Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2018 Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2018 Finale
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 oktober 2018

A - Legendar

14 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK1.59.438.05
2Eirik Kamstrup HovindNydalens SK2.08.42+8.598.41
3Sander ArntzenAsker Skiklubb2.34.15+34.3210.25
4Mikael OlaussonOslostudentenes IK2.40.37+40.5410.51
5Esten KorenNydalens SK2.58.08+58.2512.02
Bojan BlumensteinNydalens SKikke startet
Asgeir MjøsundNydalens SKikke startet

B - Ola

10 600 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar TonjerNydalens SK1.31.378.38
2Isak JonssonNydalens SK1.31.49+0.128.39
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK1.34.19+2.428.53
4Øystein PettersenNydalens SK1.37.02+5.259.09
5Trond KortnerØstmarka OK1.38.59+7.229.20
6Anselm ReichenbachOppsal Orientering1.44.58+13.219.54
7Kasper Bakken UlsethNydalens SK1.45.13+13.369.55
8Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.45.43+14.069.58
9Eirik Høst FossgardLillomarka OL1.46.14+14.3710.01
10Sveinung SyversenOppsal Orientering1.46.17+14.4010.01
11Rune ScheeleNydalens SK1.46.22+14.4510.02
12Anders Håvard LarsenNydalens SK1.46.24+14.4710.02
13Kenneth BuchNydalens SK1.46.28+14.5110.02
14Gaute BerganNydalens SK1.46.41+15.0410.03
15Karl Even RyghHeming Orientering1.46.53+15.1610.05
16Svein NygårdLillomarka OL1.47.00+15.2310.05
17Mathias BenjaminsenLillomarka OL1.48.47+17.1010.15
18Thor MellaOppsal Orientering1.53.48+22.1110.44
19Sondre YtterbøAsker Skiklubb1.55.23+23.4610.53
20Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.55.33+23.5610.54
21Teodor Mo HjelsethNydalens SK1.55.38+24.0110.54
22Dag AalvikNydalens SK2.04.57+33.2011.47
23Ludvig RødnesOppsal Orientering2.08.19+36.4212.06
24Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering2.13.18+41.4112.34
25Hallvard KorenOK Moss2.32.19+1.00.4214.22
26Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb2.39.41+1.08.0415.03 Last ned GPS-spor i gpx-format
27Kristian Norum MeløysundNydalens SK2.39.50+1.08.1315.04
28Nils BerganNydalens SK2.54.37+1.23.0016.28
29Elias StubberudNydalens SK3.11.34+1.39.5718.04
Audun BerganNydalens SKbrutt
Eilert AamodtOppsal Orienteringbrutt
Terje BlindheimLillomarka OLbrutt
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orienteringbrutt
Christian ReuschHeming Orienteringbrutt
Halvor SaunesNydalens SKbrutt
Pål SkogedalAsker Skiklubbbrutt
Magnus Eide-FredriksenHeming Orienteringikke startet
Felix FinsrudAsker Skiklubbikke startet
Sondre Zahl HagenFossum IFikke startet
Henrik ReuschHeming Orienteringikke startet
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLikke startet

