Nattcup Bergen 2019/2020

Skriv ut

Sluttstilling etter 6 delarrangementer

500 poeng til vinner, 20 poeng fratrekk pr minutt. Minimum 100 poeng for fullført løp, 50 poeng for deltatt. På jaktstarten trekkes en et halvt sekund pr poeng en er etter lederen, maks 12.5 minutter for nye løpere i finalen.

HA

Plass Navn Klubb
16.10
13.11
11.12
22.1
19.2
11.3
Totalt
1 Tore Svein Nese Askøy OL 50 50 -> +0.00
2 Tom Eirik Eikanger IL Gular (353) 390 (223) 361 457 -> +43.50
3 Jan Kocbach Fana IL (251) 500 293 298 (293) -> +52.24
4 Magne Knudsen Gneist, IL 335 142 406 -> +54.00
5 Bjørn Hølleland Fana IL 410 247 -> +1.00.27
6 Arne Wilhelm Knudsen Gneist, IL 103 301 100 -> +1.01.27
7 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett (100) 268 (100) 177 242 -> +1.01.39
8 Tore Nymark Varegg Fleridrett 229 -> +1.06.23
9 Steinar Danielsen Os Orienteringsklubb 100 100 -> +1.09.18
10 Kjetil Damm TIF Viking 100 -> +1.09.26
11 Tor Sørevik TIF Viking 100 -> +1.09.41
12 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 100 100 100 (50) (100) -> +1.09.59
13 Jørgen Rokne Dahle Varegg Fleridrett 100 100 106 -> +1.10.29
14 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 100 100 100 (100) -> +1.10.33
15 Sturle Nordeide Gneist, IL 50 100 202 -> +1.12.30
16 Torgeir Strand Fana IL 100 100 -> +1.20.07
Rune Nygaard IL Gular 352 341 500
Andreas Dale Bergens TF 500 50 480
Vidar Schei TIF Viking 219 352 (100) 380 (100)
Anders Tønnessen Rød Os Orienteringsklubb (103) 145 (100) 351 382
Kenneth Westerheim Stord Orientering 491 236
Oskar Røen Varegg Fleridrett 50 500
Vegard Jarvis Westergård NTNUI 500
Brage Bell Lysaker Fana IL 276 187
Vemund Hansen TIF Viking 147 214 100
Erlend Gjestemoen Bergens TF 439
Anders EInum Freidig 382
Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 252 100
Arne Johannesen IL Gular 100 242
Svein Linga IL Gular 100 100 100 (100)
Per Arne Aadland Samnanger IL 249
Øistein Stemme Hordaveg BIL 224
Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 100 121
Ørjan Totland TIF Viking 100 100
Tore Juvik IL Gular 100 100
Owen Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 100 100
Mads Bratland Claussen Fana IL 100
Eirik Vikane IL Gular 100
Ove Drange Varegg Fleridrett 100
Andreas Nysæter Bergens TF 100
Trond Døskeland Fana IL 100
Ole Tørnqvist Fana IL 50
Tord Bell Myking Fana IL 50
Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 50
Leif Gunnar Hovden Halsnøy OL 50

DA

Plass Navn Klubb
16.10
13.11
11.12
22.1
19.2
11.3
Totalt
1 Ingeborg Rygg Eikeland Bergens TF (411) 497 500 451 (384) -> +0.00
2 Tora Aasheim Nymark Varegg Fleridrett 500 379 -> +13.33
3 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 461 315 500 -> +15.11
4 Ingvild Paulsen Vie Varegg Fleridrett 329 500 -> +16.14
5 Rannveig Nordhagen Fana IL (270) 316 (100) 479 361 -> +16.35
6 Kristine Bog Vikane Fana IL (165) 318 499 (278) 453 -> +20.52
7 Lise Christensen TIF Viking (50) 472 285 392 -> +34.51
Dagrun Daltveit Fana IL 500 462
Helen Martinsen IL Gular 291 445
Ingunn Martinsen Varegg Fleridrett 141
Siri Sjødin Drange Varegg Fleridrett 50

HB

Plass Navn Klubb
16.10
13.11
11.12
22.1
19.2
11.3
Totalt
1 Knut Utne Fana IL (444) 500 500 483 (436) -> +0.00
2 Geir Heksem Fana IL 396 414 -> +5.01
3 Erik Johannessen Hordaveg BIL 365 448 -> +5.54
4 Kjell Erik Myre Hordaveg BIL 364 (100) 255 328 -> +11.18
5 Jan Haugland Årstad IL 358 (167) 304 306 -> +12.21
6 Lars Sveen Bergens TF 227 100 248 (100) -> +19.06
7 Bjørn-Inge Skage Gneist, IL 142 -> +23.14
8 Matti Torgersen Bergens TF (100) (100) 320 137 105 -> +27.10
Oskar Heksem Fana IL (104) (135) 402 374 500
Martin Stustad 484 (100) 410 360
Øistein Bøe Fana IL 500 333
Øistein Stemme Hordaveg BIL 299 500
Stein Ove Dyngeland Fana IL 100 (100) 258 267
Svein Rosseland Hordaveg BIL 50 386 186
Olav Lofthus Hordaveg BIL (50) 101 219 249
John Olav Alvsvåg Fana IL 336 50 154
Atle Alvheim Fana IL 100 313 100
Tor Sørevik TIF Viking 463
Heikki Savolainen UBIL 140 298
Sturle Nordeide Gneist, IL 437
Knut Inge Engelbreth Varegg Fleridrett 342 50
Lars Stuland Larsen Varegg Fleridrett 100 141
Harald Sodemann UBIL 100 100
Bjørn L. Basberg Varegg Fleridrett 100 100
Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 100
Erling Strand Bergens TF 100
Lars Fjellanger Fana IL 100
Håkon Mogstad Fana IL 100
Sveinung Rykkje Varegg Fleridrett 50

DB

Plass Navn Klubb
16.10
13.11
11.12
22.1
19.2
11.3
Totalt
1 Siren Greve Bergens TF (100) 390 (217) 333 500 -> +0.00
2 Tove Aasheim Varegg Fleridrett 500 100 -> +3.01
3 Liv Ormberg Gneist, IL 235 320 428 -> +9.19
4 Ina Hopland Skage Gneist, IL 228 203 -> +11.21
Ingrid Sandvoll Gneist, IL 500 493 (383) 453
Linda Rykkje Varegg Fleridrett 100 427
Turid Rognsvåg Os Orienteringsklubb 500
Hedda Erica Eikanger Gneist, IL 500
Margrete Solvik Gneist, IL 429
Hege Fjellbirkeland IL Gular 176 100 137
Vibeke Øye IL Gular 305
Tonje Rykkje Varegg Fleridrett 50 100 50
Birte Nordeide Gneist, IL 50 100
Christiane Trösse Varegg Fleridrett 50

HC

Plass Navn Klubb
16.10
13.11
11.12
22.1
19.2
11.3
Totalt
1 Rolf Nord Os Orienteringsklubb 392 (100) (100) 316 416 -> +0.00
2 Per Egil Engan Varegg Fleridrett (105) 329 (100) 457 500 -> +2.04
3 Øistein Paulsen Bergens TF (100) 167 (50) 287 471 -> +7.35
4 Knut Gjestemoen Bergens TF 115 (50) (100) 275 463 -> +7.37
5 Kristian Hj. Falch IL Gular 387 50 284 (50) -> +12.08
6 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 100 100 -> +17.44
7 Jan Olav Ormberg Fana IL 100 258 257 -> +18.48
8 Axel Ingvaldsen TIF Viking 50 100 -> +20.09
9 Lars Olav Tolo Gneist, IL 50 435 -> +21.37
Sturla Stemshaug 500 412 500 (338)
Håkon Mogstad Fana IL 500 463
Per Haugland Årstad IL 342 253
Ketil Nummedal Fana IL 119 50 365
Torgeir Strand Fana IL 500
Andreas Brattebø Os Orienteringsklubb 443
Kirill Eikanger Gneist, IL 429
Jørn Torgersen TIF Viking 363
Emil Heksem Fana IL 219 50
Sverre Franzen Fana IL 215 50
Ragnar Kayser Fana IL 100 155
Christer Frantzen Fana IL 216
Halvdan Ramberg Moe Fana IL 175
Magne Raadal Fana IL 125
Olav Ingvar Thornes Årstad IL 100
Sverre Soløy Varegg Fleridrett 100
Harald Lyngtun Fana IL 50 50
Reidar Vetti HSI 100
Kristoffer Monsen Varegg Fleridrett 100
Franz Javier Irala Peducassé Hordaveg BIL 50
Per Olaf Tangen Fana IL 50

DC

Plass Navn Klubb
16.10
13.11
11.12
22.1
19.2
11.3
Totalt
1 Nina Soligard Bergens TF (387) 500 500 500 (465) -> +0.00
2 May-lill Damm TIF Viking 100 -> +24.16
Liv Sylvi Meyer Gneist, IL 500 395 249
Mai Helen Linga IL Gular 100 165 285
Judit M. Møller Fana IL 500
Anne Fjeldstad Årstad IL 496
Karen Kaiser Fana IL 100 364
Margrete Solvik Gneist, IL 100 337
Marie Dymbe Gneist, IL 429
Ylva Svanberg Helle TIF Viking 384
Kirsti Lysaker Fana IL 364
Ragna Oline Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 288
Astrid Oline Ervik Varegg Fleridrett 287
Marian Kjellevold IL Gular 50 50
Ingunn Eikeland Bergens TF 50 50
Grete Lind HSI 100
Oda Kjellevold Malde IL Gular 100
Birte Nordeide Gneist, IL 50
Silje Rafaelsen Fana IL 50

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
16.10.2019 Nattcup 1 Bergen Fana IL lang
13.11.2019 Nattcup 2 Bergen TIF Viking lang
11.12.2019 Nattcup 3 Bergen - Førjulsnatten Varegg Fleridrett lang
22.01.2020 Nattcup 4 Bergen Os Orienteringsklubb lang
19.02.2020 Nattcup 5 Bergen Gneist, IL lang
11.03.2020 nattcupfinale Bergen IL Gular lang