Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattjakta 5 Jaktstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattjakta 5 Jaktstart
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: onsdag 31 oktober 2018

Damer

4 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mette SolbergseterAustmarka ILikke godkjent

Herrer

4 410 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar JohanssonVästvärmlands OK46.3510.33
2Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK54.03+7.2812.15
3Jon Ivar BergersenEidskog OL55.20+8.4512.32
4Anders JohanssonVästvärmlands OK58.09+11.3413.11
5Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK58.40+12.0513.18
6Oddgeir FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK1.04.07+17.3214.32
7Philip FøyenEidskog OL1.05.28+18.5314.50

Veteraner

3 110 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor SolbergseterAustmarka IL37.3612.05
2Thord JanssonVästvärmlands OK38.15+0.3912.17
3Harald ØstbyeElverum OK41.54+4.1813.28
4Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK42.08+4.3213.32
5Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK42.16+4.4013.35
6Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering42.38+5.0213.42
7Kurt NilssonOK Hierne47.48+10.1215.22
8Karl Aasmund ErøyOK Moss48.57+11.2115.44
9Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL51.02+13.2616.24
10Hasse BergstrømIL Tyrving51.11+13.3516.27
11Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK52.59+15.2317.02
12John TangenEidskog OL1.06.18+28.4221.19
13Klaus EngenEidskog OL1.30.07+52.3128.58

Åpen

3 110 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK37.5712.12
2Stein Arne NegårdVang OL38.08+0.1112.15
3Arne SørliEidskog OL39.08+1.1112.34
4Knut EngenRaumar Orientering41.45+3.4813.25
5Martin SkytterenOdal OL - Orientering46.19+8.2214.53
6Fredrik KarlssonVästvärmlands OK48.03+10.0615.27
7Kay Arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK50.16+12.1916.09
8Kristin JohanssonVästvärmlands OK50.56+12.5916.22
9Herman BakkeLøten o-lag54.45+16.4817.36
10Oddvar GravingenOK Hierne54.51+16.5417.38
11Jens-Henrik SimonsenOK Øst55.45+17.4817.55
12Trond Ivar TømmervoldHamar OK56.48+18.5118.15
13Niklas StolpeEidskog OL59.06+21.0919.00
14Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.01.18+23.2119.42
15Kai Jostein BergersenEidskog OL1.12.11+34.1423.12
16Oddbjørn BergersenEidskog OL1.20.23+42.2625.50
Maria DåverhögVästvärmlands OKikke godkjent
Per Ivar SveheimOdal OL - Orienteringikke godkjent
Anne-Grete AustadRaumar Orienteringikke startet
Jan SveenRaumar Orienteringikke startet

Ungdom

4 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Grunde IsaksætreGrue ILikke godkjent

Nybegynner

1 490 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar LandeEidskog OL10.537.18
2Asbjørn LandeEidskog OL16.34+5.4111.07
3Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL16.47+5.5411.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor