w 42 | Wed 17/10 | Nattcup 1 Bergen | Fana IL | Hordaland | 89 | | loc | | | L | N | | |
LOK sprintcup 3 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 58 | | loc | | | S | | | |
KM natt | IL Tambarskjelvar | Sogn og Fjordane | 4 | | loc | | | M | N | | |
NOLs nattcup, løp 1 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | loc | | | M | N | | |
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 206 | | loc | | | M | N | | |
Thu 18/10 | Pollicup finale | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 36 | | loc | | | S | | | |
Toten nattcup 2 | OL Toten-Troll | Innlandet | 5 | | loc | | | M | N | | |
Nattugla - Ringerike | Ringerike OL | Buskerud | 34 | | loc | | | M | N | | |
Fri 19/10 | Nattløpet i Grimstad 2018 | IL Imås | Agder O-krets | 13 | | loc | | | M | N | | |
Sat 20/10 | Blodslitet | Fredrikstad SK | Østfold | 1411 | | nat | | | U | | | |
Blodslitet Elite | Fredrikstad SK | Østfold | 190 | | nat | | | U | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 20 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 90 | | loc | | | M | | | |
Sun 21/10 | Høstkøppen, høstkøpp 2: Steinsfjellet | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 0 | | loc | | | L | | | |
Høstkøpp 2: Steinsfjellet | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 31 | | loc | | | L | | | |
w 43 | Mon 22/10 | Skumringskampen , Finale | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 52 | | loc | | | M | N | | |
Tue 23/10 | Hjalmarkarusellen 4 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 52 | | loc | | | S | | | |
Nattløp - Hammarlia | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 25 | | loc | | | M | N | | |
Wed 24/10 | Klubbmesterskap natt-o Fossum IF | Fossum IF | Akershus og Oslo | 40 | | loc | | | M | N | | |
LOK-sprintcup 4 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 58 | | loc | | | S | | | |
NOLs nattcup, løp 2 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | loc | | | M | N | | |
Thu 25/10 | Torsdagsløp Oktober | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 28 | | loc | | | M | N | | |
Toten nattcup 3 | OL Toten-Troll | Innlandet | 6 | | loc | | | M | N | | |
Nattugla - Ringerike | Ringerike OL | Buskerud | 42 | | loc | | | M | N | | |
Fri 26/10 | Harry Lagerts Nattcup 2018 Finale | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 155 | | loc | | | U | N | | |
Sat 27/10 | OSI/GeoForm Rankingløp 21 | IL Koll | Akershus og Oslo | 134 | | loc | | | M | | | |
Klubbmesterskap sprint | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 50 | | loc | | | S | | | |
HARDHAUSEN | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 248 | | loc | | | U | | | |
Skiensmila | Skien OK | Vestfold og Telemark | 84 | | loc | | | L | | | |
Huldertrampen | Løten o-lag | Innlandet | 108 | | loc | | | U | | | |
Klubbmesterskap mellom | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 39 | | loc | | | M | | | |
Sun 28/10 | Høstkøppen, høstkøpp 3: Vikebygd | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 0 | | loc | | | L | | | |
Trondheim Urban | Wing OK | Sør-Trøndelag | 89 | | loc | | | L | | | |
2-mila | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 130 | | loc | | | U | | | |
Høstkøpp 3: Vik skule i Vikebygd | Haugesund IL Orientering Vikebygd IL | Rogaland | 26 | | loc | | | L | | | |
Klubbmesterskap Ås-NMBU Orientering | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 44 | | loc | | | M | | | |
Langtur'n | Eidskog OL | Innlandet | 55 | | loc | | | L | | | |
w 44 | Mon 29/10 | | | | | | | | | | | | |
Tue 30/10 | Nattløp - Vatnlia | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 14 | | loc | | | M | N | | |
Wed 31/10 | NOLs nattcup, løp 3 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | loc | | | M | N | | |
Vinter-Jukola #1 (Halloween-O) | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 64 | | loc | | | M | N | | |
Nattjakta 5 Jaktstart | Eidskog OL | Innlandet | 45 | | loc | | | L | N | | |
Thu 1/11 | Toten nattcup 4 | OL Toten-Troll | Innlandet | 1 | | loc | | | L | N | | |
Fri 2/11 | | | | | | | | | | | | |
Sat 3/11 | Grankvistløpet | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 80 | | loc | | | L | | | |
NOLs åpne klubbmesterskap i ultralang | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 27 | | loc | | | U | | | |
Høstgampen | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 56 | | reg | | | M | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 22 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 122 | | loc | | | M | | | |
Klubbmesterskap sprint | Kristiansand OK | Agder O-krets | 36 | | loc | | | S | | | |
Trollnatta og natt-O-toget | IL Koll | Akershus og Oslo | 386 | | loc | | | M | N | | |
Sun 4/11 | Høstkøppen, høstkøpp 4: O-hytta | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 0 | | loc | | | L | | | |
Frostsprinten | Røyken OL | Buskerud | 300 | | reg | | | L | | | |
Høstkøpp 4: O-hytta | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 22 | | loc | | | L | | | |
w 45 | Mon 5/11 | | | | | | | | | | | | |
Tue 6/11 | | | | | | | | | | | | |
Wed 7/11 | Vinterjukola 2 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 61 | | loc | | | L | N | | |
Nattløp, Resafjell | Ålgård Orientering | Rogaland | 56 | | loc | | | M | N | | |
NOLs nattcup, løp 4 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | loc | | | M | N | | |
Thu 8/11 | Nattsprintkøppen 2018/2019 Brakahaug skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 25 | | loc | | | S | N | | |
Fri 9/11 | | | | | | | | | | | | |
Sat 10/11 | Rørholtmarka Rundt | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 35 | | loc | | | U | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 23 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 150 | | loc | | | M | | | |
Tverlandssprinten | Tverlandet IL | Nordland | 17 | | loc | | | M | | | |
Høstkarusellen løp 1 - Tasta | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 69 | | loc | | | M | | | |
Sun 11/11 | | | | | | | | | | | | |
w 46 | Mon 12/11 | | | | | | | | | | | | |
Tue 13/11 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 101 | | loc | | | M | N | | |
Wed 14/11 | Nattcup 2 Bergen | TIF Viking | Hordaland | 74 | | loc | | | L | N | | |
NOLs nattcup, løp 5 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | loc | | | M | N | | |
Vinter-Jukola løp 3 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 51 | | loc | | | L | N | | |
Thu 15/11 | Coca-Cola cup 1 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 30 | | loc | | | M | N | | |
Fri 16/11 | | | | | | | | | | | | |
Sat 17/11 | Tinos minneløp 2018 | OK Moss | Østfold | 58 | | loc | | | L | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 24 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 153 | | loc | | | M | | | |
Natt-O-jakta | Norges Orienteringsforbund | | 65 | | loc | | | M | N | | |
Sun 18/11 | Graneløpet | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 93 | | loc | | | L | | | |
w 47 | Mon 19/11 | | | | | | | | | | | | |