Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Romeriksløpet 2019

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Romeriksløpet 2019
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: søndag 5 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 421 påmeldte deltakere.

N-åpen (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Brenna-LundNittedal OL242453
Linne EversRaumar Orientering225048
Solveig EversRaumar Orientering224789
Emma Margrethe FinstadRaumar Orientering223929
Ida Berge GjellestadNydalens SK231519
Martine Cecilie JensenRaumar Orientering
Oliver JensenRaumar Orientering
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering234274
Eirill Johanne Andersen MariboRaumar Orientering97281
Askil MestadRøyken OL
Eirill MestadRøyken OL
Ildrid MestadRøyken OL
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK170602
Martin finstad PaulsbergEidsvoll OL
Signe Drange RuudRøyken OL225370
Ivar Røise SaxhaugRaumar Orientering233779
Per Taje SkeieRaumar Orientering217808
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering225192
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering225032
Silje StrandLierbygda OL505070
Nora Vollen SataøenRond OL
Frode WallbergHeming Orientering

D 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline KravdalGjø-Vard OL224356

D 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silja BerstadHeming Orientering211293
Eline Eggen AndreassenRaumar Orientering213141
Maren Julie FinstadRaumar Orientering167071
Unni GlomnesRaumar Orientering225463
Leah HanneborgØstmarka OK224400
Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering211725
Alida HertzenbergFossum IF234272
Ingrid Merete JebsenIL Heming
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212077
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Åse LuråsOppsal Orientering223907
Helene ScheeleNydalens SK211807
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering223850

D 13-14 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Ella Sofie Gudim HaugRaumar Orientering213190
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Signe HoloFossum IF193896
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Tuva HøyerFossum IF225161
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering212599
Sara MartiniAsker Skiklubb508560
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Pauline MyklebustIL Koll223486
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb507222
Marie ScheeleNydalens SK213757
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK213819
Nora SørbergRaumar Orientering203318
Gunde TumelionisFossum IF228473
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering223944

D 15-16 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mille Baastad BergTyrving IL211509
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Eileen BjanesTyrving IL210911
Mari BrendeFossum IF505202
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Vida Helland-HansenTyrving IL217061
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Linnea HolstTyrving IL192323
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364
Ingrid LuråsOppsal Orientering223657
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Astrid RognstadHadeland OL180263
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Frida SolsrudNydalens SK187089
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Pia Young VikNydalens SK502698
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 17- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Emma GreenNydalens SK408094
Ingrid HasaasFossum IF195946
Agnethe HasliBækkelagets SK501170
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Iris HolstTyrving IL181925
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116
Marie Hammer IversenØstmarka OK504481
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802
Sofie JohanssonVang OL211191
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Mina JørgensenTyrving IL200361
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Emma Meyer LarssonTyrving IL507046
Marie LilandNydalens SK500589
Alexandra LinløkkenØstmarka OK208390
Ea LunøeNydalens SK502930
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering203009
Line Drange RuudRøyken OL193703
Oda ScheeleNydalens SK501067
Katja SynsfjellRaumar Orientering193867
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068
Ada WulfsbergNydalens SK501377
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 17-B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Laila Eriksen BlomFet OL213174
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Kari LundNittedal OL214330
Gunnhild LuråsOppsal Orientering507320
Gunhild MyhrAsker Skiklubb207399
Inger SvalandOL Vallset/Stange506225

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Atanaska BedelevaNydalens SK185847
Monica BerglundRingerike OL507952
Linda FredhOK Moss506342
Astrid KravdalGjø-Vard OL201989
Katrine Finstad LandTyrving IL92132
Sigrid Melander VieFossum IF228272
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering207827

D 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paula BerstadHeming Orientering507771
Lene ColquhounLillomarka OL205926
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Arnhild KroghOppsal Orientering504688
Katja MjøsundNydalens SK500188
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Bodil NordenströmFossum IF191346
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Line SletnerLillomarka OL77441
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740

D 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
Marit B. EithunNittedal OL192163
Hege FeiringTyrving IL186189
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Katrine HolenØstmarka OK220802
Eldri HoloFossum IF193878
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Kathrine LunøeNydalens SK500164
Kari MadslienNydalens SK201959
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Trine OldernesLillomarka OL168298
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Nora SkauenTyrving IL182125
Ida SyversenRøyken OL500585
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK229470
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb500272

D 55- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Anne DahlNydalens SK192454
Anne Berit EidNydalens SK500280
Anne Margrete HammerØstmarka OK187190
Linda HanssenØstmarka OK203515
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Britt Laila NilsgårdRøros IL483749
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb502139
Kjersti RønningHamar OK508979
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering224060

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering181663
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Margaret RoseveareOppsal Orientering74969

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger FinstadRaumar Orientering203320
Eva TaraldrudIndre Østfold OK236428

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560

H 9-10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK213437
Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL502094
Christian Berge GjellestadNydalens SK231394
Linus Mestad HansenLillomarka OL501506
Herman Finstad LandTyrving IL213288
Rasmus MjøsundNydalens SK220790
Ole Jacob MyklebustIL Koll234529
Odin Vie StrislandFossum IF213256
Simen ÅnensenOppsal Orientering225108

H 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Silas Mestad HansenLillomarka OL501508
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Jacob Finstad LandTyrving IL203319
Jørgen LerFet OL4015293
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering234332
Eskil OlaussenOppsal Orientering231520
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF213257
Gaute SkjønhaugFet OL213595
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Josef ÖhmanGjø-Vard OL212564
Sigmund ØlstadFet OL213162

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofus Mestad HansenLillomarka OL501507

H 13-14 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL233961
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL224431
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Håvard EikRaumar Orientering225034
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Jonas HickenIL Koll
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Even LienGjø-Vard OL217882
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL212042
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Henrik NybergAsker Skiklubb228517
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK191587
Mons Sætre-LorentzenFet OL225577
Einar ØstvoldHeming Orientering197959
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias AndenæsAsker Skiklubb223678
Even EnghRaumar Orientering213652
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering192333
Linus MjøsundNydalens SK202161

H 15-16 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Harald MansaasFet OL225522
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Elias StubberudNydalens SK500557
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Birk Felland SætnanFossum IF213433

H 17- (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Audun BerganNydalens SK501605
Lars BerglundRingerike OL504705
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Søren BobachDansk Orienterings-Forbund200704
Kenneth BuchDansk Orienterings-Forbund186164
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering181662
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Morten FredhOK Moss208419
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb207589
Håvard GundersenRaumar Orientering211984
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Stein H. HagenFossum IF504815
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Haakon IngvaldsenNittedal OL225208
Niklas IngwersenDansk Orienterings-Forbund186424
Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK206185
Kristoffer JacobsenTyrving IL502358
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL508333
Steinar KollerudLillomarka OL174825
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Jason Krogh-PedersenDansk Orienterings-Forbund
Øyvind LundRaumar Orientering193089
Asgeir MjøsundNydalens SK508244
Beat RothNydalens SK221016
Henrik Drange RuudRøyken OL502540
Christian SchiveNydalens SK207789
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Lars Young VikNydalens SK204299
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
August Syrdal ØenHeming Orientering501505

H 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christopher G HøeRaumar Orientering224969
Erik NæssØstmarka OK227720

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OL219117
Erling HobølOppsal Orientering201869
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Aksel OlsenAsker Skiklubb505300

H 45- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Anders FærdenKolbotn og Skimt OL236731
Kyrre GranFet OL180192
Olav HasaasFossum IF192554
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Johan JebsenHeming Orientering204665
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Arild NyhaugAsker Skiklubb204534
Magne OmestadNydalens SK509001
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745
Pål SommerheinFossum IF401132
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL504476
Knut Johan WinsvoldØstmarka OK212502
Sverre WisløffAsker Skiklubb228399
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H 50- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK508242
Arild AndresenFossum IF165904
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL500222
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Nils BerganNydalens SK191246
Terje BlindheimLillomarka OL504686
Geir BråtenVegårshei IL245669
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Anders FlågenHeming Orientering154241
Christian GrotnesTyrving IL221251
Jostein HaugOL Vallset/Stange200561
Jens Christian HolstTyrving IL192324
Rolf HustvedtOppsal Orientering501277
Fredrik HøyerFossum IF205548
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Einar LunøeNydalens SK177011
Pål MyklebustIL Koll224718
Svein OtterleiØstmarka OK224118
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740
Frode StrislandFossum IF229636
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

H 55- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Roar ByeModum OL193869
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Øyvind HelmersenFet OL201988
Øystein HoloFossum IF502112
Andreas HuberHamar OK211653
Håkon JendalFossum IF214746
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Stein Arne NegårdVang OL507609
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL508330
Trygve RognstadHadeland OL179970
Tom RådahlTyrving IL501131
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Petter GullikstadRøros IL483728
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL200005
Lars HjermstadFossum IF219123
John HofossHadeland OL503035
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Einar JensenNydalens SK200777
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Bjørn WilladssenHeming Orientering226063

H 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Svein S JacobsenTyrving IL226293
Petter NæssOppsal Orientering506677
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Tor TrøanHadeland OL501084
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Odd GundersenRaumar Orientering500042
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL214964

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav HøiåsVang OL188709
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian OmestadKristiansand OK166418
Hans Haug RuudRaumar Orientering157040
Arne Chr. ScheieØstmarka OK204305

Direkte C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders GauslaaRond OL
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll223696
Hege Norstad MariboRaumar Orientering192332

Direkte B (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi BjordalOppsal Orientering89470
Hanne BrendeFossum IF165993
Mats ByfuglienKlubbløs81002
Jane Karine HelmersenFet OL225150
Kyrre SataøenRond OL71970
Sverre StrandLierbygda OL149009
Beate UndebergetOppsal Orientering248750
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering181795
Tone VollenRond OL

Direkte AK (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi BudahlFet OL201813
Haakon DolvenAsker Skiklubb228441
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Jøran KristensenHeming Orientering233943
Ivar MestadRøyken OL506932
Lotta MyhreIL Koll507970
Kristin Vollen SataøenRond OL71972
Martin SkytterenOdal OL - Orientering204566
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115

Direkte AL (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Kine DirroMåren OK203777
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Steinar HansenLillomarka OL501455
Espen JernbergNydalens SK211283
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Aase MestadLillomarka OL224288
Øystein RastadAsker Skiklubb212379
Vidar StrandLierbygda OL169008

Annonser

IOF Eventor