Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: onsdag 10 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 55 påmeldte deltakere.

D 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914

H 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Isak JonssonNydalens SK502695
Trond KortnerØstmarka OK181802
Lukas LilandNydalens SK202201
Anders NordbergNydalens SK181232
Svein NygårdLillomarka OL229680
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering199444
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering192906
Andreas G. PoldenNydalens SK204632
Øystein SørensenNydalens SK232977
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396

H 17- A kort (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Audun BjerknesMåren OK501317
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Torstein HoleNydalens SK197809
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Audun JørgensenØstmarka OK231406
Rein JørgensenØstmarka OK231092
Donatas KontautasOK Moss503666
Sondre LadimOK Moss503554
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Thomas RoskifteOK Moss501165
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering502557
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Thomas TubbehaugenOK Moss222453

Night & Fog Masters Men (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Tore BjørnerødOK Moss195675
Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering91567
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering503955
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Christian GrotnesTyrving IL221251
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Kjetil KarlsenTeam Jeløy222689
Peter KlavenessMåren OK501154
Sindre LangaasNydalens SK203666
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering505398
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

D 13-16 C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Emma Aune JakobsenOK Moss198018

H 13-16 C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533

Åpen C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag HauglandOslo kommunes bedriftsidrettslag224500
Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering245579
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering507655

Annonser

IOF Eventor