Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Odalsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Odalsløpet
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: søndag 28 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 150 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Samantha BalagtasOdal OL - Orientering215953
Sivert DåsnesVang OL188886
Emma Margrethe FinstadRaumar Orientering223929
Tiril HaugenOdal OL - Orientering216089
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL81001
Tryggve Svergja RustadRaumar Orientering400835
Mari StenbergVang OL217811

D 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Celine Amlie BrennaHeming Orientering221393

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marianne BergersenEidskog OL77387
Mina Bleken RudVang OL213580

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Marissa BergersenEidskog OL84769
Nora SørbergRaumar Orientering203318

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aasne Sofie EllevoldOdal OL - Orientering217760

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Linda EngenRaumar Orientering227714
Sofie JohanssonVang OL211191
Kaisa SvergjaRaumar Orientering184454
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005

D 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhOK Moss506342
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Tone Bleken RudVang OL173480
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481
Mari TaraldrudRaumar Orientering39593

D 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Eli StensliLøten o-lag501070

D 55- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisa AnnersandOK Tyr195905
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK506653
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag507028
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Ida EngenRaumar Orientering228076
Bente GrøndalenHamar OK502992
Linda HanssenØstmarka OK203515
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Anne Grethe RustadRaumar Orientering88365
Marianne SpanliLierbygda OL187106
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Berit RøsteRingsaker OK153306
Eva TaraldrudIndre Østfold OK236428

H 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Amlie BrennaHeming Orientering221207

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL212765
Asbjørn LandeEidskog OL505632
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL211805
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL224469

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola DåsnesVang OL188854
Ragnar LandeEidskog OL505675

H 17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL220950
Ulf BrennaHeming Orientering506946
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK63823
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Håkon DåsnesVang OL215534
Philip FøyenEidskog OL220763
Håvard GundersenRaumar Orientering211984
Anders HagaRaumar Orientering195480
Ove Antvord HaugereidVang OL188987
Eivind LandeEidskog OL500534
Svein NygårdLillomarka OL229680
Jan Ola PedersenVang OL506425
Pål StenbergVang OL217007
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten FredhOK Moss208419
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014

H 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Ivar BergersenEidskog OL212791
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL222168
Niklas StolpeEidskog OL227621
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL504476
Svein ThorsbergGrue IL222088

H 55- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav BakkenØstmarka OK203514
Harald BergeLøten o-lag224526
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL229660
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Knut EngenRaumar Orientering228075
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Erik GrøndalenHamar OK502997
Pål Woldstad HanssenEiker OL507670
Morten KongsbergTyrving IL502383
Anders KronbergRaumar Orientering215615
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Stein Magnus MoenGrue IL89091
Bård NatvigNittedal OL217340
Stein Arne NegårdVang OL507609
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK411832
Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK198675
Egil RundbergetNydalens SK509107
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Kristian StorsveenLøten o-lag505814
Tor StrandRaumar Orientering74968
Jan SveenRaumar Orientering501365
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Leif S. ThingsrudØstmarka OK79098
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 65- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje AntonsenRaumar Orientering97280
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Leif BillingsøEidskog OL241825
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Odd GundersenRaumar Orientering500042
Olav JuliussenRingsaker OK507756
Arne LandeBø OL504467
Terje MalmHamar OK206901
Knut MalmoRingsaker OK501243
Stein NordviElverum OK506958
Petter NæssOppsal Orientering506677
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Knut SkjesetVang OL506948
Tor SolbergseterAustmarka IL208625
Roar SætabergetLunderseter IL227482
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klaus EngenEidskog OL216401
Trond FeiringHamar OK202135
Elling FrøvollSturla, IF195892
Olav HøiåsVang OL188709
Hans LarsenRaumar Orientering487955
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

Utvikling N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Julie FinstadRaumar Orientering223651
Elise MobrennaOdal OL - Orientering217779
Tristan ZainalOdal OL - Orientering204718

Utvikling C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel AasnessOdal OL - Orientering217652
Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst63786

Utvikling B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil SkytterenOdal OL - Orientering215951

Direkte A (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sjur GrindstuenIndre Østfold OK190252
Solveig StenbergVang OL92070

Direkte B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OK92332
Erik NæssØstmarka OK227720
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Inger SvalandOL Vallset/Stange506225
Per SørbergRaumar Orientering203427

Direkte C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AndersenLøten o-lag214744
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Berit DalheimLunderseter IL227480
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Liv SimonsenOK Øst206440
Tor SimonsenOK Øst203006

Annonser

IOF Eventor