Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for nattcup 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: nattcup 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: onsdag 19 februar 2020

DA

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingvild Paulsen VireVaregg Fleridrett44.02
2Kristine Bog VikaneFana IL46.23+2.21
3Lise ChristensenTIF Viking49.26+5.24
4Ingeborg Rygg EikelandBergens TF49.48+5.46
5Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett50.05+6.03
6Rannveig NordhagenFana IL50.59+6.57
7Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1.01.58+17.56

HA

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oskar RøenVaregg Fleridrett29.56
2Andreas DaleBergens TF30.54+0.58
3Tom Eirik EikangerIL Gular32.04+2.08
4Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb35.49+5.53
5Jan KocbachFana IL40.16+10.20
6Bjørn HøllelandFana IL42.33+12.37
7Arne JohannesenIL Gular42.48+12.52
8Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett42.49+12.53
9Kenneth WesterheimStord Orientering43.07+13.11
10Tore NymarkVaregg Fleridrett43.28+13.32
11Sturle NordeideGneist, IL44.49+14.53
12Eirik VikaneFana IL51.31+21.35
13Svein LingaIL Gular53.30+23.34
14Vidar ScheiTIF Viking56.03+26.07
15Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.00.17+30.21 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.02.01+32.05
17Kjetil DammTIF Viking1.11.15+41.19

DB

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Siren GreveBergens TF44.59
2Ingrid SandvollGneist, IL47.18+2.19
3Margrete SolvikGneist, IL48.30+3.31
4Liv OrmbergGneist, IL48.34+3.35
5Linda RykkjeVaregg Fleridrett48.36+3.37
6Ina Hopland SkageGneist, IL59.49+14.50
7Hege FjellbirkelandIL Gular1.03.08+18.09
8Tove AasheimVaregg Fleridrett1.05.38+20.39
Tonje RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert

HB

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oskar HeksemFana IL32.25
2Erik Johannesen34.59+2.34
3Knut UtneFana IL35.36+3.11
4Geir HeksemFana IL36.41+4.16
5Martin Stustad39.25+7.00
6Kjell Erik MyreHordaveg BIL41.01+8.36
7Jan HauglandÅrstad IL42.05+9.40
8Olav LofthusHordaveg BIL44.56+12.31
9Svein RosselandHordaveg BIL48.07+15.42
10Matti TorgersenBergens TF52.09+19.44
11Atle AlvheimFana IL58.14+25.49
12Håkon MogstadFana IL1.00.26+28.01
13Lars SveenBergens TF1.07.50+35.25

DC

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Judit M. MøllerFana IL16.15
2Nina SoligardBergens TF18.00+1.45
3Karen KaiserFana IL23.02+6.47
4Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett26.51+10.36
5Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett26.54+10.39
6Mai Helen LingaIL Gular27.00+10.45
7May-lill DammTIF Viking43.57+27.42
Marian KjellevoldIL Gulardiskvalifisert

HC

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Per Egil EnganVaregg Fleridrett16.42
2Øistein PaulsenBergens TF18.09+1.27
3Knut GjestemoenBergens TF18.33+1.51
4Lars Olav ToloGneist, IL19.57+3.15
5Rolf NordOs Orienteringsklubb20.54+4.12
6Ketil NummedalFana IL23.25+6.43
7Sturla Stemshaug24.46+8.04
8Jan Olav OrmbergFana IL28.51+12.09
9Halvdan Ramberg MoeFana IL32.56+16.14
Kristian Hj. FalchIL Gulardiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor