Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nammo-cupen 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nammo-cupen 2
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / Hamar OK
Dato: onsdag 8 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 95 påmeldte deltakere.

D 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Johanne BergLøten o-lag202138
Marie BergerLillehammer OK217679
Mina Bleken RudVang OL213580
Margit Norunn BrønmoLillehammer OK233852
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Mina ReidLillehammer OK233817
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Sofie TaraldsenLillehammer OK212593
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren HenriksenVang OL190259
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering211726
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL180263
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agnethe HasliBækkelagets SK501170
Kamilla LomeHamar OK189071
Ingeborg RognstadHadeland OL504226
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AntonsenRingsaker OK224152
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag213057
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Eivind LutnæsHamar OK225202
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK234110

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola DåsnesVang OL188854
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Eirik Olsen KirkevikHamar OK224063
Even LienGjø-Vard OL217882
Mats LigaardenGjø-Vard OL217261
Erik WallinSnertingdal IF Orientering211713

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Lars LienGjø-Vard OL508130
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Vegard RanestadHamar OK176005
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785
Anders TaraldsenLillehammer OK224297

H 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137

N-Åpen (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AntonsenRingsaker OK224138
Maren Bleken RudVang OL211885
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering212731
Haldir Colbjørnsen ConradLillehammer OK233749
Sivert DåsnesVang OL188886
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Odin Østby HaaveRingsaker OK237526
Tiril Østby HaaveRingsaker OK242516
Emilie Herberg SamuelsenElverum OK244043
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL242418
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL242311
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Martin Lien StøenLillehammer OK233620
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Bea Langgård MunchLillehammer OK234215
Ville Langgård MunchLillehammer OK224021
Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL242321
Frida RasmussenElverum OK504086
Isak RimeGjø-Vard OL242422
Daniel SkistadGjø-Vard OL242414
Håkon Gjessing SkjesetVang OL247257
Julie Gjessing SkjesetVang OL213677
Sjur Fonstad SolheimGjø-Vard OL242415
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL224719

B-Åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Alm-KristiansenVang OL234304
Marie Lium FougnerElverum OK243939
Marion Halvorsen NustadLillehammer OK217338

C-Åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BeitdokkenLillehammer OK217719
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering234055
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL224706
Helene KokslienSnertingdal IF Orientering213641
Eline Lium FougnerElverum OK243944
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

Annonser

IOF Eventor