Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: lørdag 4 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 97 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn BlystadStavanger Orienteringsklubb505635
Marit BlystadStavanger Orienteringsklubb234017
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Rikke Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering506357
Øystein Øye RossebøSauda Orienteringsklubb225442
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering242512

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Miriam SveenHaugesund IL Orientering217721
Anna TaksdalGanddal IL508199
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Milla Hauge SkattkjærHaugesund IL Orientering

D15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sara HetlandHaugesund IL Orientering212852
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Madli HjermannHaugesund IL Orientering506355
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388

D 50 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb184327
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

D 70 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orientering
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering505592
Filip SveenHaugesund IL Orientering217885
Benjamin SævikHaugesund IL Orientering225740

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering506226
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering211761
Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering505593
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Benjamin VikseHaugesund IL Orientering239375

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065

H 13-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik Waage NilsenHaugesund IL Orientering
Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)223698
Lars WikstrømHaugesund IL Orientering211748

H15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266

H 17- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)507650
Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering505484
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)507762
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb216847
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering506361
Arild SvihusGanddal IL206298
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering506778
Bjørn Egil VikseHaugesund IL Orientering239374
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering222580
Trond LamarkGanddal IL184425
Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag209430
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Oddvar TaksdalGanddal IL501146

H 70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Kjell SvihusGanddal IL501674

H 60 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464

Annonser

IOF Eventor