Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oslo City Cup finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup finale
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 7 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 484 påmeldte deltakere.

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK3918570
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering3943552
Åse LuråsOppsal Orientering3864113
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb3926987
Silje Andresen SkotteFossum IF3886611
Caroline SlungaardHeming Orientering234111

H 11-12 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav GrevstadFossum IF3992872
Magnus Flydal JenstadFossum IF3984937
Jørgen LerFet OL4015293
Mikkel MichelsenFossum IF4039590
Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll
Alfred NikolaisenOppsal Orientering4037933
Even Nygård ThorsengFossum IF3946001
Eskil OlaussenOppsal Orientering3992880
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL3967536
Gaute SkjønhaugFet OL3984309
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Nikolai TesloHadeland OL3883063
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Sebastian WettergreenFossum IF225339
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb3808649

D 13-16 (62)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Mari BrendeFossum IF3885464
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Noor Dirro-HeluMåren OK3954336
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Nora Christine HansenAsker Skiklubb3638459
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Linnea HolstTyrving IL4021150
Ane HustvedtOppsal Orientering3688595
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Tuva HøyerFossum IF3934593
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering3728458
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering3883840
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Marielle MichelsenFossum IF3977287
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Pauline MyklebustIL Koll3717253
Sigrid NermoenØstmarka OK4040473
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL3981925
Pernille Nor-WollØstmarka OK3805942
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL3947199
Astrid RognstadHadeland OL4041638
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering3714771
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering3971157
Kristine SolbakkenTyrving IL3638632
Frida SolsrudNydalens SK3614377
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK3816808
Luciana Maria SvadsMåren OK3950821
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Elise ThorsengFossum IF3823960
Anna Mæhre TorjussenFossum IF3808730
Gunde TumelionisFossum IF
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK4021994
Martha WisløffAsker Skiklubb3985124
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering4026720
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

H 13-16 (62)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3884111
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Oliver Aarum-UlvåsNydalens SK213625
Elias AndenæsAsker Skiklubb3984879
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering3885936
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering4040838
Erlend BakkeFossum IF4042008
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Børge Nilsen BergFossum IF3672722
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Gaute BerganNydalens SK4042909
Mathias BirkelundAsker Skiklubb
Mikael BirkelundAsker Skiklubb3651635
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Håvard EikRaumar Orientering3682309
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb3639648
Alexander Melin Ganc-PetersenFossum IF225133
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Simen Gløgård StensrudNittedal OL3660255
Jonas HickenIL Koll4041828
Teodor Mo HjelsethNydalens SK4028940
Sigurd HobølOppsal Orientering3961463
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Anders Håvard LarsenNydalens SK3630654
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL3969573
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Erlend OtterleiØstmarka OK4005567
Jakob RastadAsker Skiklubb4019444
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Henning ReichenbachOppsal Orientering
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Sigurd RødnesOppsal Orientering3661253
Håvard RønningenØstmarka OK3865581
Andreas SandernesØstmarka OK3983327
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Paul Johan SlungaardHeming Orientering201915
Gabriel SolemOppsal Orientering3980133
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Elias StubberudNydalens SK4042529
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK3816667
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

D 17- (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL4033213
Charlotte AgerKlubbløs
Maya Jones ArnesenHeming Orientering4038378
Julie BakkeFossum IF
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Karen BjergaardNydalens SK3329323
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Anna BrodinSävedalens AIK
Maria BrodinFossum IF3626181
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering
Elise EgsethNydalens SK3667599
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL
Maren Jansson HaverstadTyrving IL3255163
Vigdis HobølOppsal Orientering3982071
Stella HolmboeTyrving IL3873106
Iris HolstTyrving IL4041406
Marion HuberNydalens SK3809480
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Oda Isnes TyseEiker OL3973492
Marie Hammer IversenØstmarka OK4043097
Malene Teresia JebsenHeming Orientering3668720
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Marie LilandNydalens SK3883089
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Ingrid Lund HovdenTyrving IL3885175
Ea LunøeNydalens SK3624046
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3977444
Julie MeinickeTyrving IL3638012
Maren NorderudTyrving IL3668670
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK3781630
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK3619426
Anne Marthe PeveriEiker OL3970126
Andrea RanvikKonnerud IL4025235
Anniken RanvikKonnerud IL3640794
Kristine Eide RappRaumar Orientering3506821
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Ingeborg RognstadHadeland OL4041455
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Silje SlungaardTyrving IL
Synne StrandAsker Skiklubb3847712
Ida TangenNydalens SK3977394
Berthe TesloHadeland OL3644499
Ida TiltnesTyrving IL3868874
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3990223
Ingrid UrsethVingelen IL3985868
Frida van MegenOppsal Orientering
Lisbeth VollHaugesund IL Orientering
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK3979408
Margrethe WisløffNTNUI3885043
Ada WulfsbergNydalens SK3671328
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL3940608
Lise Østlid BagstevoldTyrving IL
Live ØstvoldHeming Orientering3942596

