Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 5 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 188 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan AarnesStjørdals-Blink Orientering185602
Eystein AskeFreidig225496
Endre KroghFreidig78941
Live Marie LangøygardFrol IL80577
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Sander TørumSelbu OK223686

D 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK223888
Selma LangøygardFrol IL233596
Malin RianStjørdals-Blink Orientering234085
Solveig Skoglund LeitheFrol IL233835

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering224961
Nora Sofie AarnesStjørdals-Blink Orientering178764
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK212545
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK223876
Noelle HendersonSteinkjer OK212100
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig211845
Mia ReinåsFrol IL213775
Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering234331
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering224966
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig233868
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Maria Strømdal WikFreidig213142
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trude MarkhusVerdal OK507753

D 17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Ragnhild EideByåsen IL199600
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Signe Bredholt JørgensenNTNUI199374
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Ane Nielsen SolbergNTNUI503111
Andrine VikenByåsen IL181017
Maren VikenByåsen IL192325

D 21- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BlindheimNTNUI145119
Tilla Farnes HennumNTNUI500002
Eirin Mari FossøyNTNUI222455
Kristin JægerWing OK506675
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Hanne SandstadFreidig206030
Marit SchmidOL Trollelg236427
Mari Berger SkjøstadStjørdals-Blink Orientering
Guro TorpeFrol IL217270
Anna UlvensøenNTNUI507856
Marta UlvensøenNTNUI196843
Ingvild WangNTNUI507035

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Gøril EideByåsen IL199490
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Tina Strømdal WikFreidig214965

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik506670
Heidi ArnesenFreidig182039
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL229612
Magnhild ForsethFrol IL198803
Ruth SchmidOL Trollelg211204
Kjellrun SporildMalvik IL208704

H 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mateo HendersonSteinkjer OK212176
Brage ReinåsFrol IL211675
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering223343
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig96490

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
Ludvig LangøygardFrol IL213728
Sondre Skoglund LeitheFrol IL211587
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK223886
Håkon HallanOK Skøynar204402
Tristan HalvorsenFreidig504441
Aleksander Tanem IversenVerdal OK505595
Alf Petter LynumFreidig186849
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Ole Andreas VeskeOK Skøynar204342

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Petter Andreas LonaWing OK212595
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
Vemund MølnvikFreidig213305

H 17-20 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI502377
Einar EideByåsen IL209976
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Håkon HolstadFreidig203584
Vegard KittilsenFreidig504704
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Lars SandstadFreidig504578
Håvard VeieOK Skøynar206180
Aksel VeskeOK Skøynar204339

H 21- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsmund Aamodt ResellNTNUI192147
Jørgen FiskumFreidig187167
Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL191591
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996
Mattis HoltFreidig179878
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906
Morten JørgensenKristiansand OK221391
Brage JørumNTNUI181456
Hermann LeitheFrol IL206019
Carl Petter LyngenFrol IL508131
Nicholas MorganMalvik IL507960
Kjetil MølnvikFreidig211357
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Simen Eid NielsenNTNUI238260
Agnar RenolenWing OK221451
Jonas RessemFrol IL198810
Vegard RessemFrol IL187161
Jan SchmidOL Trollelg211189
Espen Samuelsen SkiriNTNUI207012
Sigurd StenvikByåsen IL504621
Jostein TandbergNTNUI502575
Martin VisterFrol IL500292
Are WigaardNTNUI214979

H 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL502351
Tomas EidsmoFreidig173137
Frode EstilStjørdals-Blink Orientering502658
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Johan IvarssonFreidig504287
Pål KittilsenFreidig206040
Jo LangøygardFrol IL226055
Eivind LonaWing OK211262
Svein Anders MelhusSteinkjer OK165329
Bjørn Åge ReinåsFrol IL187162
Jørgen TegdanFreidig191303

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Gisle JohansonFreidig507089
Stein MarkhusVerdal OK211651
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Per Einar PedersliOL Trollelg241438
Terje RønningOK Skøynar188799
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543
Egil Petter StræteStjørdals-Blink Orientering228353
Rune StræteWing OK501009
Øystein WiggenByåsen IL500161

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav Martin IndgaardFrol IL180924
Karl Arne MelbyeVerdal OK217039
Rolf WærnesOrkanger IF91660

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom BuggeByåsen IL211274
Svein Endre HoveByåsen IL509091
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Egil RepvikOL Trollelg146401
Robert StrømWing OK246756
Henry SundsetvikOL Trollelg246353
Nils Olav VennevikFreidig497403
Anders WaageFreidig219195

H 80- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258
Stig Arild HaugskottOL Trollelg504333
Anders LaugloOL Trollelg179416
Jardar SandstadSelbu OK412150
Johannes SollidVerdal OK217478
Arne SæterhaugByåsen IL504435

Utvikling C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
William Mitchell IversenVerdal OK223869
Tina UglemsmoSelbu OK223674

Utvikling B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK223623
Anders TørumSelbu OK223786

Direkte A (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Karin GalaaenSelbu OK223787
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Vegard HansenByåsen IL191299
Jon Marius IversenVerdal OK241711
Triin JäädmaaNTNUI200123
Marianne LangøygardFrol IL226176
Olle MalmringFreidig206218
Sigurd Skoglund LeitheFrol IL211298
Marte SkoglundFrol IL213776

Direkte C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Karoline Nubdal FrøsethVerdal OK198713
Ingrid TanemVerdal OK212074

Direkte B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HallanOK Skøynar206280
Ingvil SnøfuglFreidig225556
Elisabeth StørsethSelbu OK223719

Annonser

IOF Eventor