Norsk Orientering

2019 Norgescup U23

Skriv ut

Stilling etter 10 av 16 delarrangementer

U23 Damer

Plass Navn Klubb
14.4
4.5
5.5
7.5
11.5
12.5
25.5
28.6
29.6
30.6
12.9
14.9
20.9
21.9
22.9
17.10
Totalt
1 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 14 26 19 30 26 26 22 35 30 228
2 Ingrid Lundanes NTNUI 35 40 26 35 35 35 206
3 Ingeborg Eide Byåsen IL 30 10 30 40 40 40 190
4 Malin Sandstad NTNUI 30 30 30 30 19 22 161
5 Tilla Farnes Hennum NTNUI 22 11 11 40 40 124
6 Evine Westli Andersen Løten o-lag 7 22 35 12 22 19 117
7 Emma Arnesen Byåsen IL 14 16 26 16 35 107
8 Marie Olaussen Fredrikstad SK 19 11 40 26 96
9 Åsne Skram Trømborg NTNUI 9 12 19 16 35 91
10 Tonje Vassend NTNUI 10 40 26 76
11 Line Cederberg Göteborg Majorna OK, SWE 22 14 35 71
12 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 22 14 26 62
13 Cecilie Andersen BOK, GBR 22 30 52
13 Synne Strand Asker Skiklubb 30 22 52
13 Margrethe Wisløff NTNUI 3 14 14 10 11 52
16 Paula Starke National Team Germany, GER 35 16 51
16 Elin Granstedt NTNUI 16 16 19 51
18 Line Sølberg IL Leik 10 14 12 12 48
19 Oda J Sikkeland Tyrving IL 26 19 45
20 Birte Friedrichs National Team Germany, GER 12 16 12 40
20 Anu Tuomisto NTNUI 40 40
20 Anine Lome Hamar OK 40 40
23 Tonje Aasheim Nymark NTNUI 16 9 14 39
24 Isabel Donner NTNUI 11 12 12 35
25 Nina Asheim Birkeland NTNUI 10 19 29
26 Dorothea Müller National Team Germany, GER 8 9 11 28
27 Marte Hoff Hagen NTNUI 9 8 10 27
27 Anne Eiken NTNUI 11 16 27
29 Anna Haataja SK Pohjantähti, FIN 26 26
30 Henriette Nygaard Skjørbæk OK Pan Århus, DEN 9 5 9 23
31 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 6 14 20
32 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 19 19
32 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 12 7 19
34 Sunniva Omdal NTNUI 6 11 17
35 Beatrice Law BOK, GBR 8 4 12
36 Barbora Vyhnálková Czech national team, CZE 11 11
37 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 10 10
37 Idunn Haavengen NTNUI 10 10
39 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 5 5
40 Tereza Cechova Czech national team, CZE 4 4
41 Nina Aasheim Birkeland NTNUI 2 2
42 Maiju Oksanen SK Pohjantähti, FIN 1 1

U23 Herrer

Plass Navn Klubb
14.4
4.5
5.5
7.5
11.5
12.5
25.5
28.6
29.6
30.6
12.9
14.9
20.9
21.9
22.9
17.10
Totalt
1 Audun Heimdal NTNUI 40 35 35 40 40 40 35 40 40 345
2 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 26 16 14 35 35 22 40 30 35 253
3 Håvard Wedege Fredrikstad SK 30 1 12 14 35 14 19 16 141
4 Håvard Sandstad Eidsmo Freidig 10 30 14 30 26 30 140
5 Vegard Jarvis Westergård NTNUI 16 22 26 22 16 8 10 120
5 Kasper Fosser Heming Orientering 40 40 40 120
7 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 19 10 9 12 26 16 22 114
8 Ulrik Astrup Arnesen NTNUI 7 11 12 30 22 11 19 112
9 Eirik Langedal Breivik NTNUI 30 30 19 26 105
10 Anders Haga Raumar Orientering 7 26 22 30 85
11 Stian Sundsvik Frol IL 12 35 26 73
12 Herman Ryen Martinsen NTNUI 12 11 11 16 10 12 72
13 Elias T. Mølnvik NTNUI 35 11 19 65
14 Oskar Størmer Fossum IF 8 26 26 60
15 Marius Pytten NTNUI 3 7 5 10 16 16 57
16 Emil Øbro Dansk Orienterings-Forbund, DEN 14 9 4 22 49
16 Olav Milian Schmitt Gran NTNUI 1 7 19 10 6 6 49
18 Lukas Liland Nydalens SK 14 30 44
19 Olai Stensland Lillevold NTNUI 8 19 7 9 43
20 Ole Hennseler National Team Germany, GER 22 4 16 42
21 Are Wigaard NTNUI 5 22 7 1 5 40
22 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 26 4 8 38
23 Henry McNulty Bækkelagets SK 35 35
24 Laurits Bidstrup Møller Silkeborg OK, DEN 6 14 14 34
24 Henrik Eijsink Nydalens SK 11 12 11 34
26 Karl Fremstad Tyrving IL 10 19 29
27 Elias Jonsson Nydalens SK 10 16 26
28 Håkon Raadal Bjørlo NTNUI 6 19 25
29 Tobia Pezzati Tampereen Pyrintö, FIN 22 22
30 Øyvind Wiggen Byåsen IL 2 8 9 19
30 Vojtech Kettner IFK Mora OK, SWE 19 19
32 Kjetil Mølnvik Freidig 4 12 16
32 Espen Samuelsen Skiri NTNUI 6 3 7 16
34 Itsuki Ito KOLC, JPN 9 2 4 15
35 Jostein Tandberg NTNUI 4 10 14
35 Erik Döhler National Team Germany, GER 5 9 14
35 Rasmus Møller Jess OK Linné, SWE 14 14
35 Martin Borge Heir NTNUI 9 5 14
35 Håvard Mo Vaadal NTNUI 14 14
40 Lars Solli Mo OK 11 2 13
40 Øystein Fruseth Christiansen NTNUI 3 10 13
42 Jørgen Baklid Konnerud IL 12 12
42 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 12 12
44 Daniel Vandas Czech national team, CZE 11 11
44 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 11 11
46 Jan Bendák Czech national team, CZE 9 9
47 Sturla Frydenlund NTNUI 8 8
47 Mathias Blaise Belgium Team, BEL 8 8
47 Åsmund Aamodt Resell NTNUI 8 8
50 Sander Arntzen Asker Skiklubb 7 7
50 Jason Krogh-Pedersen Dansk Orienterings-Forbund, DEN 7 7
52 Otakar Hirs Czech national team, CZE 6 6
52 Bidstrup Møller Silkeborg OK, DEN 6 6
54 Tobias Kristensen NTNUI 5 5
54 Rasmus Møller Jess OK Linné, SWE 2 3 5
54 Mathias Gløersen Bækkelagets SK 1 4 5
54 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 5 5
54 Laurits Rødnes Oppsal Orientering 5 5
59 Simon Navratil Czech national team, CZE 4 4
60 JakubGlonek Czech national team, CZE 3 3
60 Erling Hjermstad Fossum IF 3 3
60 Erik Barr Zeilon Skåneslättens OL, SWE 3 3
63 Kristian Nilsen Sandnes NTNUI 2 2
64 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
14.04.2019 Smaaleneneløpet Indre Østfold OK lang
04.05.2019 Worldcup granskingsløp mellom Raumar Orientering mellom
05.05.2019 Worldcup granskingsløp lang Raumar Orientering lang
07.05.2019 Sprintliga løp 3 - formiddag Lillomarka OL sprint
11.05.2019 Norgescup mellom Bjugn IL, Wing OK mellom
12.05.2019 NM ultralang Bjugn IL, Wing OK ultralang
25.05.2019 NM Sprint Finaler Nydalens SK sprint
28.06.2019 Norsk o-festival - sprint elite Hedrum OL, Lardal OL, Larvik OK sprint
29.06.2019 Norsk o-festival - mellom elite Hedrum OL, Lardal OL, Larvik OK mellom
30.06.2019 Norsk o-festival - lang elite Hedrum OL, Lardal OL, Larvik OK lang
12.09.2019 NM langdistanse OL Tønsberg og omegn lang
14.09.2019 NM mellomdistanse OL Tønsberg og omegn mellom
20.09.2019 Norgescup sprint Verdal OK sprint
21.09.2019 NM knockoutsprint og O-idol Verdal OK mellom
22.09.2019 Norgescup finale senior - Fellesstart Verdal OK lang
17.10.2019 NM natt Østmarka OK lang

Annonser

IOF Eventor