Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterjukola 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola 2
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: onsdag 7 november 2018

A-kort

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thore KornmoPorsgrunn OL37.10
2Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL41.00+3.50
3Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn41.13+4.03
4Espen RaastadSkien OK42.10+5.00
5Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL49.15+12.05
6Espen JohnsenHedrum OL49.16+12.06
7Tom SagaSkien OK49.20+12.10
8Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL49.21+12.11
9Bjørn Richard KirsteSkien OK49.22+12.12
10Hilde VassendPorsgrunn OL49.23+12.13
11Jesper FlogstadIL Hauken49.27+12.17
12Per FuruheimSkien OK49.34+12.24
13Jan GlittumOK Skeidi49.48+12.38
14Arne Håkon JørgensenSandefjord OK49.49+12.39
15Ole JohanssonPorsgrunn OL49.57+12.47
16Per Henrik ZagarLarvik OK50.42+13.32
17Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL50.55+13.45
18Hanne HerumOK Skeidi51.36+14.26
19Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL51.52+14.42
20Lenka WestinPorsgrunn OL52.09+14.59
21Jan Petter LaugenIL Imås52.43+15.33
22Harald OmlandSkien OK56.16+19.06
23Bjørn LiePorsgrunn OL59.46+22.36
24Elling AakreAndebu IL1.00.44+23.34
25Kari Timenes LaugenIL Imås1.09.07+31.57
26Elin BordøyHedrum OL1.12.21+35.11
27Tone Sølie LysnesHedrum OL1.12.27+35.17
28Henrik Repstad StoremyrIL Hauken1.13.54+36.44
29Knut GjoneSandefjord OK1.15.13+38.03
30Ludvig JohnsenHedrum OL1.16.56+39.46
31Magne KlovningPorsgrunn OL1.31.29+54.19
Elise AusenPorsgrunn OLbrutt

A-lang

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen FrøydLarvik OK40.41
2Halvard KornmoPorsgrunn OL41.04+0.23
3Jørn SundbyLarvik OK41.24+0.43
4Tobias MathisenPorsgrunn OL41.58+1.17
5Rasmus MathisenPorsgrunn OL43.36+2.55
6Erling GrammeltvedtOK Skeidi44.49+4.08
7Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL47.02+6.21
8Dag AusenPorsgrunn OL47.24+6.43
9Asbjørn BygglandHøydalsmo IL47.37+6.56
10Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL48.26+7.45
11Kristin Melby JacobsenLardal OL48.32+7.51
12Tom KristensenLarvik OK48.38+7.57
13Frode NysæterSkien OK48.59+8.18
14Hanne VassendPorsgrunn OL50.31+9.50
15Jan GatevoldPorsgrunn OL50.49+10.08
16Kjell WestinPorsgrunn OL51.32+10.51
17Arne DirdalLarvik OK54.01+13.20
18Gabriel GjoneSandefjord OK58.52+18.11
19Per Olav GulbrandsenLarvik OK59.20+18.39
20Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.02.21+21.40
21Une HoltermannPorsgrunn OL1.02.25+21.44
22Harald HoviSkien OK1.05.02+24.21
Benjamin GjoneSandefjord OKbrutt

C-nivå

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gaute NysæterSkien OK35.24
2Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi58.04+22.40
3Rolf LyePorsgrunn OL58.14+22.50
4Jorunn Brun SagaSkien OK1.05.00+29.36
5Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.11.00+35.36
5Kristin JohanssonHedrum OL1.11.00+35.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor