Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk o-festival - sprint elite og D/H 15 og 16

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - sprint elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: fredag 28 juni 2019

D15

2 050 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn15.597.47
2Eline Horten JordetVingelen IL16.25+0.268.00
3Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø17.06+1.078.20
4Mathea Spets StorhovFreidig17.37+1.388.35
5Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)18.38+2.399.05
6Klara GraversenIL BUL-Tromsø19.19+3.209.25
7Anja HoleFørde IL19.42+3.439.36
8Alida OftedalÅlgård Orientering20.23+4.249.56
9Ingvild GustafssonKongsberg OL20.49+4.5010.09
10Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)20.58+4.5910.13
11Frida Hovgaard EisvangOK Moss21.26+5.2710.27
12Marie Lien BackstrømHalden SK21.36+5.3710.32
13Kathinka Zahl HagenFossum IF21.45+5.4610.36
14Emma Visted-HansenGjø-Vard OL22.38+6.3911.02
15Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering22.57+6.5811.11
16Marie KvarmeSturla, IF23.05+7.0611.15
17Serine JørgensenLillehammer OK23.46+7.4711.35
18Julie Sophie WoldOK Moss24.36+8.3712.00
19Maria GrovanOL Tønsberg og omegn24.59+9.0012.11
20Hannah Syrdal ØenHeming Orientering27.42+11.4313.30
21Amanda AxelsonEiker OL30.07+14.0814.41
22Helene Brandal SøftingKongsberg OL31.33+15.3415.23

H15

2 070 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian Fredrik BorgIL Koll16.067.46
2Markus RichterSandnes IL (Rogaland)16.16+0.107.51
3Axel AaldeNydalens SK16.38+0.328.02
4Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK16.48+0.428.06
5Alfred BjørnerødOK Moss16.56+0.508.10
6Sigurd RødnesOppsal Orientering16.57+0.518.11
7Martin Nøkleby MellingRingerike OL17.02+0.568.13
8Eirik FrostAlta OL17.12+1.068.18
9Herman Lien BackstrømHalden SK17.14+1.088.19
10Eirik Vie StrislandFossum IF17.24+1.188.24
11Ask OlaussenOppsal Orientering17.49+1.438.36
12Mikael BirkelundAsker Skiklubb17.56+1.508.39
13Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)17.57+1.518.40
14Emil Reinertsen LeroyerFreidig18.03+1.578.43
15Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18.41+2.359.01
16Fridtjof ReuschHeming Orientering18.48+2.429.04
17Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL18.49+2.439.05
18Jakob RastadAsker Skiklubb18.55+2.499.08
19Halvor LøkenKongsberg OL19.03+2.579.12
20Arne BerganKongsberg OL19.09+3.039.15
21Sondre LadimOK Moss19.21+3.159.20
22Sindre Vie StrislandFossum IF19.28+3.229.24
23Brage Bell LysakerFana IL19.48+3.429.33
24Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL20.15+4.099.46
25Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)20.29+4.239.53
26Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)20.43+4.3710.00
27Benjamin GjoneSandefjord OK20.57+4.5110.07
28Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)21.27+5.2110.21
29Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb22.03+5.5710.39
30Henrik Andreas TømtIL Imås22.04+5.5810.39
31Vilmer NybergAsker Skiklubb22.17+6.1110.45
32Hallvard TjentlandLardal OL23.02+6.5611.07
33Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)23.27+7.2111.19
34Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss24.01+7.5511.36
35Mathias NyhaugAsker Skiklubb24.54+8.4812.01
36Børge Nilsen BergFossum IF25.59+9.5312.33
37Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)26.36+10.3012.51
38Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb27.47+11.4113.25
39Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering33.06+17.0015.59
40Edvin AakreEgersund OK1.21.05+1.04.5939.10
Tord RomundstadNidarøst OKdiskvalifisert
Oliver LarsenMo OKdiskvalifisert
Martin Størmer-AntonsenNydalens SKikke startet
Øyvind LamarkGanddal ILikke startet
Eskil KolshusOppsal Orienteringikke startet

D16

2 090 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.567.08
2Mari EidsmoFreidig15.41+0.457.30
3Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL15.59+1.037.38
4Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL16.28+1.327.52
5Une HoltermannPorsgrunn OL16.36+1.407.56
6Kristin Melby JacobsenLardal OL16.41+1.457.58
7Ane Malene KolstadFreidig17.06+2.108.10
8Eline SchjervenLardal OL17.46+2.508.30
9Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK18.31+3.358.51
10Ingrid MobråthenBotne SK18.39+3.438.55
11Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL18.44+3.488.57
12Mari BrendeFossum IF19.02+4.069.06
13Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK19.05+4.099.07
14Ragnhild Mathea HelmersenFet OL19.09+4.139.09
15Emma EngehultNotodden OL19.12+4.169.11
16Selma HøivoldKongsberg OL19.16+4.209.13
17Konstanse MoholthKongsberg OL19.26+4.309.17
18Mari ØverbyKongsberg OL19.41+4.459.25
19Emilie JohansenSandefjord OK19.50+4.549.29
20Tiril HolenKonnerud IL20.05+5.099.36
21Kristine Bog VikaneFana IL20.09+5.139.38
22Trude MarkhusVerdal OK20.21+5.259.44
23Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK20.49+5.539.57
24Hedda SpangbergKonnerud IL20.52+5.569.59
25Marie Roll-TørnqvistFana IL21.00+6.0410.02
26Johanne Rognerud BøeFossum IF21.10+6.1410.07
27Pia Young VikNydalens SK21.11+6.1510.08
28Astrid RognstadHadeland OL21.37+6.4110.20
29Ida Marie FlågenHeming Orientering22.00+7.0410.31
30Kristin LundanesEmblem IL22.11+7.1510.36
31Julie BerntzenFet OL23.34+8.3811.16
32Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn24.02+9.0611.29
33Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering24.06+9.1011.31
34Ella BerstadHeming Orientering24.25+9.2911.40
35Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering27.36+12.4013.12
36Stella S. DahleFana IL28.21+13.2513.33
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Ida SolliMo OKikke startet

H16

2 290 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK15.296.45
2Kasper Bakken UlsethNydalens SK15.30+0.016.46
3Martin Vehus SkjerveVerdal OK16.08+0.397.02
4Hans UrsetIL BUL-Tromsø16.24+0.557.09
5Tobias MathisenPorsgrunn OL16.31+1.027.12
6Brage TakleKristiansand OK16.53+1.247.22
7Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering17.36+2.077.41
8Sigurd Saxe SandvikHalden SK17.40+2.117.42
9Johan EgerKongsberg OL17.44+2.157.44
9Stein Aas StræteRingerike OL17.44+2.157.44
11Vegard RanestadHamar OK18.26+2.578.02
12Atle Nikolai WølloKongsberg OL19.05+3.368.20
13Mikkel BerglundRingerike OL19.44+4.158.37
14Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK19.45+4.168.37
15Mats LindaasElverum OK19.51+4.228.40
16Rolf Andreas BergNydalens SK19.54+4.258.41
17Kristian Norum MeløysundNydalens SK20.14+4.458.50
18Gustav Andresen SkotteFossum IF20.20+4.518.52
19Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb20.22+4.538.53
20Tor Erling GjølsjøOK Moss21.00+5.319.10
21Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL22.01+6.329.36
22Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK22.17+6.489.43
23Birk Felland SætnanFossum IF22.23+6.549.46
24Erlend AuneByåsen IL22.24+6.559.46
25Elias StubberudNydalens SK23.03+7.3410.03
26Hallgeir BrevikStokke IL23.51+8.2210.24
27Andreas Nybak UrdalGanddal IL25.27+9.5811.06
28Martin AusenPorsgrunn OL25.32+10.0311.08
29Erlend LangeggenKongsberg OL26.19+10.5011.29
30Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering26.38+11.0911.37
31Per Ingvar TollehaugEiker OL27.11+11.4211.52
32Gaute LindaasElverum OK32.46+17.1714.18
33Sondre BataldenFana IL34.52+19.2315.13
34Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett43.47+28.1819.07
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Sivert PoppeFredrikstad SKbrutt
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnikke startet
Trygve Børte NomelandKristiansand OKikke startet

D17-18 E

2 060 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg16.227.56
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL16.30+0.088.00
3Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering16.58+0.368.14
4Tale StrandKongsberg OL17.02+0.408.16
5Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb17.25+1.038.27
6Mina SchjervenLardal OL17.46+1.248.37
7Malene Teresia JebsenHeming Orientering17.58+1.368.43
8Marte Madslien BakkenNydalens SK18.11+1.498.49
9Tina KallesonOppsal Orientering18.15+1.538.51
10Yngvild Langedal BreivikNydalens SK18.23+2.018.55
11Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett18.28+2.068.57
12Kristine KravdalGjø-Vard OL18.30+2.088.58
13Maya Jones ArnesenHeming Orientering18.31+2.098.59
14Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular18.40+2.189.03
15Stella HolmboeTyrving IL19.00+2.389.13
16Karen Hoel JomaasFossum IF19.02+2.409.14
17Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK19.23+3.019.24
18Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering19.26+3.049.26
19Ingeborg RognstadHadeland OL19.27+3.059.26
20Tuva Aas StræteRingerike OL19.42+3.209.33
21Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering20.03+3.419.43
22Anna Jacobsen-GaskiBardu IL20.17+3.559.50
23Christine HoenEiker OL20.31+4.099.57
24Ea LunøeNydalens SK20.57+4.3510.10
25Ida Sofie HjortlandLarvik OK21.10+4.4810.16
25Ada WulfsbergNydalens SK21.10+4.4810.16
27Stine AuneNidarøst OK21.11+4.4910.16
28Solveig Moen LetmolieEiker OL21.13+4.5110.17
29Marie Lindløv JensenOK Moss21.34+5.1210.28
30Ingvild LangeggenKongsberg OL21.52+5.3010.36
31Elise AusenPorsgrunn OL22.09+5.4710.45
32Ingrid Lund HovdenTyrving IL22.36+6.1410.58
33Malin HaugeHisøy OK22.41+6.1911.00
34Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL22.42+6.2011.01
35Hanne Eide RappRaumar Orientering23.05+6.4311.12
36Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett23.17+6.5511.18
37Mari Strømme LidVaregg Fleridrett23.20+6.5811.19
38Oda Isnes TyseEiker OL23.31+7.0911.24
39Alexandra LinløkkenØstmarka OK23.34+7.1211.26
39Malene InstanesSturla, IF23.34+7.1211.26
41Celine YtternesKolbotn og Skimt OL24.20+7.5811.48
42Julie EikelandOL Tønsberg og omegn24.26+8.0411.51
43Sigrid EkelandOddersjaa SSK25.08+8.4612.12
44Ine InstanesSturla, IF26.03+9.4112.38
45Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL26.26+10.0412.49
46Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK26.27+10.0512.50
47Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK28.33+12.1113.51
48Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering30.53+14.3114.59
Silje MorlandstøEiker OLikke startet
Marte Karine LarsenKongsberg OLikke startet
Iris HolstTyrving ILikke startet
Live ØstvoldHeming Orienteringikke startet
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet
Ane Sofie KroghOppsal Orienteringikke startet
Marie LilandNydalens SKikke startet
Kristine Eide RappRaumar Orienteringikke startet

