Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Saltenkarusell 1 - Turisthytta

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Saltenkarusell 1 - Turisthytta
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 7 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 55 påmeldte deltakere.

N-løype (1,5 km) (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Victoria ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering212166
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering
Pauline Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering

C-løype (2 km) (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anton GagnumTverlandet IL224928
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481
Tarald JeremiassenTverlandet IL232201
Sigrid NjållaTverlandet IL224866
Trygve NjållaTverlandet IL224864
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering211945
Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering157190

B-løype (3 km) (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Christin ArntzenBodø og Omegn IF Orientering
Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering234923
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Christian ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering211971
Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering187126
Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering217789
Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering215091
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering224845
Kornelia NjållaTverlandet IL201092
Rita NjållaTverlandet IL200982
Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering215090
Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering192249
Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering97886
Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering215021
Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering91255
Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering91254

A-løype (4 km) (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering192119
Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering204562
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Trond ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering226155
Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering226048
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering204588
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering212638
Per HøivaagTverlandet IL224941
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering179901
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140
Magnus KrogstadTverlandet IL224946
Anders KureBodø og Omegn IF Orientering244794
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering235935
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering235924
Andrea NjållaTverlandet IL217706
Jørgen NjållaTverlandet IL217802
Endre W NormannTverlandet IL217893
Vilde Wikevand NormannTverlandet IL217868
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932
Benjamin August VikenTverlandet IL224141
Kenneth VikenTverlandet IL201066
Anders WestlundBodø og Omegn IF Orientering181607
Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering184306

A-løype (6 km) (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering502666
Elin HögstrandIFK Göteborg
Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering192548
Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering506939
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861

Annonser

IOF Eventor