.446.40
2Sondre LorentzenOK Silsand35.19+3.357.25
3Marius StaffOL Toten-Troll42.09+10.258.51
4Even ErlienGjø-Vard OL45.12+13.289.29
5Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb47.17+15.339.56
6Ola LestebergKongsberg OL47.25+15.419.57
7Sigurd KvammeOL Toten-Troll53.13+21.2911.10
8Pål PedersenKonnerud IL54.15+22.3111.23
9Kjetil SpangbergKonnerud IL56.07+24.2311.47
10Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.02.51+31.0713.12
11Jo Randar HolmøyHadeland OL1.24.07+52.2317.40
Per Ivar SveheimOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
Snorre SlokvikNotodden OLdiskvalifisert

H 17-20

6 770 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Clemet WisløffAsker Skiklubb34.365.06
2Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL35.09+0.335.11
3Aslak HeimdalKonnerud IL35.13+0.375.12
4Eskil FrøislandVang OL35.23+0.475.13
5Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb36.41+2.055.25
6Isak JonssonNydalens SK37.13+2.375.29
7Trygve MyhrAsker Skiklubb37.14+2.385.29
8Njaal Ellegaard MelbyVang OL38.08+3.325.37
9Sondre YtterbøAsker Skiklubb38.22+3.465.40
10Even LindaasVang OL38.36+4.005.42
11Jens Johan BrekkeLillomarka OL38.57+4.215.45
12Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK39.03+4.275.46
13Kristian ØstermannHeming Orientering43.59+9.236.29
14Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering44.08+9.326.31
15Felix FinsrudAsker Skiklubb44.40+10.046.35
16Jostein Svaland DaleVang OL45.03+10.276.39
17Tobias EspedalNydalens SK45.11+10.356.40
18Eirik Høst FossgardLillomarka OL49.04+14.287.14
19Elias Skjolden SørensenLillomarka OL52.15+17.397.43
20Simen BallangrudOL Toten-Troll53.32+18.567.54
21Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn57.06+22.308.26
22Åsmund SlokvikNotodden OL59.33+24.578.47
23Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.01.02+26.269.00
24Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1.02.22+27.469.12
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Lavran ThorstensenNTNUIdiskvalifisert
Emil AxelssonLerums SOKikke startet

H 21-

8 440 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Hol MoholdtWing OK38.384.34
2Jørgen MadslienNTNUI40.38+2.004.48
3Jørgen BaklidKonnerud IL41.53+3.154.57
4Bjørnar KvåleHadeland OL42.11+3.334.59
5Mattis JaamaVärska OK Peko43.10+4.325.06
6Petr HorvátSK Severka Sumperk43.20+4.425.08
7Audun HeimdalKonnerud IL44.03+5.255.13
8Ove SætraHadeland OL44.23+5.455.15
9Håvard HagaNydalens SK46.28+7.505.30
10Øystein Kvaal ØsterbøWing OK46.42+8.045.31
11Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb46.44+8.065.32
12Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering48.21+9.435.43
13Gjermund HaldenNydalens SK48.29+9.515.44
14Filip GrahnHestra IF50.12+11.345.56
15Klaus CsucsIFK Mora OK50.33+11.555.59
16Øyvind WatterdalHadeland OL51.34+12.566.06
17Olai Stensland LillevoldNTNUI52.28+13.506.12
18Tarjei HoloNTNUI53.35+14.576.20
19Kevin HallopVärska OK Peko54.51+16.136.29
20Håvard Mo VaadalNTNUI54.57+16.196.30
21Aksel MadslienNTNUI57.16+18.386.47
22Sander H. RogndokkenNydalens SK57.43+19.056.50
23Rasmus Rørholt TheisenNTNUI59.42+21.047.04
24Håvard Sandstad EidsmoFreidig1.00.17+21.397.08
Martin Borge HeirFossum IFdiskvalifisert
Bojan BlumensteinNydalens SKdiskvalifisert
Øyvind WiggenByåsen ILdiskvalifisert

H 40-

6 770 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen RøsteKongsberg OL43.426.27
2Knut Jostein SætnanFossum IF44.47+1.056.36
3Øystein RastadAsker Skiklubb45.17+1.356.41
4Øyvind LienGjø-Vard OL45.24+1.426.42
5Torbjørn Blom-hagenFossum IF46.20+2.386.50
6Kenneth BilstadVang OL47.40+3.587.02
7Sigmund HansenGjø-Vard OL48.19+4.377.08
8Torgeir AuneByåsen IL49.36+5.547.19
9Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL50.55+7.137.31
10Steinar EastwoodLillomarka OL52.43+9.017.47
11Martin ØhmanGjø-Vard OL53.07+9.257.50
12Bjørn WangensteenLillomarka OL53.39+9.577.55
13Jens TjentlandLardal OL1.00.29+16.478.56
14Sverre WisløffAsker Skiklubb1.04.17+20.359.29
15Per Olav AndersenVang OL1.08.26+24.4410.06
Odd-Ivan LorentzenOK Silsanddiskvalifisert
Knut Ivar JohansenSandefjord OKdiskvalifisert

H 50-

6 120 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tommy OlsenHamar OK37.026.03
2Erlend SlokvikOL Toten-Troll37.16+0.146.05
3Lasse ArnesenHeming Orientering41.17+4.156.44
4Kim Farnes HansenLierbygda OL42.45+5.436.59
5Björn AlbinssonIFK Mora OK43.44+6.427.08
6Syver LøkenKongsberg OL44.22+7.207.14
7Jon Iver BakkenNydalens SK45.23+8.217.24
8Ole Petter HaugenNydalens SK45.24+8.227.25
9Øystein HoloFossum IF45.38+8.367.27
10Romualdas KazimieraitisLillomarka OL46.05+9.037.31
11Terje BlindheimLillomarka OL47.36+10.347.46
12Stein Arne NegårdVang OL50.08+13.068.11
13Svein Terje KolstadFreidig50.13+13.118.12
14Rune EngehultNotodden OL52.43+15.418.36
15Nils Harald StaffOL Toten-Troll53.39+16.378.45
16Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL54.05+17.038.50
17Roar PedersenOppsal Orientering56.28+19.269.13
18Øystein WiggenByåsen IL56.37+19.359.15
19Harald Eide-FredriksenHeming Orientering57.39+20.379.25
20Roger ØstvoldHeming Orientering1.00.44+23.429.55
21Dag BrenåsVarteig OL1.04.23+27.2110.31
22Lars Audun VoldLillomarka OL1.07.35+30.3311.02
23Knut GjoneSandefjord OK1.13.34+36.3212.01
24Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.17.23+40.2112.38
Geir Holm GundersenSturla, IFdiskvalifisert
Jurg NiggliO'Juradiskvalifisert
Bjørn MartiniAsker Skiklubbdiskvalifisert
Per GustafssonKongsberg OLdiskvalifisert
Trond GjelstadSandefjord OKdiskvalifisert
Sören JonssonNydalens SKdiskvalifisert
Magne BrændenLillomarka OLdiskvalifisert
Gjermund GravirAsker Skiklubbikke startet

H 60-

4 760 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag33.196.59
2Frode BergersenHamar OK36.45+3.267.43
3Erik HaugenRingsaker OK52.16+18.5710.58
4Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn57.35+24.1612.05

H 70-

3 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Vegard LundeLillehammer OK56.0816.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor