Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grankvistløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grankvistløpet
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: lørdag 3 november 2018

Åpen N

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Emil Hanssen LautenØstmarka OK53.1619.43
Stian LillegårdLillomarka OL30.3011.17
Frida Sundt LyngøyØstmarka OK1.06.2024.34
Solveig Ruud TednesØstmarka OK43.4216.11

D13-16

5 150 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tina KallesonOppsal Orientering1.01.0411.51
2Janna Sofie TellesbøØstmarka OK1.10.47+9.4313.44
3Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.21.49+20.4515.53
4Sigrid NermoenØstmarka OK1.28.35+27.3117.12
5Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.28.36+27.3217.12
6Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1.28.38+27.3417.12

H13-16

5 150 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John OtterleiØstmarka OK1.10.4413.44
2Henrik GudimØstmarka OK1.10.45+0.0113.44
3Håvard RønningenØstmarka OK1.21.36+10.5215.50
4Jakob GilljamØstmarka OK1.54.02+43.1822.08
5Andreas SandernesØstmarka OK1.59.04+48.2023.07
Alfred Eckmann AronsenNittedal OLdiskvalifisert

Damer A Mellom

10 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunvor RuudØstmarka OK3.12.4418.00
Audrun UtskarpenOslostudentenes IKbrutt

Damer A Kort

5 150 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda HanssenØstmarka OK1.03.5812.25
2Hilde JarstadmarkenØstmarka OK1.20.11+16.1315.34
3Heidi VogtØstmarka OK1.22.40+18.4216.03 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Berit ThorudØstmarka OK1.22.41+18.4316.03
5Ingrid NermoenØstmarka OK1.29.46+25.4817.25
6Torild JørgensenØstmarka OK1.53.59+50.0122.07
7Jartrud SteinsliØstmarka OK1.54.00+50.0222.08
8Kristin Stubban HygenØstmarka OK2.06.49+1.02.5124.37
9Helena GranbergØstmarka OK2.08.36+1.04.3824.58
10Siv Susanne JystadØstmarka OK2.08.46+1.04.4825.00
Katrine HolenØstmarka OKikke startet

Herrer A Lang

14 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Steinar EastwoodLillomarka OL2.52.1111.42
2Audun JørgensenØstmarka OK3.37.34+45.2314.48
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringikke startet
Timothy RichardsonNydalens SKikke startet

Herrer A Mellom

10 700 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odin TellesbøØstmarka OK1.29.298.21 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Tom BerganFet OL1.41.15+11.469.27
3Håvar BrevikØstmarka OK1.43.45+14.169.41
4Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.50.36+21.0710.20
5Erik NæssØstmarka OK1.58.58+29.2911.07
6Andreas RambergØstmarka OK1.59.45+30.1611.11
7Petter NæssOppsal Orientering1.59.53+30.2411.12
8Sebastian Peters1.59.55+30.2611.12
9Bjørn ChristensenØstmarka OK2.07.23+37.5411.54
10Ingar SolbergOlderskog IL2.19.58+50.2913.04
11Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK2.20.41+51.1213.08
12Inge RambergØstmarka OK2.21.53+52.2413.15
13Knut Edvard HellandØstmarka OK2.30.39+1.01.1014.04
14Per StedjeØstmarka OK2.48.33+1.19.0415.45
Raphael Guedes Barreiros Netodiskvalifisert
Olav EideBækkelagets SKdiskvalifisert
Michael Eckmann JensenNittedal OLdiskvalifisert
Kai Halvorsen AarekolSiemensikke startet

Herrer A Kort

5 150 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Anders LøkenFossum IF1.05.4112.45
2Tor Magnus GrøstadØstmarka OK1.11.14+5.3313.49
3Bård NatvigNittedal OL1.16.05+10.2414.46
4Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF1.19.43+14.0215.28
5Karl GustavsenØstmarka OK1.31.40+25.5917.47
6Martin GilljamØstmarka OK1.54.04+48.2322.08
7Dag HauglandØstmarka OK1.54.11+48.3022.10
8Jens Magnus RønningenØstmarka OK2.03.45+58.0424.01
Thomas GrøstadØstmarka OKikke startet

Åpen-C

4 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aksel EideBækkelagets SK49.1810.57
2Kristin Sendstad1.03.47+14.2914.10
3Håvard Hilmarsen1.03.49+14.3114.10
4Pernille Nor-WollØstmarka OK1.05.45+16.2714.36
5Erlend OtterleiØstmarka OK1.07.39+18.2115.02
6Korhan Markussen1.08.29+19.1115.13
7Casper Eckmann AronsenNittedal OL1.08.42+19.2415.16
8Mathias LinløkkenØstmarka OK1.09.08+19.5015.21
9Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK1.14.47+25.2916.37
10Marcus Berg-OlsenØstmarka OK1.16.13+26.5516.56
11Kim Berg-OlsenØstmarka OK1.16.16+26.5816.56
12Jane NilsenØstmarka OK1.16.19+27.0116.57
13Leah HanneborgØstmarka OK1.24.08+34.5018.41
14Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK1.58.16+1.08.5826.16
15Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK1.58.18+1.09.0026.17
16Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK1.58.26+1.09.0826.19
Ragnhild BrevikØstmarka OKdiskvalifisert
Ping OuyangØstmarka OKdiskvalifisert
Ping OuyangØstmarka OKikke startet
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor