Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: onsdag 16 oktober 2019

DA

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagrun Slettebø DaltveitFana IL54.08
2Christiane TrösseVaregg Fleridrett56.05+1.57
3Ingeborg Rygg EikelandBergens TF58.34+4.26
4Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.02.41+8.33
5Helen MartinsenIL Gular1.04.33+10.25
6Rannveig NordhagenFana IL1.05.36+11.28
7Kristine Bog VikaneFana IL1.10.53+16.45

HA

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF38.49
2Erlend GjestemoenBergens TF41.51+3.02
3Tom Eirik EikangerIL Gular46.10+7.21
4Rune NygaardIL Gular46.11+7.22
5Magne KnudsenGneist, IL47.04+8.15
6Brage Bell LysakerFana IL49.59+11.10
7Jan KocbachFana IL51.15+12.26
8Per Arne  AadlandSamnanger IL51.21+12.32
9Vidar  ScheiTIF Viking52.51+14.02
10Vemund HansenTIF Viking56.27+17.38
11Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL58.40+19.51
12Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb58.41+19.52
13Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb59.27+20.38
14Torgeir StrandFana IL1.01.50+23.01
15Trond DøskelandFana IL1.03.02+24.13
16Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.04.49+26.00
17Andreas NysæterBergens TF1.06.07+27.18
18Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett1.07.00+28.11
19Mads Bratland ClaussenFana IL1.07.39+28.50
20Svein LingaIL Gular1.14.39+35.50
21Owen WestergaardVaregg Fleridrett1.14.54+36.05
22Sverre OttesenVaregg Fleridrett1.16.12+37.23
23Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.23.35+44.46
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OLdiskvalifisert
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Tord Bell MykingFana ILdiskvalifisert
Sturle NordeideGneist, ILdiskvalifisert

DB

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid SandvollGneist, IL53.49
2Liv OrmbergGneist, IL1.07.03+13.14
3Siren GreveBergens TF1.17.11+23.22
Birte NordeideGneist, ILbrutt

HB

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øistein BøeFana IL41.28
2Martin StustadNOTEAM42.16+0.48
3Tor SørevikTIF Viking43.18+1.50
4Knut UtneFana IL44.14+2.46
5Kjell Erik MyreHordaveg BIL48.15+6.47
6Jan HauglandÅrstad IL48.32+7.04
7Knut Inge EngelbrethVaregg Fleridrett49.22+7.54
8John Olav AlvsvågFana IL49.40+8.12
9Øistein StemmeHordaveg BIL51.29+10.01
10Lars SveenBergens TF55.07+13.39
11Oskar HeksemFana IL1.01.17+19.49
12Stein Ove DyngelandFana IL1.04.36+23.08
13Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett1.05.46+24.18
14Matti TorgersenBergens TF1.26.06+44.38
Olav LofthusHordaveg BILdiskvalifisert

DC

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Liv Sylvi MeyerGneist, IL37.57
2Nina SoligardBergens TF43.35+5.38
Ingun EikelandBergens TFdiskvalifisert

HC

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sturla StemshaugNOTEAM39.00
2Rolf NordOs Orienteringsklubb44.23+5.23
3Kristian Hj. FalchIL Gular44.37+5.37
4Jørn TorgersenTIF Viking45.51+6.51
5Per HauglandÅrstad IL46.54+7.54
6Emil HeksemFana IL53.02+14.02
7Christer FrantzenFana IL53.10+14.10
8Sverre Rafaelsen FrantzenFana IL53.15+14.15
9Magne RaadalFana IL57.44+18.44
10Ketil NummedalFana IL58.02+19.02
11Knut GjestemoenBergens TF58.14+19.14
12Per Egil EnganVaregg Fleridrett58.44+19.44
13Sverre SoløyVaregg Fleridrett1.00.26+21.26
14Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.16.46+37.46
15Ragnar KayserFana IL1.22.29+43.29
16Øistein PaulsenBergens TF1.25.27+46.27
Axel IngvaldsenTIF Vikingdiskvalifisert
Harald LyngtunFana ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor