Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 2
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 11 april 2019

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Juliette Holtskog-FeremansSkien OK35.19
Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OLbrutt

D -12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL27.09
2Sigrid BruemPorsgrunn OL27.11+0.02

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi24.47

D 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie HoltermannPorsgrunn OL58.01
2Natalie Kasmo JohnsenPorsgrunn OL58.05+0.04

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne VassendPorsgrunn OL39.47
2Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL55.54+16.07
3Vilde Brabrand UrfjellIL Imås57.55+18.08

D 17-C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rita RaastadSkien OK24.35
2Inger-Lene FlatinSkien OK32.29+7.54
3Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi38.46+14.11
4Jorunn Brun SagaSkien OK47.57+23.22

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara MathisenPorsgrunn OL51.21
2Gry AakreSkien OK54.24+3.03
3Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.14.23+23.02
4Lene RambekkOK Skeidi1.14.26+23.05

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL52.16
2Hilde VassendPorsgrunn OL57.49+5.33
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.05.52+13.36
4Gro PedersenOK Skeidi1.11.50+19.34

D 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne HerumOK Skeidi30.46
2Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL32.10+1.24
3Kristil KristensenOK Skeidi46.44+15.58
4Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL52.43+21.57

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli KlovningPorsgrunn OL51.49

H 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias LodeSkien OK35.30
2Mikkel RambekkOK Skeidi40.57+5.27
3Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL1.02.19+26.49

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gaute NysæterSkien OK23.43
2Henrik Repstad StoremyrIL Hauken27.33+3.50
3Sindre Flatin ErichsenSkien OK1.19.34+55.51

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus BrodinPorsgrunn OL45.31
2Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL57.58+12.27

H 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus MathisenPorsgrunn OL45.41
2Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL46.46+1.05
3Frode NysæterSkien OK52.58+7.17
4Ole FlaattenOK Skeidi54.56+9.15
5Lars Øyvind LodeSkien OK1.17.37+31.56

H 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor-Ivar KristensenPorsgrunn OL23.20
2Stian EriksenOK Skeidi37.53+14.33

H 40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn SundbyLarvik OK44.14
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL46.42+2.28
3Gisle NysæterSkien OK51.49+7.35
4Pål WinbergOK Skeidi1.02.32+18.18
5Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.03.47+19.33
6Bjørn LiePorsgrunn OL1.10.05+25.51
7Thomas BrodinPorsgrunn OL1.14.54+30.40
8Lars Rune LieOK Skeidi1.17.01+32.47

H 50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge GisholtOK Skeidi43.54
2Morten HamreIL Hauken52.05+8.11
3Øyvind FlaattenOK Skeidi53.08+9.14
4Jan GatevoldPorsgrunn OL55.51+11.57
5Bjørn PollandOK Skeidi1.00.36+16.42
6Espen RaastadSkien OK1.02.21+18.27
7Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.03.02+19.08
8Bjørn Richard KirsteSkien OK1.10.59+27.05
9Tom Olav GurenSandefjord OK1.20.03+36.09
10Jørn LangerudPorsgrunn OL1.28.03+44.09

H 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom SagaSkien OK46.29
2Kay JørgensenPorsgrunn OL47.22+0.53
3Dagfinn TorpePorsgrunn OL53.12+6.43
4Dag KristensenOK Skeidi54.21+7.52
5Tron SolbergOK Skeidi1.00.51+14.22
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OLbrutt

H 70-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL29.59
2Atle RemmePorsgrunn OL30.17+0.18
3Carl Ove BergOK Skeidi32.38+2.39
4Jiri UrvalekPorsgrunn OL39.27+9.28
5Rolf LyePorsgrunn OL42.02+12.03
6Kåre ThorbjørnsenLarvik OK44.51+14.52
7Per KristensenOK Skeidi46.37+16.38

Fri løype

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag AusenPorsgrunn OL37.39
2Terje UrfjellIL Imås57.59+20.20
3Jan Erik TinderholtOK Skeidi58.46+21.07
4Petter Tobias SindrePorsgrunn OL1.00.53+23.14
5Helene Ingeborg KarolinePorsgrunn OL1.01.28+23.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor