Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Fossumløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Fossumløpet
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 19 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 288 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Henrik DuvaasFossum IF228545
Isabelle HopsnesFossum IF234324
Elias MolundTyrving IL71545
Emil RostrupØvrevoll-Hosle
Ingvild Vie SollieFossum IF225009

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celine Amlie BrennaHeming Orientering221393
Maja Flydal JenstadFossum IF228454
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Ellinor ThommessenIL Heming233989

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silja BerstadHeming Orientering211293
Charlotte HopsnesFossum IF216899
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Helene ScheeleNydalens SK211807
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Kristine WoldeneFossum IF234578

D 13-14 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Signe HoloFossum IF193896
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Tuva HøyerFossum IF225161
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL178483
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL211703
Marie ScheeleNydalens SK213757
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Nora SørbergRaumar Orientering203318
Elise ThorsengFossum IF193878
Anna Mæhre TorjussenFossum IF212030
Gunde TumelionisFossum IF228473
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Lund HovdenTyrving IL508240
Malin MichelsenFossum IF500149
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb507222

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marielle MichelsenFossum IF500151

D 15-16 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mille Baastad BergTyrving IL211509
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Ella BerstadHeming Orientering237773
Eileen BjanesTyrving IL508807
Mari BrendeFossum IF505202
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Vida Helland-HansenTyrving IL217061
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL509575
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Marie SaugestadNydalens SK501013
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Kristine SolbakkenTyrving IL505502
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Pia Young VikNydalens SK502698
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 17-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018

D 17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Stella HolmboeTyrving IL191265
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802
Emma Meyer LarssonTyrving IL507046
Marie LilandNydalens SK500589
Ingrid Lund HovdenTyrving IL500311
Oda ScheeleNydalens SK501067
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801

D 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK500881
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL189019

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL506920
Ingrid BergeTyrving IL504508
Elen Katrine Skjerve BredesenFrol IL507199
Kristine FjeldboTyrving IL508140

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Astrid KravdalGjø-Vard OL201989

D 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paula BerstadHeming Orientering507771
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740

D 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege FeiringTyrving IL186189
Åshild FlatebakkenTyrving IL220908
Jeanette KohtAsker Skiklubb503913
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Ida SyversenRøyken OL500585
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb500272
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL208001

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti HovFossum IF506132
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb502139
Kjersti SkantzeTyrving IL245627
Eva SyversenRøyken OL222663

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergeTyrving IL200025
Berit DanielsenTyrving IL220726
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unn EllefsenTyrving IL208927
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL483028

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF502419

H -10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander AndenæsAsker Skiklubb213156
Aron BjørkeFossum IF234541
Martin Amlie BrennaHeming Orientering221207
Jakob Weider EgnerFossum IF213249
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb225349
Sindre Nikolai HolmboeTyrving IL213499
Thomas Kaggerud HellandFossum IF234265
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering234274
Age KristvikFossum IF225307
Hans Wilhelm ThommessenHeming Orientering234196

H 11-12 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Falck-ØienFossum IF
Henrik Mikkelsen ForosFossum IF225237
Fredrik GrønsethFossum IF225171
Håvard Torsgard IhlerFossum IF234574
Magnus Flydal JenstadFossum IF212370
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Mikkel MichelsenFossum IF500159
Magnus MolundTyrving IL213376
Even Nygård ThorsengFossum IF213095
Jakob OstherFossum IF213236
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF213257
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Anders Vik VierliFossum IF225298
Rasmus Vik VierliFossum IF225283
Boye WangensteenLillomarka OL212131
Sebastian WettergreenFossum IF225329

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert Vie SollieFossum IF213196

H 13-14 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering217702
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Erlend BakkeFossum IF211772
Nov Bar-NathanLillomarka OL233961
Håkon BogasonLillomarka OL201440
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Håvard EikRaumar Orientering225034
Jonas HickenIL Koll247817
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Even LienGjø-Vard OL217882
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL509466
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK191587
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias AndenæsAsker Skiklubb223678

H 15-16 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Lars LienGjø-Vard OL508130
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Elias StubberudNydalens SK500557
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Henrik WoldeneFossum IF411520

H 17-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Didrik BredesenLillomarka OL245299

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793

H 17-18 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb200255
Ådne SkjærsteinTyrving IL502428
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Lars Young VikNydalens SK204299
August Syrdal ØenHeming Orientering501505

H 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb207589
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK184997
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Beat RothNydalens SK221016
Vegard RuttenborgTyrving IL177243
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Anders VisterNydalens SK209926

H 21B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik NæssØstmarka OK227720
Per SørbergRaumar Orientering203427

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ottar WiklundNydalens SK190668

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OL509032
Morten WettergreenFossum IF504085

H 45- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SK239022
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Ulf BrennaHeming Orientering506946
Kyrre GranFet OL180192
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Geir HoffTyrving IL505538
Christian HolmboeTyrving IL211365
Jan Anders IstadAsker Skiklubb487950
Hallvard KorenOK Moss504468
Jøran KristensenHeming Orientering233943
Per KällvikÅmåls OK508030
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Asgeir LiumFet OL509002
Kjetil MolundTyrving IL211366
Morten MoslandOppsal Orientering402241
Pål SommerheinFossum IF401132
Bjørn WangensteenLillomarka OL508145

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Hallvard BergTyrving IL203634
Nils BerganNydalens SK191246
Erik BorgIL Koll402917
Magne BrændenLillomarka OL83067
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Anders FlågenHeming Orientering154241
Rolf HustvedtOppsal Orientering501277
Trond LundTyrving IL501010
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 55- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roger BirkelandFossum IF201955
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub227617
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Tore KjølsethNydalens SK505672
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Johan LundeIL Koll206911
Torkjel NesheimTyrving IL190573
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL180351
Tom RådahlTyrving IL501131
Paul WadeFossum IF243848
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Martin GranlyLillomarka OL181270
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Egil RundbergetNydalens SK509107
Don SkantzeTyrving IL245626

H 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Svein S JacobsenTyrving IL226293
Morten JohannessenRøyken OL229667
Petter NæssOppsal Orientering506677
Magne VollenOslostudentenes IK91022

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut G KarlsenHeming Orientering221243
Helge LyeTyrving IL219198

H 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Jan JansenOK Moss195769
Kåre KnudsenIL GeoForm186891
Øystein MadsenHaugerud IF508982
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL174746
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK508534
Per MeilandLommedalens IL214982

Direkte A lang (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein BjørkeVBIL206487
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Morten Nilstad PettersenTyrving IL222251
Anders Puntervold HammerAsplan Viak BIL
Johan SvedbergHeming Orientering504576
Berit Sofie WiklundNydalens SK216706
Jo WiklundNydalens SK197849
Ragne WiklundNydalens SK501588

Direkte A kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Haakon DolvenAsker Skiklubb228441
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Øyvind HelmersenFet OL201988
Arild NyhaugAsker Skiklubb204534
Aksel OlsenAsker Skiklubb505300
Fredrik SaugestadNydalens SK502706

Direkte B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BjanesTyrving IL210911
Ingrid BrendeFossum IF165993
Jane Karine HelmersenFet OL225150
Kristine KolshusOppsal Orientering506820
Ingrid SkaarerNydalens SK205516
Camilla StridsklevTyrving IL169675
Tale Mæhre TorjussenFossum IF213726

Direkte C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine AndenæsAsker Skiklubb215055
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Vera HalsaaAsker Skiklubb225308
Katrine SolbakkenTyrving IL217553

Annonser

IOF Eventor