Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: tirsdag 9 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 230 påmeldte deltakere.

D/H-10N (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AldenAskøy OL213699
Håkon AldenAskøy OL213590
Anders Rønnestad DørmænenVaregg Fleridrett204553
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006
Amund Eeg GenbergIL Gular504680
Filip HausvikAskøy OL213340
Iben HausvikAskøy OL213697
Markus Heldal HersvikFana IL
Marie KjærgårdGneist, IL236775
Gard Nystuen SolliAskøy OL242416
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL242409
Marie Egeland StoroGneist, IL158529

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristina FintlandGneist, IL507667
Emilie SolvikGneist, IL500167

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Serck-HanssenTIF Viking82121

Åpen N (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne-Rikke AldenAskøy OL213596
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Astri Ese HoleBergens TF226153
Sven Arild JohannessenAskøy OL197151
Sissel-Ingunn NordstadVaregg Fleridrett
Camilla NystuenAskøy OL197153
Georg PicotIL Gular502072

D-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Ylva MagnussenTIF Viking195797
Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking195915
Live Albertsen MjeldeTIF Viking195917

H-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking223800
Emil HeksemFana IL223569
Jonas Breistein PedersenTIF Viking195916

D11-13 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Erica Juliet EideFana IL
Hedda Jansson RønnestadFana IL223610
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett174189
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL213322
Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL213266
Sofia Daltveit SlettebøFana IL213455
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

H11-13 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Mats Askeland HalvorsenGneist, IL236777
Kirill EikangerGneist, IL212188
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

Åpen C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica Askeland HalvorsenGneist, IL236726
May-lill DammTIF Viking220770
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett198056
Ragnar KayserFana IL207632
Magne RaadalFana IL235218
Kari SecherBergens TF244744
Margrete SolvikGneist, IL500046
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792
Wenche Irene ThomassenVaregg Fleridrett188781

D12-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Erle Schjølberg EvensenGneist, IL236784
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Judit M. MøllerFana IL
Helene NysæterBergens TF191281
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Karoline StrandenesFana IL213524

H12-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett225456
Oskar HeksemFana IL213352
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949

D50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TF63734
Annhild FetveitFana IL213415
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Anne GjestemoenBergens TF91266
Nina GogaBergens TF184202
Siren GreveBergens TF211515
Nina Lokøen KnudsenGneist, IL207694
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Mai Helen LingaIL Gular507657
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Marit NipenGneist, IL503975
Rannveig SolliAskøy OL500609
Birgitte TorbjørnsenIL Gular502572
Eli VerstoIL Gular195736
Turid VrålstadVaregg Fleridrett136920

D65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Berit HegdalBergens TF215429
Bjørg MidttunBergens TF228104
Astrid OrmbergFana IL222630
Ingrid RollFana IL187032
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Nina SoligardBergens TF217014

Åpen B (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Karianne AlsakerÅrstad IL89552
John Olav AlvsvågFana IL91058
Bjørn BataldenFana IL195907
Roar BergeVaregg Fleridrett222652
Inga Beate BøeFana IL501120
Jan Erik ClaussenFana IL501382
Stella S. DahleFana IL233713
Marie DymbeGneist, IL503935
Sindre EkrheimBergens TF165469
Otto Grahl-NielsenBergens TF185833
Per HauglandÅrstad IL211480
Marianne HeksemFana IL
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Jesper JordeVaregg Fleridrett
Jorunn KjærgårdGneist, IL
Tore LidVaregg Fleridrett195804
Erling Bell LysakerFana IL94932
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Ketil NummedalFana IL202154
Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb184530
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Iris SkageGneist, IL204738
Kjell SkageGneist, IL158528
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett222635
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675
Halvor Fetveit SundalFana IL213178
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Per VikaneFana IL221409

D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Kristine Bog VikaneFana IL213410

H15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Hans RogstadkjernetBergens TF226058
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

D17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett507838
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Ingunn Torød BusetGneist, IL204708
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Kirsti LysakerFana IL191280
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184467
Rannveig NordhagenFana IL237735
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Marianne NummedalFana IL79898
Liv OrmbergGneist, IL241345
Linda RykkjeVaregg Fleridrett184660
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225

H50- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AuglandBergens TF402911
Øistein BøeFana IL200454
Kjetil DammTIF Viking215576
Ove DrangeVaregg Fleridrett222569
Rune ErdalSamnanger IL92470
Knut GjestemoenBergens TF239562
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Jan HauglandÅrstad IL211518
Bjørn HøllelandFana IL211193
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Svein LingaIL Gular181793
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Tord Bell MykingFana IL225325
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Helge NysæterBergens TF191385
Sverre Johan NærheimIL Gular507665
Sverre OttesenVaregg Fleridrett222676
Helge RosenlundVaregg Fleridrett506825
Dag Terje RøenSamnanger IL178151
Erik Serck-HanssenTIF Viking
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett222690
Peter StoykovSamnanger IL92469
Torgeir StrandFana IL208120
Lars SveenBergens TF187123
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Matti TorgersenBergens TF201948
Ørjan TotlandTIF Viking503098
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630

H65- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Kristian Hj. FalchIL Gular221511
Knut Erik GulbrandsenFana IL186163
Dagfinn HoleBergens TF216755
Gunnar KnudsenTIF Viking183844
Harald LyngtunFana IL199758
Einar NordåsFana IL207751
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Øistein PaulsenBergens TF226059
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
Tor SørevikTIF Viking507951
Per VoldFana IL220842

Åpen AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan EikangerIL Gular184233
Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb191069
Runar SivertsenBergens TF244641

H17- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Eirik BjørkevollOdda OL229601
Andreas DaleBergens TF201918
Bjarte EikangerGneist, IL502476
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Lars FjellangerFana IL168854
Erlend GjestemoenBergens TF244686
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Geir HeksemFana IL504454
Arne JohannesenIL Gular502587
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Magne KnudsenGneist, IL207802
Birk Bell LysakerFana IL211313
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkVaregg Fleridrett507947
Andreas NysæterBergens TF226165
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Espen RognsvågOs Orienteringsklubb502090
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Martin StustadKlubbløs204754
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb91559
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett174093
Jan Ove VindenesAskøy OL213767

D19- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett500166
Linnea GustafssonUddevalla OK407851
Helen MartinsenIL Gular209975
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669
Synne SkjærsteinTyrving IL502453
Arnfrid SkjævelandStord Orientering199287
Dagrun Daltveit SlettebøFana IL213390

Annonser

IOF Eventor