H 17- (53)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb3978780
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL3984895
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL3981008
Marius BakkeFossum IF4041471
Espen Ingvald BengtsonTyrving IL
Martin BirkelundAsker Skiklubb3949591
Anders BjergaardNydalens SK3885142
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering3666948
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Olav EkrheimBækkelagets SK
Øyvind EngerNydalens SK4041562
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Morten FredhOK Moss3705621
Karl FremstadTyrving IL3975901
Sindre FriestadKlubbløs
Peter GisholtFossum IF3869567
Øyvind GlendrangeNittedal OL3979150
Eskil Sande GullordBækkelagets SK3810165
Sondre Sande GullordNydalens SK3731288
Sondre Zahl HagenFossum IF4041414
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK3946639
Erling HjermstadFossum IF3903523
Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK
Thomas JakobsenNydalens SK
Audun JørgensenØstmarka OK4005039
Henry McNultyBækkelagets SK
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Eivind Berner MyhreFossum IF4040150
Håkon NjåsteinTyrving IL4038303
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814
Andreas G. PoldenNydalens SK4034740
Henrik ReuschHeming Orientering3887072
Sander H. RogndokkenNydalens SK3882081
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075
Vemund RønnebergRøyken OL
Sindre RønningNydalens SK4040952
Erik RåbergFossum IF
William Resvoll SkaugOppsal Orientering4042222
Ådne SkjærsteinTyrving IL4004479
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering3868312
Emil StørmerFossum IF3781820
Sveinung SyversenOppsal Orientering4004412
Ove SætraHadeland OL3942893
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL3980869
Magnus Woxholtt-JensenNydalens SK
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
August Syrdal ØenHeming Orientering4025037
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

D 40- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kine DirroMåren OK3950094
Britta FismenFossum IF3947934
Joanna Ganc-PetersenFossum IF358523
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK3777786
June HerredsvelaØstmarka OK4041513
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering3728102
Kristine KolshusOppsal Orientering506820
Ruth-Marie Høilund LerFet OL62451
Gunnhild LuråsOppsal Orientering3869690
Aase MestadLillomarka OL3885928
Marianne MichelsenFossum IF3985900
Maiken Skirstad MoNydalens SK3793940
Katrine SolbakkenTyrving IL
Christine TeigNydalens SK4039632
Kristine ThorsengFossum IF224709
Beate UndebergetOppsal Orientering4041331
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb3948965
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering3942448

H 40- (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering3781424
Harald BakkeFossum IF4042347
Vegard BroxTyrving IL
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering3780806
Vidar GjelstadOppsal Orientering3981958
Kyrre GranFet OL3883626
Anders GrevstadFossum IF3942240
Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL3984739
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Morten HelminsenFredrikstad SK
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK506174
Erling HobølOppsal Orientering3869534
Geir HoffTyrving IL3780277
Torstein HoleTelenor BIL3960960
Audun HvenekildeOppsal Orientering4042834
Hans Olav HygenØstmarka OK
Kristoffer JacobsenTyrving IL4013645
Espen JernbergNydalens SK4022190
Eirik JørgensenTyrving IL3708575
Karl Arne Lein KjølbergOppsal Orientering
Fredrik LarsenIndre Østfold OK
Asgeir LiumFet OL4041026
Johan MichelsenFossum IF4040911
Morten MoslandOppsal Orientering3885423
Trond MyhreFossum IF3776077
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering3953098
Anders NorlingNydalens SK3884061
Aksel OlsenAsker Skiklubb3979259
Atle PedersenFossum IF3984275
Øystein RastadAsker Skiklubb3808797
Martin ReichenbachOppsal Orientering3885407
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Tor RingstadHedrum OL
Karl Even RyghHeming Orientering3942547
Alexander RødstenHeming Orientering3778339
Fredrik SaugestadNydalens SK3906864
Torgeir SkjønhaugFet OL3982170
Tommy SkårbøRaumar Orientering3710829
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering3869542
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb3732500
Atle StrømHedrum OL4042248
Morten WettergreenFossum IF504085
Sverre WisløffAsker Skiklubb3933348

D 50- (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb4042487
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering4003372
Anne Marit BjergaardNydalens SK3886157
Anne DahlNydalens SK3741006
Anne DanielsenNydalens SK
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb3812344
Åshild FlatebakkenTyrving IL3885225
Anna GöhlmanTyrving IL3885506
Linda HanssenØstmarka OK3778883
Hege HeibergHadeland OL
Jane Karine HelmersenFet OL
Marianne HjermstadFossum IF3952272
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL3869666
Katrine HolenØstmarka OK
Kjersti HovFossum IF4038709
Helle HundseidTyrving IL
Maria JonssonNydalens SK3561495
Siv Susanne JystadØstmarka OK
Kathrine LunøeNydalens SK
Anne MadslienNydalens SK3818739
Kari MadslienNydalens SK4005245
Dagrun MelkildHeming Orientering3851821
Lotta MyhreIL Koll4040648
Magnhild T. MølnvikFossum IF3985405
Ingrid NermoenØstmarka OK4042966
Randi NicolaisenAsker Skiklubb3848223
Marianne NjåsteinTyrving IL3777646
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL3945854
Marianne ReuschHeming Orientering3887494
Jorun RuudAsker Skiklubb3807872
Unni RyeAsker Skiklubb3385036
Kjersti SkantzeTyrving IL3885704
Nora SkauenTyrving IL
Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK506947
Helena StubberudNydalens SK3834819
Ida SyversenRøyken OL3643939
Tale Mæhre TorjussenFossum IF4041844
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK3644838
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering3965209
Ingeborg ØderudBækkelagets SK3853678
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL

H 50- (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK
Arild AndresenFossum IF3565124
Kimme ArnesenHeming Orientering4037966
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL3700770
Kristian BjørgulHalden SK3594785
Erik BorgIL Koll3987237
Tormod BøeVBIL4042628
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Øyvind GrandumIL GeoForm3852431
Stein H. HagenFossum IF3886918
Steinar HansenLillomarka OL3886033
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Øyvind HelmersenFet OL
Jan Tore HenriksenNydalens SK3959723
Jens Christian HolstTyrving IL
Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering4036208
Håkon JendalFossum IF3885985
Christian JomaasFossum IF3886512
Frode KamsvågTyrving IL3401817
Hallvard KorenOK Moss3777703
Are KristiansenTyrving IL
Anders KronbergRaumar Orientering3846540
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb3986635
Trond LundTyrving IL3984689
Einar LunøeNydalens SK4042925
Steinar LågAsker Skiklubb3883386
Bjørn MartiniAsker Skiklubb3604139
Stein MellaOppsal Orientering
Thor MellaOppsal Orientering3983731
Tore MyhrvoldFossum IF3655768
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL3981990
Are NjåsteinTyrving IL4038642
Børge PedersenNydalens SK3885134
Bjørn Erik ReinsethNydalens SK
Bent Erik SkaugOppsal Orientering4037800
Jon SolsrudNydalens SK3885829
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723
Thor VollsetHeming Orientering3851698
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364
John YtternesKolbotn og Skimt OL3940640
Knut Erling ØenHeming Orientering3977402
Roger ØstvoldHeming Orientering3942083

D 60- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK4042172
Grete BerntsenMåren OK3943503
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering
Heidi FalckTyrving IL199505
Lena HammerVestre Akers SK3557171
Nina KolbergTyrving IL159520
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL3529260
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb4036588
Randi NilstadTyrving IL
Margaret RoseveareOppsal Orientering
Inger TiltnesTyrving IL
Ellen Marie TurterNydalens SK188728
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

H 60- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ketil BergeVestre Akers SK3557155
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Vidar ElvekrokEiker OL
Bo EmilssonOppsal Orientering4040622
Are EriksenOslostudentenes IK
Reidar FossumAsker Skiklubb4040895
Øyvind GylverAsker Skiklubb3811528
Nils HæstadFossum IF191375
Morten KarlsenMåren OK400006
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Stein KlyveOK Moss64749
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Bård NatvigNittedal OL3962511
Torbjørn NørbechRingerike OL61050
Peter PrydzNeverfjord IL92249
Kjell RønnebergRøyken OL
Don SkantzeTyrving IL4040770
Bjørn WilladssenHeming Orientering226063
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK3955069
Unni DrageHaugerud IF
Inger SkaugOppsal Orientering

H 70- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL3950599
Roar BjordalOppsal Orientering4029849
Eldar BørsumBækkelagets SK3780301
Bjørn EgnerHeming Orientering3887304
Jon C. FougnerHeming Orientering
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL3887296
Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK4042107
Øystein MadsenHaugerud IF508982
John Thomas PetersenNittedal OL3778685
Helge RevhaugRingerike OL3864931
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL3778107
Nils-Petter WiikDriv IL3887007

Åpen lang (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro AlmåsOppsal Orientering
Jon BerglandKlubbløs3979960
Morten EngebretsenRaumar Orientering213222
Thomas Nissen HellerudIL Koll
Christina Krohn SkjævelandOppsal Orientering
Ingar WollØstmarka OK502586
Heidi ØstliRaumar Orientering161766

Åpen kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linus Mestad HansenLillomarka OL3886223
Silas Mestad HansenLillomarka OL3886108
John Harald JohansenOppsal Orientering4040432

D Rekrutt (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Våland AlmåsOppsal Orientering244747
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK
Siri Boye-AlsosBækkelagets SK
Jenny Sofie HaslundOppsal Orientering
Ingrid KjerkreitHeming Orientering233886
Marte Krohn MørlandOppsal Orientering
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering
Ester Sørbrøden StoksetOppsal Orientering208660

H Rekrutt (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar ArnesenOppsal Orientering
Oscar K. EnggravOppsal Orientering
Emil Ganc-PetersenFossum IF225238
Simen Kjenseth GlendrangeNittedal OL3983947
Sverre Kjenseth GlendrangeNittedal OL3985272
Øyvind Andreas HaslundOppsal Orientering
Stian LillegårdLillomarka OL3885944
Rasmus MjøsundNydalens SK
Ole Jacob MyklebustIL Koll3946589
Kasper Krohn MørlandOppsal Orientering
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering3914173
Alfred TeigNydalens SK3948411
Simen ÅnensenOppsal Orientering4035127

Annonser

IOF Eventor