H17-18E

2 330 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK15.326.40
2Lars Young VikNydalens SK15.33+0.016.40
2Simen Spets StorhovFreidig15.33+0.016.40
4Felix FinsrudAsker Skiklubb15.40+0.086.43
5Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK15.52+0.206.48
6Johan Kristian UndelandSturla, IF16.05+0.336.54
7Vebjørn Blom-HagenFossum IF16.08+0.366.55
8Anders VestølVegårshei IL16.09+0.376.55
9Mikkel HoltFreidig16.10+0.386.56
10Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering16.13+0.416.57
11Tobias RøddeGanddal IL16.19+0.477.00
11Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering16.19+0.477.00
13Birk Bell LysakerFana IL16.21+0.497.01
14Petter Liabakk EriksenByåsen IL16.22+0.507.01
15Jonas GrønliFreidig16.26+0.547.03
16Sondre YtterbøAsker Skiklubb16.38+1.067.08
17Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn16.48+1.167.12
18Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn16.53+1.217.14
18Lars SandstadFreidig16.53+1.217.14
20Viljan van RaaijHedrum OL16.58+1.267.16
21Gaute Kvittum NytrøenTynset IF17.08+1.367.21
22Sondre Zahl HagenFossum IF17.09+1.377.21
23Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL17.12+1.407.22
24Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn17.13+1.417.23
24Halvard KornmoPorsgrunn OL17.13+1.417.23
26Vetle DrageKongsberg OL17.19+1.477.25
27Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø17.23+1.517.27
28Iver RingheimLarvik OK17.29+1.577.30
29Jo Even KolstadFreidig17.44+2.127.36
30Håkon HolstadFreidig17.55+2.237.41
31Henrik ReuschHeming Orientering18.03+2.317.44
32Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering18.04+2.327.45
33Eivind Berner MyhreFossum IF18.13+2.417.49
34Marius BakkeFossum IF18.20+2.487.52
35Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK18.38+3.067.59
36Jørgen SchjølbergTynset IF18.41+3.098.01
37Eskil FrischknechtAlta OL18.43+3.118.01
38Kristian ØstermannHeming Orientering18.51+3.198.05
39Eirik ImrikFredrikstad SK19.00+3.288.09
40Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK19.47+4.158.29
41Åsmund SlokvikNotodden OL19.58+4.268.34
42Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett20.11+4.398.39
43Alf Kristian HelleHalden SK20.31+4.598.48
44Erlend Odd BergeKristiansand OK20.37+5.058.50
45Runar Saur ModahlFredrikstad SK20.38+5.068.51
46Henrik R HoltHedrum OL21.14+5.429.06
47Kristoffer FjæreHedrum OL21.20+5.489.09
48Ole Kristian TaksdalGanddal IL21.40+6.089.17
49Johannes LangaasNidarøst OK23.09+7.379.56
50August Syrdal ØenHeming Orientering25.29+9.5710.56
Magnus FossumIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Rolf Trygve HaugKongsberg OLdiskvalifisert
Ferdinand FremmingHeming Orienteringdiskvalifisert
Gaute FosstveitRaumar Orienteringdiskvalifisert
Nils TveiteÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Gard FrostAlta OLikke startet
Eirik BlågestadFredrikstad SKikke startet
Christopher LadimOK Mossikke startet
Ådne SkjærsteinTyrving ILikke startet
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKikke startet

D19-20 E

2 100 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne VassendPorsgrunn OL15.297.22
2Ida KristianssonHalden SK16.52+1.238.01
3Pernille KatlaFossum IF16.59+1.308.05
4Lene Berg HanssenByåsen IL17.18+1.498.14
5Ane DyrkornNTNUI17.37+2.088.23
6Aurora GjølsjøOK Moss17.38+2.098.23
7Ragnhild EideByåsen IL17.54+2.258.31
8Agnethe HasliBækkelagets SK18.19+2.508.43
9Marlin HaavengenKongsberg OL18.23+2.548.45
10Hedda Raadal BjørloHalden SK18.50+3.218.58
11Helene EgerKongsberg OL19.07+3.389.06
12Vera MelkildFreidig19.18+3.499.11
13Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss20.06+4.379.34
14Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF20.25+4.569.43
15Thea DyrkornNTNUI20.28+4.599.44
16Maren NorderudTyrving IL20.47+5.189.53
17Aurora MoholthKongsberg OL20.51+5.229.55
18Karoline AuneHalden SK21.07+5.3810.03
19Thea Sildnes BaklidKonnerud IL21.19+5.5010.09
20Kristina VollHaugesund IL Orientering21.40+6.1110.19
21Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular22.09+6.4010.32
22Dina ReitanFreidig22.13+6.4410.34
23Linn Mei WaalerMåren OK22.16+6.4710.36
24Solveig Eline BergTyrving IL23.38+8.0911.15
25Maria Ulseth SylteFreidig23.42+8.1311.17
26Lotte MyklemyrEiker OL26.15+10.4612.30
27Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL33.00+17.3115.42
Rikke Blakkestad IngesenFossum IFdiskvalifisert
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubbikke startet
Ingrid G. KvålsgardFossum IFikke startet
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFikke startet
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKikke startet

H19-20E

3 060 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias JonssonNydalens SK17.095.36
2Jørgen BaklidKonnerud IL17.52+0.435.50
3Øyvind HjermstadFossum IF18.23+1.146.00
4Mats EidsmoFreidig18.32+1.236.03
5Niels Christian HellerudHalden SK18.42+1.336.06
6Erling HjermstadFossum IF18.43+1.346.06
7Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb18.53+1.446.10
8Aslak HeimdalKonnerud IL18.57+1.486.11
9Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL19.09+2.006.15
10Oskar Spets StorhovFreidig19.10+2.016.15
11Erik Hæstad BjørnstadFossum IF19.14+2.056.17
11Anders HaugskottOL Trollelg19.14+2.056.17
13Sindre R HoltHedrum OL19.27+2.186.21
14Sander ArntzenAsker Skiklubb19.34+2.256.23
15Marius AurebekkKristiansand OK19.45+2.366.27
16Njaal Ellegaard MelbyVang OL19.52+2.436.29
17Einar EkelandOddersjaa SSK20.11+3.026.35
18Michael SvobodaFothills Wanderers Orienteerin20.14+3.056.36
19Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb20.56+3.476.50
20Oscar LyngenFreidig20.59+3.506.51
21Eskil FrøislandVang OL21.11+4.026.55
22Rasmus MathisenPorsgrunn OL21.21+4.126.58
23Erlend BrendstuenHalden SK21.40+4.317.04
24Kristian RykkjeVaregg Fleridrett21.49+4.407.07
25Kristian Fredrik LynumFreidig22.24+5.157.19
26Jostein Svaland DaleVang OL22.38+5.297.23
27Even LindaasVang OL22.58+5.497.30
28Emil StørmerFossum IF23.02+5.537.31
29Lavran ThorstensenNTNUI23.25+6.167.39
30Skjalg NysæterSkien OK23.30+6.217.40
31Joar GjerdahlKonnerud IL24.01+6.527.50
32Even-Johan KaspersenMo OK24.24+7.157.58
33Petter Astrup ArnesenHeming Orientering24.54+7.458.08
34Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL24.55+7.468.08
35Knut KyrkjebøTIF Viking26.12+9.038.33
August Asheim BirkelandNTNUIdiskvalifisert
Sebastian DalandKristiansand OKdiskvalifisert
Lukas LilandNydalens SKdiskvalifisert
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILikke startet
Felix HarrisonPeninsula and Plains Orienteerikke startet

D21-E

2 340 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK16.146.56
2Elena RoosHalden SK16.48+0.347.10
3Irina NybergAlfta-Ösa OK16.50+0.367.11
4Lone BrochmannBækkelagets SK17.14+1.007.21
5Tonje VassendNTNUI17.34+1.207.30
6Emilie Westli AndersenLøten o-lag17.39+1.257.32
7Synnøve BråtenVegårshei IL17.41+1.277.33
8Runa FremstadLarvik OK17.45+1.317.35
9Gunvor Hov HøydalFossum IF17.59+1.457.41
9Tone Wigemyr SnerthammerOddersjaa SSK17.59+1.457.41
11Marion AebiTyrving IL18.06+1.527.44
12Ragnhild HjermstadFossum IF18.08+1.547.44
13Malin SandstadNTNUI18.14+2.007.47
14Eirin Svanøe-HafstadFrol IL18.20+2.067.50
15Emma ArnesenByåsen IL18.26+2.127.52
16Marta UlvensøenNTNUI18.35+2.217.56
17Kine GulliksenBækkelagets SK18.44+2.308.00
18Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK19.16+3.028.14
19Oda WennemoByåsen IL19.28+3.148.19
20Maiken Økern HågårdKonnerud IL19.34+3.208.21
21Mathilde RundhaugFrol IL19.39+3.258.23
22Karen Oline KolstadNTNUI19.42+3.288.25
23Oda J SikkelandTyrving IL19.44+3.308.25
24Tonje Aasheim NymarkNTNUI19.58+3.448.31
25Line SølbergIL Leik20.24+4.108.43
26Marthe GløersenBækkelagets SK20.25+4.118.43
27Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering21.39+5.259.15
28Marie Hammer IversenØstmarka OK21.58+5.449.23
29Camilla ÖhmanNTNUI22.23+6.099.33
30Tilla Farnes HennumNTNUI23.41+7.2710.07
31Idunn HaavengenNTNUI24.20+8.0610.23
32Henriette Nygaard SkjørbækOK Pan Århus24.43+8.2910.33
33Beatrice LawBOK25.36+9.2210.56
34Line RuudMo OK25.45+9.3111.00
35Camilla HengebølFrol IL26.10+9.5611.10
Mariann UlvestadBækkelagets SKikke startet
Anne EikenNTNUIikke startet
Sophie HarrisonPeninsula and Plains Orienteerikke startet
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrettikke startet
Anine LomeHamar OKikke startet
Evine Westli AndersenLøten o-lagikke startet
Ingrid LundanesNTNUIikke startet
Tekle Emilija GvildyteMedeinaikke startet

H21-E

3 110 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering17.305.37
2Dag BlandkjennKristiansand OK17.40+0.105.40
3Audun HeimdalNTNUI17.46+0.165.42
4Einar MelsomFossum IF17.59+0.295.46
5Håvard Sandstad EidsmoFreidig18.07+0.375.49
6Emil AhlbäckFossum IF18.21+0.515.54
7Håvard HagaNydalens SK18.23+0.535.54
8Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett18.33+1.035.57
9Hans Petter MathisenFredrikstad SK19.00+1.306.06
10Anders VisterNydalens SK19.02+1.326.07
11Oskar RøenVaregg Fleridrett19.12+1.426.10
12Vegard DanielsenKristiansand OK19.15+1.456.11
13Emil WingstedtHalden SK19.21+1.516.13
14Ulrik Astrup ArnesenNTNUI19.28+1.586.15
15Andreas SølbergIL Leik19.33+2.036.17
16Oskar AndrénIL Leik19.43+2.136.20
17Olai Stensland LillevoldNTNUI19.44+2.146.20
18Rasmus Rørholt TheisenNTNUI19.47+2.176.21
19Damien RenardKongsberg OL19.49+2.196.22
20Herman Ryen MartinsenNTNUI19.53+2.236.23
21Olle BoströmTyrving IL19.57+2.276.24
22Håvard WedegeFredrikstad SK20.00+2.306.25
23Stian SundsvikFrol IL20.09+2.396.28
24Henrik EijsinkNydalens SK20.24+2.546.33
25Simon JakobssonFrol IL20.31+3.016.35
26Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering20.44+3.146.40
26Andreas G. PoldenNydalens SK20.44+3.146.40
28Olav Milian Schmitt GranNTNUI20.52+3.226.42
29Itsuki ItoKOLC20.59+3.296.44
30Øyvind WiggenByåsen IL21.08+3.386.47
31Are WigaardNTNUI21.22+3.526.52
32Laurits Bidstrup MøllerSilkeborg OK21.24+3.546.52
33Bjørn LundanesNTNUI21.29+3.596.54
33Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK21.29+3.596.54
35Ludvig RødnesOppsal Orientering21.42+4.126.58
36Mathias GløersenBækkelagets SK21.57+4.277.03
37Espen Samuelsen SkiriNTNUI22.14+4.447.08
37Ola KeiseråsIL Leik22.14+4.447.08
39Olav VestølVegårshei IL22.42+5.127.17
40Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI24.55+7.258.00
40Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK24.55+7.258.00
42Kristian GræsliHamar OK25.08+7.388.04
43Lars SolliMo OK25.50+8.208.18
44Sander H. RogndokkenNydalens SK26.05+8.358.23
45Thomas TubbehaugenOK Moss27.25+9.558.48
46KyongSa RiIL BUL-Tromsø27.26+9.568.49
47Robert FredriksenNotodden OL28.38+11.089.12
48Espen RaastadSkien OK29.09+11.399.22
49Vegard Vaeng BernhardsenNTNUI29.22+11.529.26
50Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK33.29+15.5910.45
Vegard Jarvis WestergårdNTNUIdiskvalifisert
Florian HowaldTampereen Pyrintödiskvalifisert
Jostein TandbergNTNUIbrutt
Torkil Eide SolstadTyrving ILikke startet
Torgeir NørbechTyrving ILikke startet
Gaute FriestadNTNUIikke startet
Carl Petter LyngenFrol ILikke startet
Oskar StørmerFossum IFikke startet
Karl FremstadTyrving ILikke startet
Elias T. MølnvikNTNUIikke startet
Martin HubmannFredrikstad SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor