Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM sprint - Ringsakersprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM sprint - Ringsakersprinten
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 12 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 155 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Niklas BakkeLøten o-lag68051
Felix BerntsenRingsaker OK
Mats BerntsenRingsaker OK
Odin Østby HaaveRingsaker OK237526
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Bea Langgård MunchLillehammer OK234215
Mari Børke SætabergetVang OL
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126
Nora Vollen SataøenRond OL

D 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AntonsenRingsaker OK224138
Maren Bleken RudVang OL211885
Tiril Østby HaaveRingsaker OK242516
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina Bleken RudVang OL213580
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Marte Libak- FeiringVang OL234524
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise MobrennaOdal OL - Orientering217779
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma DåsnesVang OL213609
Anne FrøislandVang OL213777
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agnethe HasliBækkelagets SK501170
Kamilla LomeHamar OK189071
Marion Halvorsen NustadLillehammer OK217338
Ingeborg RognstadHadeland OL504226
Berthe TesloHadeland OL502452

D 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Ølstad DalbergRaumar Orientering400520
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK500047
Sofie JohanssonVang OL211191
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Liv Andrea PedersenGjø-Vard OL91412
Nina SmestadLøten o-lag501471
Kari SvingheimLillehammer OK208088

D 35- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering402812
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll223696
Line Merete LibakVang OL217388
Tone Bleken RudVang OL173480
Kristin Vollen SataøenRond OL71972
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579

D 45- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Guro MoOL Toten-Troll126639
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Eli StensliLøten o-lag501070

D 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove BakkenLillehammer OK83165
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag507028
Barbro Falck-YtterGjø-Vard OL504447
Guri LarssenLillehammer OK312781
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217389
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Inger SvalandOL Vallset/Stange506225

D 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Lis DæhliLøten o-lag181113
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565

D 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DahlenRingerike OL503360
Odbjørg NordengRudsbygd IL191276
Inger E. VamnesHamar OK97449

H 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert DåsnesVang OL188886
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AntonsenRingsaker OK224152
Sondre BorgedalRingsaker OK245756
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Nikolai TesloHadeland OL204702
Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK
Josef ÖhmanGjø-Vard OL212564

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel AasnessOdal OL - Orientering217652
Ola DåsnesVang OL188854
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Gaute LindaasElverum OK500901
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Vegard RanestadHamar OK176005

H 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Jakob MoOL Toten-Troll197755
Fredrik SveenVang OL188458

H 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John Anders BakkeLøten o-lag507050
Kenneth BilstadVang OL220950
Josh BoltonGjø-Vard OL91411
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK483040
Ove Antvord HaugereidVang OL188987
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK211401
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Øyvind WiggenByåsen IL500061

H 35- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun FingarsenElverum OK216838
Vytautas GrasysFossum IF
Marius HolmenSnertingdal IF Orientering206245
Kyrre SataøenRond OL
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Jan Åsmund SætabergetVang OL89083

H 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Håkon DåsnesVang OL215534
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Sigmund HansenGjø-Vard OL231080
Magne JohansenVang OL203588
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Jan Ola PedersenVang OL506425
Svein ThorsbergGrue IL222088
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H 55- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BergeLøten o-lag224526
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Petter GullikstadRøros IL483728
Erik HasliSnertingdal IF Orientering504500
Frode HjorthHamar OK68061
Stein Arne NegårdVang OL507609
Trond OlsenLøten o-lag235810
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL504448
Kjell Joar RognstadLillehammer OK83163
Erik SlettumGjø-Vard OL127103
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Kristian StorsveenLøten o-lag505814
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 65- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering402606
Einar LienLøten o-lag76183
Einar LundHamar OK60530
Terje MalmHamar OK206901
Odd NysæterRingsaker OK237777
Asbjørn SchjerveLøten o-lag71802
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Knut SkjesetVang OL506948
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638

H 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod DahlenRingerike OL211376
Olav HøiåsVang OL188709
Jon Vegard LundeOppland192660
Einar StensbyLøten o-lag505805

Utvikling C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering211699
Ville Langgård MunchLillehammer OK224021
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132
Tristan ZainalOdal OL - Orientering204718

Annonser

IOF Eventor