Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NC mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NC mellom
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: søndag 17 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Anlaug Elise ThomasjordIL BUL-Tromsø

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Tora IndregardIL BUL-Tromsø
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219487
Idunn HaavengenNTNUI3607629
Anna UlvensøenNTNUI3673902
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø3980893
Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø503511
Arnhild KroghOppsal Orientering3713765
Ingrid KvistadKongsberg OL3922747

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HeibergHadeland OL
Tove HeimdalKonnerud IL4009106
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll3817632

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Henning StrandIL BUL-Tromsø

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL3947553
Trygve MyhrAsker Skiklubb502876
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3933017

H 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482
Geir Holm GundersenKonnerud IL3928116
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI3701604
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand
Sondre LorentsenOK Silsand
Lars Hol MoholdtWing OK3915337
Bendik MyrvangIL BUL-Tromsø
KyongSa RiIL BUL-Tromsø
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune GraversenIL BUL-Tromsø
Bjørn HaavengenKongsberg OL3707791

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge Aronsen HæstadIL BUL-Tromsø229989
Svein Harald HansenOK Silsand
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø
Børge HarveyIL BUL-Tromsø
Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø
Atle IversenIL BUL-Tromsø
Roar PedersenOppsal Orientering3918075
Erlend SlokvikOL Toten-Troll3817301
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn4022729

Annonser

IOF Eventor