C - Lokal

5 300 m, 70 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir Ottar KvernstuenNydalens SK43.518.16
2Erik PaulsrudIL Koll46.37+2.468.47
3Sigurd RødnesOppsal Orientering47.57+4.069.02
4Tom BerganFet OL49.26+5.359.19
5Morten FismenFossum IF49.34+5.439.21
6Øystein HoloFossum IF50.02+6.119.26
7Einar LunøeNydalens SK51.09+7.189.39
8Ask OlaussenOppsal Orientering52.07+8.169.50
9Christian Fredrik BorgIL Koll52.10+8.199.50
10Jan Tore HenriksenNydalens SK52.23+8.329.53
11Christian GrotnesIL Tyrving52.28+8.379.53
12Bjørn HaugeNydalens SK52.37+8.469.55
13Torstein HoleNydalens SK52.40+8.499.56
14Terje Wiig MathisenNydalens SK53.13+9.2210.02
15Stein BlomsethLillomarka OL54.03+10.1210.11
16Vidar BenjaminsenLillomarka OL54.31+10.4010.17
17Sindre LangaasNydalens SK58.07+14.1610.57
18Jon Iver BakkenNydalens SK58.28+14.3711.01
19Axel AaldeNydalens SK58.53+15.0211.06
20Kjetil EspedalNydalens SK59.40+15.4911.15
21Marie ScheeleNydalens SK59.42+15.5111.15
22Inga Skaarer WiklundNydalens SK59.44+15.5311.16
23Heidi TronbølFet OL59.45+15.5411.16
24Ragnhild Mathea HelmersenFet OL59.48+15.5711.16
25Håkon Meland-TangenBækkelagets SK1.00.02+16.1111.19
26Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.00.09+16.1811.20
27Dana SteneNydalens SK1.00.14+16.2311.21
28Paul TorvundOslostudentenes IK1.00.18+16.2711.22
29Linda HanssenØstmarka OK1.00.22+16.3111.23
30Britta FismenFossum IF1.00.23+16.3211.23
31Fredrik SaugestadNydalens SK1.00.36+16.4511.26
32Hallvard FjærLillomarka OL1.00.48+16.5711.28
32Martin GranlyLillomarka OL1.00.48+16.5711.28
34Bjørn BakkevigHeming Orientering1.03.50+19.5912.02
35Are EriksenOslostudentenes IK1.04.16+20.2512.07
36Sondre OlaussenOppsal Orientering1.06.11+22.2012.29
37Marianne DæhliNydalens SK1.06.14+22.2312.29
38Maiken Skirstad MoNydalens SK1.06.27+22.3612.32
39Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.06.28+22.3712.32
40Jon Ivar JuvikLillomarka OL1.06.35+22.4412.33
41Bjørn Henning GrandalIL Tyrving1.07.11+23.2012.40
42Stein MellaOppsal Orientering1.07.28+23.3712.43
43Marie SaugestadNydalens SK1.07.52+24.0112.48
44Knut AaldeNydalens SK1.08.14+24.2312.52
45Marianne NjåsteinIL Tyrving1.08.25+24.3412.54
46Helge StubberudNydalens SK1.08.41+24.5012.57
47Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.09.21+25.3013.05
48Helge StenerudOL Tønsberg1.09.43+25.5213.09
49Per SandbergNydalens SK1.09.46+25.5513.09
50Ingrid BlindheimLillomarka OL1.09.49+25.5813.10
51Stella HolmboeIL Tyrving1.09.51+26.0013.10
52Tina KallesonOppsal Orientering1.09.54+26.0313.11
53Erling HobølOppsal Orientering1.09.55+26.0413.11
54Philip Lehmann RomørenFossum IF1.11.25+27.3413.28
55Audun JørgensenØstmarka OK1.14.50+30.5914.07
56Tor RingstadHedrum OL1.17.15+33.2414.34
57Elise Wærp HaugeNydalens SK1.17.22+33.3114.35
58Fridtjof ReuschHeming Orientering1.17.27+33.3614.36
59Marius E. AamodtOppsal Orientering1.17.40+33.4914.39
60Bjørn BendiktsenKonnerud IL1.17.54+34.0314.41
61Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM1.20.14+36.2315.08
62Bjørn Are CarlssonFossum IF1.25.00+41.0916.02
63Jonas AarsethNydalens SK1.25.06+41.1516.03
63Mari AarsethNydalens SK1.25.06+41.1516.03
65Claes-H. UngerLillomarka OL1.42.59+59.0819.25
66Dag HauglandØstmarka OK1.54.01+1.10.1021.30
67Peer StiansenNydalens SK2.04.30+1.20.3923.29
Sondre Ruud BråtenNydalens SKbrutt
Ståle HeitmannFossum IFbrutt
Per Ola UlsethNydalens SKbrutt
Trude FixdalIL Kollikke startet
Jakob A. GjedeboOppsal Orienteringikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Endre HallanLillomarka OLikke startet
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SKikke startet
Ingeborg ØderudBækkelagets SKikke startet

R - Rekrutt

3 700 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering31.538.37
2Eira Skaarer WiklundNydalens SK33.01+1.088.55
3Jonathan WoodhouseLillomarka OL33.48+1.559.08
4Rasmus D. EastwoodLillomarka OL37.50+5.5710.13
5Eskil BrændenLillomarka OL40.10+8.1710.51
6Hanne Wærp HaugeNydalens SK47.05+15.1212.43
7Tobias Tronbøl LiumIL Koll47.08+15.1512.44
8Selma Tørudbakken JendalFossum IF47.09+15.1612.44
9Aina Tikkanen ToftNydalens SK47.39+15.4612.52
10Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL48.47+16.5413.11
11Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK50.00+18.0713.30
11Viktor Meland-TangenBækkelagets SK50.00+18.0713.30
13Eskil HafskjoldNydalens SK50.55+19.0213.45
14Rasmus MackenzieNydalens SK51.05+19.1213.48
15Sondre HafskjoldNydalens SK51.10+19.1713.49
16Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering54.17+22.2414.40
17Åse LuråsOppsal Orientering54.23+22.3014.41
18Mari KallesonOppsal Orientering1.05.57+34.0417.49
19Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering1.05.59+34.0617.50
20Ingrid LuråsOppsal Orientering1.06.05+34.1217.51
21Idun BergeNydalens SK1.22.50+50.5722.23
22Iben Sannum PihlstrømNydalens SK1.22.55+51.0222.24
Harald AulieIL Kollikke startet
Helene ScheeleNydalens SKikke startet

K - Kari

10 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri UlvestadNydalens SK1.55.0810.51
2Pia Young VikNydalens SK2.03.46+8.3811.40
3Oda ScheeleNydalens SK2.26.19+31.1113.48
4Ea LunøeNydalens SK3.07.20+1.12.1217.40
5Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3.07.25+1.12.1717.40
Gunhild Rogne HallandNydalens SKbrutt
Ane Sofie KroghOppsal Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor