Norsk Orientering

Nattcup Bergen 2019/2020

Vis jaktstartliste Skriv ut

Stilling etter 4 av 6 delarrangementer

500 poeng til vinner, 20 poeng fratrekk pr minutt. Minimum 100 poeng for fullført løp, 50 poeng for deltatt. På jaktstarten trekkes en et halvt sekund pr poeng en er etter lederen, maks 12.5 minutter for nye løpere i finalen.

HA

Plass Navn Klubb
16.10
13.11
11.12
22.1
19.2
11.3
Totalt
1 Rune Nygaard IL Gular 352 341 500 1193
2 Tom Eirik Eikanger IL Gular 353 390 (223) 361 1104
3 Jan Kocbach Fana IL (251) 500 293 298 1091
4 Vidar Schei TIF Viking 219 352 (100) 380 951
5 Magne Knudsen Gneist, IL 335 142 406 883
6 Anders Tønnessen Rød Os Orienteringsklubb 103 145 (100) 351 599
7 Andreas Dale Bergens TF 500 50 550
8 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 100 268 (100) 177 545
9 Arne Wilhelm Knudsen Gneist, IL 103 301 100 504
10 Vegard Jarvis Westergård NTNUI 500 500
11 Kenneth Westerheim Stord Orientering 491 491
12 Brage Bell Lysaker Fana IL 276 187 463
13 Vemund Hansen TIF Viking 147 214 100 461
14 Erlend Gjestemoen Bergens TF 439 439
15 Bjørn Hølleland Fana IL 410 410
16 Anders EInum Freidig 382 382
17 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 252 100 352
18 Jørgen Rokne Dahle Varegg Fleridrett 100 100 106 306
19 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 100 100 100 300
19 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 100 100 100 (50) 300
19 Svein Linga IL Gular 100 100 100 300
22 Per Arne Aadland Samnanger IL 249 249
23 Øistein Stemme Hordaveg BIL 224 224
24 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 100 121 221
25 Owen Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 100 100 200
25 Tore Juvik IL Gular 100 100 200
25 Torgeir Strand Fana IL 100 100 200
25 Steinar Danielsen Os Orienteringsklubb 100 100 200
25 Ørjan Totland TIF Viking 100 100 200
30 Sturle Nordeide Gneist, IL 50 100 150
31 Andreas Nysæter Bergens TF 100 100
31 Tor Sørevik TIF Viking 100 100
31 Trond Døskeland Fana IL 100 100
31 Tore Svein Nese Askøy OL 50 50 100
31 Ove Drange Varegg Fleridrett 100 100
31 Arne Johannesen IL Gular 100 100
31 Mads Bratland Claussen Fana IL 100 100
38 Oskar Røen Varegg Fleridrett 50 50
38 Ole Tørnqvist Fana IL 50 50
38 Tord Bell Myking Fana IL 50 50
38 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 50 50
38 Leif Gunnar Hovden Halsnøy OL 50 50

DA

Plass Navn Klubb
16.10
13.11
11.12
22.1
19.2
11.3
Totalt
1 Ingeborg Eikeland Bergens TF (411) 497 500 451 1448
2 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 461 315 500 1276
3 Kristine Bog Vikane Fana IL (165) 318 499 278 1095
4 Rannveig Nordhagen Fana IL 270 316 (100) 479 1065
5 Dagrun Daltveit Fana IL 500 462 962
6 Lise Christensen TIF Viking 50 472 285 807
7 Helen Martinsen IL Gular 291 445 736
8 Tora Aasheim Nymark Varegg Fleridrett 500 500
9 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 329 329
10 Siri Sjødin Drange Varegg Fleridrett 50 50

HB

Plass Navn Klubb
16.10
13.11
11.12
22.1
19.2
11.3
Totalt
1 Knut Utne Fana IL (444) 500 500 483 1483
2 Martin Stustad NOTEAM 484 100 410 994
3 Oskar Heksem Fana IL (104) 135 402 374 911
4 Øistein Bøe Fana IL 500 333 833
5 Jan Haugland Årstad IL 358 167 304 829
6 Øistein Stemme Hordaveg BIL 299 500 799
7 Kjell Erik Myre Hordaveg BIL 364 100 255 719
8 Stein Ove Dyngeland Fana IL 100 (100) 258 267 625
9 Lars Sveen Bergens TF 227 100 248 575
10 Matti Torgersen Bergens TF 100 (100) 320 137 557
11 John Olav Alvsvåg Fana IL 336 50 154 540
12 Tor Sørevik TIF Viking 463 463
13 Heikki Savolainen UBIL 140 298 438
14 Sturle Nordeide Gneist, IL 437 437
15 Svein Rosseland Hordaveg BIL 50 386 436
16 Atle Alvheim Fana IL 100 313 413
17 Geir Heksem Fana IL 396 396
18 Knut Inge Engelbreth Varegg Fleridrett 342 50 392
19 Olav Lofthus Hordaveg BIL 50 101 219 370
20 Erik Johannessen Hordaveg BIL 365 365
21 Lars Stuland Larsen Varegg Fleridrett 100 141 241
22 Harald Sodemann UBIL 100 100 200
22 Bjørn L. Basberg Varegg Fleridrett 100 100 200
24 Bjørn-Inge Skage Gneist, IL 142 142
25 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 100 100
25 Erling Strand Bergens TF 100 100
25 Lars Fjellanger Fana IL 100 100
28 Sveinung Rykkje Varegg Fleridrett 50 50

DB

Plass Navn Klubb
16.10
13.11
11.12
22.1
19.2
11.3
Totalt
1 Ingrid Sandvoll Gneist, IL 500 493 383 1376
2 Siren Greve Bergens TF (100) 390 217 333 940
3 Liv Ormberg Gneist, IL 235 320 555
4 Turid Rognsvåg Os Orienteringsklubb 500 500
4 Tove Aasheim Varegg Fleridrett 500 500
4 Hedda Erica Eikanger Gneist, IL 500 500
7 Vibeke Øye IL Gular 305 305
8 Hege Fjellbirkeland IL Gular 176 100 276
9 Ina Hopland Skage Gneist, IL 228 228
10 Birte Nordeide Gneist, IL 50 100 150
10 Tonje Rykkje Varegg Fleridrett 50 100 150
12 Linda Rykkje Varegg Fleridrett 100 100
13 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 50 50

HC

Plass Navn Klubb
16.10
13.11
11.12
22.1
19.2
11.3
Totalt
1 Sturla Stemshaug NOTEAM 500 412 500 1412
2 Håkon Mogstad Fana IL 500 463 963
3 Per Egil Engan Varegg Fleridrett 105 329 (100) 457 891
4 Rolf Nord Os Orienteringsklubb 392 100 (100) 316 808
5 Kristian Hj. Falch IL Gular 387 50 284 721
6 Per Haugland Årstad IL 342 253 595
7 Øistein Paulsen Bergens TF 100 167 (50) 287 554
8 Torgeir Strand Fana IL 500 500
9 Knut Gjestemoen Bergens TF 115 (50) 100 275 490
10 Andreas Brattebø Os Orienteringsklubb 443 443
11 Kirill Eikanger Gneist, IL 429 429
12 Jørn Torgersen TIF Viking 363 363
13 Jan Olav Ormberg Fana IL 100 258 358
14 Emil Heksem Fana IL 219 50 269
15 Sverre Franzen Fana IL 215 50 265
16 Ragnar Kayser Fana IL 100 155 255
17 Christer Frantzen Fana IL 216 216
18 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 100 100 200
19 Ketil Nummedal Fana IL 119 50 169
20 Axel Ingvaldsen TIF Viking 50 100 150
21 Magne Raadal Fana IL 125 125
22 Sverre Soløy Varegg Fleridrett 100 100
22 Kristoffer Monsen Varegg Fleridrett 100 100
22 Reidar Vetti HSI 100 100
22 Olav Ingvar Thornes Årstad IL 100 100
22 Harald Lyngtun Fana IL 50 50 100
27 Lars Olav Tolo Gneist, IL 50 50
27 Per Olaf Tangen Fana IL 50 50
27 Franz Javier Irala Peducassé Hordaveg BIL 50 50

DC

Plass Navn Klubb
16.10
13.11
11.12
22.1
19.2
11.3
Totalt
1 Nina Soligard Bergens TF (387) 500 500 500 1500
2 Liv Sylvi Meyer Gneist, IL 500 395 249 1144
3 Anne Fjeldstad Årstad IL 496 496
4 Margrete Solvik Gneist, IL 100 337 437
5 Marie Dymbe Gneist, IL 429 429
6 Ylva Svanberg Helle TIF Viking 384 384
7 Kirsti Lysaker Fana IL 364 364
8 Mai Helen Linga IL Gular 100 165 265
9 Oda Kjellevold Malde IL Gular 100 100
9 Karen Clementsen Kayser Fana IL 100 100
9 Ingunn Eikeland Bergens TF 50 50 100
9 Grete Lind HSI 100 100
13 Marian Kjellevold IL Gular 50 50
13 Birte Nordeide Gneist, IL 50 50
13 Silje Rafaelsen Fana IL 50 50

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
16.10.2019 Nattcup 1 Bergen Fana IL lang
13.11.2019 Nattcup 2 Bergen TIF Viking lang
11.12.2019 Nattcup 3 Bergen - Førjulsnatten Varegg Fleridrett lang
22.01.2020 Nattcup 4 Bergen Os Orienteringsklubb lang
19.02.2020 Nattcup 5 Bergen Gneist, IL lang
11.03.2020 nattcupfinale Bergen IL Gular lang

Annonser

IOF Eventor